Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Multimediju dizains

 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Vai kādai ir atsauksmes par Latvijas tālmācības Profesionālo Centru? Plānoju studēt multimediju dizainu tālmācībā.Varbūt te apgrozās kāda,kura darbojas ar multimediju dizaina programmām un varētu izteikt viedokli, vai ir reāli apgūt profesiju tālmācībā, jo esmu ārzemēs un klātienes nodarbības man nav reāli apmeklēt.
Googlē neko negatīvu neatrodu.
13.09.2017 00:31 |
 
Reitings 52
Reģ: 30.04.2017
Tikpat labi sēdi youtubē un mācies no tutorialiem :-D (kas ir ļoti vērtīgi).
Manuprāt, tā ir lieta,ko nu kā jau daudzas lietas, var iemācīt tikai un vienīgi caur praksi.
15.09.2017 19:18 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Nekas traks jau it kā nav, bet neredzu jēgu maksāt tik lielu naudu par kaut kādu profeni, kur tev iedos dažus plikus video vai nedaudz pastāstīs par photoshopu vai kādu 3d programmu. To pašu ātrāk/lētāk/koncentrētāk iemācīties no tutoriāliem, vai nopērkot kādus kursus online, piemēram, lynda.com un tml. Bet nu jā, to var tikai cilvēks, kurš ir motivēts, jo tur nebūs nekādi deadlaini, eksāmeni utt, ka obligāti ir jāizdara. Tādā gadījumā, pašam sev ir jāuzstāda uzdevumi. Es, piemēram, vismaz pusi no savām datordizaina zināšanām ieguvu tieši tādā veidā, nevis skolā, kas kalpoja tikai kā diploms.
15.09.2017 19:49 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
neredzu jēgu maksāt tik lielu naudu par kaut kādu profeni, kur tev iedos dažus plikus video vai nedaudz pastāstīs par photoshopu vai kādu 3d programmu.

+++
Negaidi ka Tev tur pasniegs visu vajadzīgo. Dažreiz YouTube tutoriāli ir labāki nekā mācībās iegūtās zināšanas.
15.09.2017 20:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits