Vecuma starpība

 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Kāda ir jūsu vecuma starpība ar savu dzīvesbiedru? :) kāda jūsu uzskatos būtu pieļaujamā?
11.09.2017 09:02 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Jā, es nebiju izlasījusi jūsu diskusiju, vienkārši radās tēmas blakusprodukts, par kuru iededzos. :D
Tikko izlasīju un piekritīšu, ka sievietes vairāk satrauc viņu bildes kā vīriešus, piemēram, iepazīšanās portālos. Viņas stundām ilgi centīsies atlasīt skaistāko, izvērtējot katru aspektu, un tad arī nav garantijas, ka ieliktā bilde būs nesen uzņemta. Tam visam bonusu vēl dod iespējamais make up klucis uz sejas. Vīrieši tajā vecumā jau, šķiet, ir zaudējuši mazliet testosterona un viņiem nav tāds dzinulis vairs spodrināt spalvas. Vienkārši uztaisa bildi ar alusvēderu un ieliek uz labu laimi ar domu, ka gan jau kādai mātītei patiks.
macaw, Tu jau otro reizi nespēj uztvert manu domu, bet gan izvelc no mana teksta to katigoriskumu nevis piemēru, ko minu.
15.09.2017 19:20 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
macaw
Tu atkāpies no saviem vārdiem un nekā jautra manā avatarā nav? :-/
15.09.2017 19:03 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Breivik, tas, ka kāda norāda uz, viņaprāt, dīvaino un īpatnējo nika izvēli, nozīmē, ka tā sieviete nav skaista, tā lelle vai caca, bet neglītene? Tā tu to savelc kopā?
15.09.2017 17:59 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
KB-9
domāju, ka, ja ar kaut ko - kaut cik - kaut kur - domas saplūst, tad diskusijas notiek mazāk un no pusvārda bez vārdiem saprotot

Protams, tā arī ir.
bet kur histērija un katra burta cilāšana pretī cenšoties noargumentēt, domājot, ka tā kaut ko panāk utt - tur rad lai jau izsaka sakāmo, un enerģiju paturēt.

Nu redzi - ja mērķis ir "paturēt enerģiju", tad Tev taisnība. Bet mans mērķis nav kaut ko panākt, jo es jau esmu pārliecinājies, ka ir cilvēki uz kuriem loģika nestrādā, domāt viņi negrib un visa viņu dzīve griežās ap emociju izmešanu, līdz ar to diskutēt par lietu ir bezjēdzīgi. Bet izklaidei, kā redzi, šādi cilvēki noder ļoti labi. :D
Breivik
Tu biki citu aspektu apskati, bet jā - tā var būt.
macaw
Caloo izlasi savu tekstu bildē, pēc tā ar tad ko jautru varētu izspriest.

Lūdzu, esi tik laipna un padalies - ko jautru var izspriest no mana avatara? :D:D Mani nopietni interesē kādas asociācijas raisās tavā galviņā to izlasot? :)
15.09.2017 17:52 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Nu pagaidi, doma jau slēpjas tajā, ka kāds kurš sasaista manu niku un bildi ar manu personību tiktāl, ka par noziedznieku tieku pataisīta, pats sevi mākslīgi pataisa par kolosālu lellīti kaut realitāte ir savādāka.
15.09.2017 16:30 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nu gan kur jūs tik indīgi domājat par visiem, noteikti kāds neglītāks nekā izliekas, avatara bilde nez ko norāda uz izskatu, kaut gan pašai neliekas pieņemami, ka izsakās par niku vai bildi. Caloo izlasi savu tekstu bildē, pēc tā ar tad ko jautru varētu izspriest.
15.09.2017 16:22 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Nop, man galīgi nav sāpīgi. Tu tak redzi, ka ar normāliem cilvēkiem es normāli sarunājos, bet ar histēriskām būtnēm savādāk nevar kā ignorēt

Ja tīŗi diskutatīvi ņem nevienu neanalizējot, bet vispār ņemot, domāju, ka, ja ar kaut ko - kaut cik - kaut kur - domas saplūst, tad diskusijas notiek mazāk un no pusvārda bez vārdiem saprotot, bet kur histērija un katra burta cilāšana pretī cenšoties noargumentēt, domājot, ka tā kaut ko panāk utt - tur rad lai jau izsaka sakāmo, un enerģiju paturēt.
15.09.2017 16:17 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
KB-9
Caloo vai ta Tev tik sāpīgi :D kad uz tevi sabārsta viedokļus, jāuzņem kādreiz aŗī domas un pamazām nomierinās situācija un pati atrisinās vienk uz atbildi uzreiz nevajag ar atbildi knābāt vienmēr, ta jau līdz izsīkumam enerģiju vien diskusijās atstāt :D

:D Nop, man galīgi nav sāpīgi. Tu tak redzi, ka ar normāliem cilvēkiem es normāli sarunājos, bet ar histēriskām būtnēm savādāk nevar kā ignorēt (es vairākus pirmos macaw postus arī noignorēju), vai dot iespēju izpausties, lai vismaz jautrība ir. Nezinu kā jums bija lasīt, bet man bija jautri. :)
Breivik
Manas domas būtība bija tāda, ka sievietēm šis vizuālais imidžs ir stipri svarīgāks, tāpēc vērtēt novecošanu pēc profila bildēm nav ok, vēl jo vairāk, ja nezin, cik veca ir bilde. :)
Cosmo praktiski nav sejas foto, tāpēc te ir biki savādāka štelle, bet domāju, ka būtību tas nemaina. :)
15.09.2017 15:56 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Daļēji piekritīšu Caloo idejai, ka avatara bilde un segvārds ir svarīga cosmo sastāvdaļa. Redzot bildi ar seksīgu čiksi, man 80% ir skaidrs, ka tā nebūt nav realitāte un patiesībā viņa ir pelēka pele. Pēc tām reizēm, kad kāds centās apgalvot, ka mans niks pasaka daudz ko par mani un mana bilde ir briesmīga, sapratu ka:
a) šī ir atsevišķu meiteņu iedomātā ideālā pasaulīte, kurā var tēlot tādas, kādas vēlas būt patiesībā;
b) mana profila bilde un niks ir pēdējais salmiņš, pie kura ķerties brīžos, kad nav vairs ko dot pretī.
15.09.2017 15:25 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Bija 10 gadu starpība. Šobrīd attiecības nemeklēju (ja nu īstais uzkristu ceļa priekšā, tā cita lieta), bet pēc maniem novērojumiem (vispārīgi) vairāk ir to nenobriedušo, nekā nobriedušo gan jauni, gan vecāki gados. :D Bijušajā situācijā 10 gadu atšķirība likās ļoti ok. Briedumā jutos, ka esam uz viena pakāpiena, dažreiz pat es tā kā bik augstāk.Es sevi nevaru kaut kā ar jaunāku iedomāties. Varētu ar nobriedušu un pēc personības interesantu vienaudzi vai vecāku. Ne pārāk vecu. Kā jau minēja +15 jau būtu, šķiet, par daudz. Lasīju vispār vienreiz rakstu, kur bija saistība - vecuma atšķirība un attiecību veiksmīga ilgtspēja. Tie, kuriem bija mazāka gadu atšķirība varēja labāk saprasties un ilgāk sadzīvot biežāk, nekā tie, kuriem lielāka (ātrāk, biežāk šķīrās) kkā tā... Nu, man, diemžēl, pirmais iespaids par 20+ atšķirību arī starp pāri velk uz kaut kādu saistību ar materiālu labumu gūšanas interesi vienam vai otram. :) Protams, ko es zinu? Tikai Dievs zina, kuri ir tie īstie, kuriem jāsatiekas, neskatoties uz vecumu, bet katra bagāžu un saprašanos un patiku vienam pret otru. :)
15.09.2017 00:13 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Caloo vai ta Tev tik sāpīgi :-Dkad uz tevi sabārsta viedokļus, jāuzņem kādreiz aŗī domas un pamazām nomierinās situācija un pati atrisinās vienk uz atbildi uzreiz nevajag ar atbildi knābāt vienmēr, ta jau līdz izsīkumam enerģiju vien diskusijās atstāt :-D
14.09.2017 23:44 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja vīrietim ir ko rādīt, tad arī viņš to dara. Cik nav bilžu bez krekliem, sasprindzinātiem muskuļiem utt. :D
14.09.2017 23:43 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kā Tu vari apmaldīties 30 vārdos...

Saskaitīji? :-P Labi, gudriniek, sapratu, bet visam tam secinājumam nepiekrītu. :-)
14.09.2017 23:38 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Labi, jāiet gulēt - man apnika. :D
14.09.2017 23:37 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
macaw
Tev profilā ir tavējā bilde? :D:D Izlasi vēlreiz!
Ai labi - tur tak melns uz balta ir rakstīts: "smuka profila bilde ir reizes 10 svarīgāka" un tālāk "macaw savējo reizes 5 jau ir nomainījusi pēdējās dienās" no kā jāsecina, ka Tev ir svarīgs tavs avatars, tāpat kā sievietēm draugos ir svarīgi, lai viņas skaisti izskatītos. Un tipiski sievietēm tas imidžs ir svarīgāks nekā vīriešiem.
Kā Tu vari apmaldīties 30 vārdos...
14.09.2017 23:36 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Caloo,
Un tagad iedomājies, kā sievietes, kurām smuka profila bilde ir reizes 10 svarīgāka (macaw savējo reizes 5 jau ir nomainījusi pēdējās dienās ) izskatās dzīvē, ja profilā ir 10 gadus veca bilde ar kaudzi kosmētikas.

es te izlasu šo - ka norādi uz to, ka šī avatara bildes maiņa korelē ar manu glītumu vai neglītumu? :D
14.09.2017 23:31 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
:-D paši tak turpinat abi!
14.09.2017 23:27 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
es ar biezi mainu, un?

Man apnīk pēdējās dienās, uznāk, iebliežu citu, pat neskaitu, cik reizes, citreiz ilgi stāv viena. :D Lai ņem un paskaita tagad visām un izsecina, ka citur tad jau tonna kosmētikas un vecas bildes, tomēr liek jau aptuveni esošā laika, turklāt avotus var salīdzināt. Ja stāvētu 15, 20 gadus veca, tas tieši būtu dīvaini, kāpēc lai to darītu tādā masveidā, ka nevarētu spriest. :D
Wow, macaw, uzdeva jautājumu, jo kko nesaprata. Šitais ir jāatzīmē kalendārā.
Vienīgai šaize, ka atbilde uz tavu jautājumu ir ietverta jau manis rakstītajā tekstā - izlasi un padomā.

Nu bet paskaidro citiem vārdiem.
te jau kādu laiku nav diskusija - macaw mani izklaidē.

Atved man zefīrus, būs vēl jautrāk pēc saldumu dozas. :D
14.09.2017 23:24 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
KB-9, te jau kādu laiku nav diskusija - macaw mani izklaidē. :D
14.09.2017 23:23 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Caloo, varētu paskaidrot,

Wow, macaw, uzdeva jautājumu, jo kko nesaprata. Šitais ir jāatzīmē kalendārā. :-O
Vienīgai šaize, ka atbilde uz tavu jautājumu ir ietverta jau manis rakstītajā tekstā - izlasi un padomā. (t)
14.09.2017 23:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits