Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

zelta vidusceļš

 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Sveikas!
Pašai šķiet, ka problēma kā no Sīrupžurnāla, bet lai iet -
sirdsdraudzene nesen uzsākusi attiecības, ieķērusies riktīgi un viss it kā forši. Iepazīstināja mani ar puisi, bet man tā pirmā reakcija bija... diezgan izteikta nepatika un vēlme turēties no šī pa gabalu. Bet draudzene prasa manu viedokli, kas viņai svarīgs. Pirmo reizi kaut kā izbraucu cauri sakot, ka vēl jau tā nevar iepazīt utt. Tomēr ik pa laikam viedoklis tiek jautāts atkārtoti. Un nu viņa mani uzaicina tikties un stāsta, ka viņai sāk rakstīties puiša bijušās, ka viņš ir noklusējis faktu, ka viņam ir sieva, bērni... Un es taču neko sakarīgi nevaru ne atbildēt, ne ieteikt. Teicu, lai dod laiku.
Bet kas vispār ir labākā rīcība šajās situācijās? Es no vienas puses saprotu, ka man nav nekādu tiesību teikt "bēdz no šitā mūdža projām, kamēr nav par vēlu" nu jūs jau zināt - cosmo foruma iecienītāko saukli. No otras puses - draudzene būtu pelnījusi arī godīgu viedokli, ar kuru es pati nebāztos virsū, bet tas tiek prasīts. Kur meklēt zelta vidusceļu?
12.09.2017 16:28 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Es teiktu tiešā tekstā, ko domāju. :-) varbūt tas viņai nepatiktu, bet Tev drīkst būt atšķirīgs viedoklis, kā nekā.
12.09.2017 16:32 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
saprotu, ka man nav nekādu tiesību teikt "bēdz no šitā mūdža projām, kamēr nav par vēlu"

Nu kā to ņem- ja prasa viedokli un grib godīgu atbildi, tad (ja esi drosmīga) vari teikt arī tā. Tikai jāiesprauž kaut kur pa vidu vārds manuprāt- tādējādi norādīsi uz sava viedokļa subjektīvo raksturu.
12.09.2017 16:36 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Redzi, no tā tiešā teksta es baidos, ka cilvēks var ietekmēties un pieņemt kaut kādus lēmumus. Un es nedomāju, ka man ir kādas tiesības norādīt, kaut netieši, kuram ar ko būt vai nebūt kopā.
Te vairāk ir jautājums par komunikāciju - kā nebūt liekulīgai, bet godīgai savā attieksmē.
12.09.2017 16:37 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Un nu viņa mani uzaicina tikties un stāsta, ka viņai sāk rakstīties puiša bijušās, ka viņš ir noklusējis faktu, ka viņam ir sieva, bērni...

Nu tad vari norādīt uz džeka negodīgumu un draudzīgi ieteikt padomāt 2x, vai viņa ir gatava būt kopā ar šādu cilvēku. Pajautā, vai viņa ir gatava būt kopā ar cilvēku, kuram ir bērns.
P.S.Nu bērns pats par sevi nav traucēklis (to no savas pieredzes saku), bet bērnam ir arī māte, kas var visādi izpildīties....
12.09.2017 16:41 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
no tevis lūdz tavu viedokli, tavu skatupunktu, ko lūdzējs, šajā situācijā - draudzene, var gan ņemt vērā, gan strīdēties pretī, gan ņemt to kā vienu nu šitā arī var punktu, gan pilnīgi sekot tevis ieteiktajam, bet tā tik un tā būs rīcība, ko viņa pati izvēlēsies, ne tu diktēsi.
ja šajā situācijā tu redzi vienīgo ceļu bēdz no šitā mūdža projām, kamēr nav par vēlu, tad tā arī saki. tas ir tavs problēmas risinājuma redzējums. pieņemu, ka draudzene arī nav mazs bērns un tomēr spēs izvērtēt visas iespējas, problēmas etc.
12.09.2017 16:43 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
sāk rakstīties puiša bijušās, ka viņš ir noklusējis faktu, ka viņam ir sieva, bērni...

Es gan pateiktu visu ,ko domāju. Kam viņai tērēt savu laiku, nervus ar aizņemtu puisi, kuram ir sieva, bērni , raksta bijušās. Beigās vēl sāks draudēt nogalināt, izrēķināties ar viņu vai tml. Esmu redzējusi kā sievas mēdz mēģināt un sagandē dzīvi tādām ,kuras mēģina ielīst, kur nevajag.
12.09.2017 16:45 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Kā jums šķiet, cik ilgā vai ātrā laikā (randiņu skaits) otrs būtu jāinformē par izbijušu laulību?
Man tas ir stāstīts pirmajā randiņā un atstāja iespaidu, ka cilvēks ir atnācis pačīkstēt par slikto sievu, bet tai pat laikā - nav jau starpība, vai cilvēks ir bijis kopā divus un precējies gadu vai kopā ar kādu septiņus, tikai neapprecējies...
12.09.2017 16:46 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
ui, pamanīju kļūdu - sieva bija, ir šķīries, bija vēl kaut kādas brūtes pa vidam, tās tad tur ņemās, bijusī sieva neko, adekvāts cilvēks.
12.09.2017 16:47 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Nu par bijušo sievu štrunts, bet par bērnu gan nevajadzētu ilgi klusēt. Tas tomēr ir vērā ņemam fakts, kas var ietekmēt attiecību veidošanu, potenciālo kopdzīvi u.t.t.Tas tomēr ir cilvēks, personība, kam to tēti vajag arī pēc vecāku šķiršanās.
12.09.2017 16:49 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Es Tavā vietā ieņemtu tieši tikpat neitrālu pozīciju kā līdz šim, savādāk pie attiecību izjukšanas vai neveiksmīgas kopā būšanas var sadomāt vainot Tevi. Censtos atturēt tikai tad, ja to vīrieti iepriekš pati personīgi pazītu.
Attiecībā uz iepriekšējo attiecību pieredzi, labāk nestāstīt vispār, jo cilvēkus tas nereti var ne visai labi ietekmēt, īpaši, ja attiecības ir tikai veidošanās stadijā.
12.09.2017 16:51 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Ja jau sirdsdraudzene, teiktu, ko domāju. Tāpat viņa, gan jau, ka jūt, ka kaut kas nav labi, savādāk atkārtoti neprasītu tavu viedokli. Nemelo, saki kā ir! :)
12.09.2017 16:58 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Pateiktu savu viedokli. Vismaz manas draudzenes zina, ka tieši to no manis arī sagaidīs, ja uzdos attiecīgus jautājumus. Domāju, ja viņa tev jautā, tad pašai gan jau kāda šaubiņa tur gruzd prātā, ka nav kaut kas īsti kā vajag. Pasaki, ko domā, un pasaki, ka atbalstīsi viņu neatkarīgi no tā, kādu lēmumu viņa pieņems.
12.09.2017 17:17 |
 
Reitings 185
Reģ: 12.04.2014
Es arī pateiktu, ko domāju, bet nenosodītu viņu.
Zinu dažādus gadījumus, ka draudzene apprecas ar vīrieti, kurš viņu attiecību sākumā brauca ceļoumā ar citu, kā arī tādu, kur čalis karina makaronus uz ausīm, sakot, ka šķirsies, un nekā.
Manuprāt, draudzības galvenā lieta ir atbalstīt draudzeni, neskatoties uz to, kādu lēmumu viņa pieņem, būt viņas pusē.
Ja viņai grūti, tad pavadīt laiku ar viņu, utt.
12.09.2017 17:34 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tā taču ir tuva draudzene? Nu tad saki patiesību, ka tev nesimpatizē, ka tu neesi priecīga ka vinja tiekas ar vinju aprakstot visus mīnusus. Bet protams pasaki, ka tās ir tikai tavas domas, ne jau tev ar vinju gulēt. Sliktāk būs, ka tad , kad vinji izskirsies , tu nāksi ar tekstiem- man vinjsh no paša sākuma riebās, zināju, ka tevi sāpinās, tā jau domāju, ka lohs , utt.
Nevajag melot, ipaši ja tu vēli vinjai labu! Vinjai rozā brilles, tavas domas prasa, jo ir svarīgas! Bet tāpat izlems pati. Nemelo
12.09.2017 18:27 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Tu pati vislabāk pazīsti savu draudzeni, tas ka prasa viedokli nemaz nenozīmē, ka viņa grib dzirdēt arī nepatīkamo. Man arī nepatīk savas labākās draudzenes otra puse, bet nekad neesmu neko sliktu teikusi par viņas izvēli
12.09.2017 18:29 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Ja draudzene jautaatu, es godiigi atbildeetu. Varbuut vinja pati shaubaas un taapeec veelas dzirdeet sirdsdraudzenes domas?! ;-)
12.09.2017 20:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu, noformulē kaut kā tā:
.
ES nezinu, vai MAN būtu pieņemami, ka ..., BET es neesmu tavā situācijā un nezinu, kā tu jūties šajās attiecībās. Tikai tu pati vari izlemt, vai ...
12.09.2017 20:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits