Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Evolution Gaming

 
Reitings 41
Reģ: 10.09.2014
Sveikas,
Gribētu pajautāt atsauksmes, zinu ka tādas diskusijas bijušas , taču atradu jaunāko no pagajušā gada, tā kā gada laikā var diez gan daudz kas mainīties,tad izveidoju jaunu tēmu.
Kādi ir pienākumi uzskaites operātoram, vai kāda ir strādajusi? Kāda alga ? Kā ar maiņām? Un sīkak varbut,kada var pastastit kadi pienākumi? Cik labi jāzin angļu valoda vai vispār var nezināt?
Un kā ar spēļu prezentētāju, gribetu zināt atbildi uz tiem pašiem jautajumiem. :)
Paldies visām,kuras pacentīsies un atbildēs. :) var arī rakstīt privāti vestulē man visu. :)
12.09.2017 16:19 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Tur runā tikai angliski, kā tu iedomājies nezināt angļu valodu :D
12.09.2017 16:23 |
 
Reitings 41
Reģ: 10.09.2014
Fionna - nu zvaniju viņiem uz to telf nr ,kuru viņi tai ss.com bija noradijuši , tur tā sieviete teica, ka spēļu prezentētājiem vajdzīga tā angļu valoda ,bet operātori vispār varot nezināt viņu.
Man nav problēmu ar valodu, vienkārši interese atsauksmes un kā tad tur īsti ir.
Jo tā sieviete likās diezgan maz zinoša dažādos jautājumos ;)
Par angļu valodu es zināju,ka tur vajdzīga, bet tā saruna mazliet sagrozija galvu, tāpec radās tads jautājums, kā tad tur īsti ir.
12.09.2017 16:45 |
 
Reitings 6
Reģ: 04.02.2016
Lai strādātu par shuffleri, par angļu valodu tiešām nav jāuztraucās :-D darbs ar kārtīm - jāmaisa, jāmaina kārtis, that's about it. Par algu precīzi pateikt nevarēšu, to veido stundas likme, kas nemainās + bonuss, kas ir atkarīgs no Tevis pašas - cik ātri maisi kārtis. Ir rīta, vakara un nakts maiņas, viegli samainīties ar maiņām, atdot maiņas.
Dīlerim gan angļu valoda ir jāzin ļoti labi. Ieraksti youtube evolution gaming, tur arī redzēsi savu galveno darba pienākumu - sēdi pie galda un dali kārtis. Pati strādāju par dīleri, ja ir kādi jautājumi, droši :-)
12.09.2017 19:34 |
 
Reitings 41
Reģ: 10.09.2014
Valerija_bul - tev vēstulīte.
12.09.2017 20:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits