Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sekss-iemesls attiecību izbeigšanai?

 
Reitings 196
Reģ: 28.06.2012
Sveikas.
Jautājums tiešs - vai tas, ka vīrietis nespēj jūs seksuāli apmierināt, novest līdz orgasmam, jūsu acīs būtu pamatots iemesls, lai izbeigtu attiecības?
Jautāju, jo esmu attiecībās, kur puisim nu nekādīgi nesanāk mani novest līdz galam. Viss aizgājis jau tik tālu, ka viņš ir pārtraucis pat mēģināt, jo zina, ka visticamāk nesanāks. Esmu viņam stāstījusi, radījusi, kā man patīk, kas strādā, taču kad viņš ķeras pie darba, sajūtas vairs nav tās pašas un nekas neizdodas. Tad nu dzīvoju tada, seksuāli ne līdz galam apmierināta. Viņš man ir prasījis, vai man nepietiek, ka viņš beidz un es palīdzu sev beigt, bet vai ir par daudz prasīts, ka mīļotais cilvēks spēj tevi apmierināt? :-/
13.09.2017 00:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Godīgi? Nezinu!! :D
13.09.2017 00:52 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Varbūt izmēģiniet pabeigt ar klitora stimulēšanu ar mēli, piemēram? :)
13.09.2017 00:54 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Kāda Tev starpība vai mums tas būtu iemesls? :D Tevi tas satrauc, tātad jā - Tev ir iemesls beigt attiecības ar vīrieti, kurš nespēj Tevi seksuāli apmierināt.
13.09.2017 01:06 |
 
Reitings 8
Reģ: 12.08.2017
Pē pieredzes, man iepriekšējās attiecībās neizdevās sasniegt orgasmu ar vīrieti! Es tevi ļoti labi saprotu un tā var būt. Tas gan nebija šķiršanās iemesls, jo tad domāju varbūt mana vaina un kā ir tā ir! Bet tagad esošajās attiecībās man viss ir tik lieliski. Es sasniedzu orgasmu 90% kad mēs mīlējamies. Es nezinu vai tā ir kaut kāda saderība vai māka. Tiešām nezinu.. bet varbūt tev ir vērts pamēğināt ko jaunu...
13.09.2017 01:45 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Ilgtermiņa nestrādās! Ja nav tad nav un beigsies ar to, ka sekss pazudis vispār vai būs pienākuma pēc vai arī paslīdēs kāja. Pamēģināt iesaistīt papildus rotaļlietas savas attiecības.
13.09.2017 02:25 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Varbūt ne tieši būs iemesls attiecību izbeigšanai,bet celonis visam citam varētu būt.
Būs sekss ,atkal bez orgasma, tu atkal būsi vīlusies, ar laiku tev sekss būs bezcerīgs process, tad būs dusmas un sāksi pārmest draugam visādus sīkumus, būsi neapmierināta katru reizi pēc kārtējā seksa, izgāzīsi savu slikto garīgo uz dragu un tā tas turpināsies. Tev nekas nepatiks,ko draugs dara, visur saskatīsi slikto, nekas tev nebūs pa prātam . Tev prasīs , tu mīļā dusmīga? Tu atbildēsi īgni "nē"! Un draugs nesapratīs , kas tad ir pie vainas? Nu principā cēlonis visām negācijām, dusmām būs orgasmu trūkums organismā:-D
13.09.2017 08:28 |
 
Reitings 196
Reģ: 28.06.2012
Laikam vienkārši domāju, cik lielu lomu labs sekss spēlē jums dzīvē? Varbūt vienkārši esmu pārāk daudz uz to iespringusi?
13.09.2017 09:15 |
 
Reitings 66
Reģ: 06.09.2017
Esmu līdzīgā situācijā bijusi. Pus gadu nekas nesanāca, galvā visādas domas un uztraukums, ka nekas neizdodas... Tieši domājot par to vairāk un vairāk pasliktina situāciju.
bet pēc pus gada atvērās visas čakras, bijām nedaudz iereibuši pēc ballītes un ar vieglāku prātu gultā mīlējāmies, nekautrējāmies, bez liekas domāšanas un uztraukumiem..... nonācām pie ilgi gaidītā orgasma!!!(l)
Pēc tam jau tas vairs nesagādāja problēmu!
Varbūt tev ar pirms došanās uz gultu jāizdzer kāda vīna glāze? ;-)
13.09.2017 09:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)