Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēc kā izvēlas?

 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
Čau! :-)
Es aizdomājos - kaut kur lasīju, ka puiši pārsvarā izvēlās sievietes, kuras ir viņām līdzīgas. Ne jau izskatā protams. :-D
Es sāku domāt, vai vispār esmu tā sieviete, kuru mans vīrietis ir uzskatījis par ''sapņu'' sievieti, kuru uzbūris savā prātā un pēc tam cītīgi meklējis un atradis. Esmu viņam vairākkārt to jautājusi, viņš saka protams, protams, man patīk tādas kā tu.
Kaut kā gribas apgāzt šo viedokli, ka puiši izvēlas tās, kuras viņam līdzīgas. Manējais ir dinamisks, nevienu brīdi nevar mierā nosēdēt, visu laiku kaut ko grib darīt, kamēr es tajā pat laikā labāk izvēlos pazvilnēt dīvānā ar žurnālu / grāmatu un segu. :-D
Bet no otras puses skatoties , pašpārliecināts ballīšu zvērs ar pīrsingu krūtsgalā, kurš labprātīgi dejo uz bāra letes bez krekla, labāk izvēlēsies ballīšu karalieni nevis klusu grāmatu tārpiņu. :-D
Pēc kā tad puiši izvēlas sievietes? Kādi ir bijuši jūsu novērojumi? :-)
12.09.2017 18:37 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Tu domā par daudz. Un beidz lasīt stulbu sieviešu portālu no pirksta izzīstos rakstus.
12.09.2017 19:13 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Izveelas peec pievilciibas/pievilksanaas speeka. Nedomaaju, ka tur lielu lomu speelee "buut liidziigiem". Viirietis ir liidziigs saviem draugiem..bet draugus tachu neiekaaro?!
12.09.2017 20:02 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Bet no otras puses skatoties , pašpārliecināts ballīšu zvērs ar pīrsingu krūtsgalā, kurš labprātīgi dejo uz bāra letes bez krekla, labāk izvēlēsies ballīšu karalieni nevis klusu grāmatu tārpiņu.

Ne viennoziimiigi, vienkaarshi shim viirietim lielaaka iespeeja satikties (un uzsaakt attieciibas) ar balliishu karalieni, jo vinja uzturas liidziigaa videe kaa vinjs.
12.09.2017 20:06 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Pēc kā tad puiši izvēlas sievietes? Kādi ir bijuši jūsu novērojumi?

No sākuma vīrietis copē balstoties uz sievietes skaistuma parametriem un tikai tad domā kas sievietei notiek dvēselē un galvā.
12.09.2017 20:16 |
 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
No sākuma vīrietis copē balstoties uz sievietes skaistuma parametriem un tikai tad domā kas sievietei notiek dvēselē un galvā.

Beidz pļūtīt, tāds beta kā tu uz nekādu skaistumu nemaz nevar skatīties, tikai uz to kura ir mazāk neglīta.
12.09.2017 21:18 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Beidz pļūtīt, tāds beta kā tu uz nekādu skaistumu nemaz nevar skatīties, tikai uz to kura ir mazāk neglīta.

Ou, nevainīgais sieviešu eksperts ierunājās. :-D
12.09.2017 21:41 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Domāju,ka izvēlas pēc savas patikas, gan jau ir kāds kopsaucējs,kas vīrietim patīk sievietē un kādas patīk pašas sievietes. Varbūt patīk klusas, bet varbūt patīk ekstrēmas. :-). Vieni iespējams izvēlas pēc izskata, citiem tieši otrādi izskats ir otrajā vietā, bet svarīgi ir kāds cilvēks pēc būtības ir.:-)
12.09.2017 22:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits