Vecuma starpība

 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Kāda ir jūsu vecuma starpība ar savu dzīvesbiedru? :) kāda jūsu uzskatos būtu pieļaujamā?
11.09.2017 09:02 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Faktiski, es uzrakstīju - ja vīrietim ir iespēja dabūt jaunāku sievieti, viņš to izmantos. Var par to apvainoties (tādos laikos dzīvojam, kad apvainoties ir moderni), bet Tu nopietni domā, ka tā nav patiesība?

Tāpēc vīrieši ar stāžu met acis uz tikko pilngadību sasniegušām? :-)
13.09.2017 11:33 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
macaw
Mēs runājam par sievieti ģimenes veidošanai. Tādai arī galvā ir kaut kam jābūt, ar jaunību vien ir daudz par maz. Un vispār tajos gados ir jāmācās un jāizklaidējas, nevis jāpinas ar 40-gadniekiem... (t)
13.09.2017 11:38 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Caloo, bet loģiski tak, ka jauna sieviete pie sāniem = citādāks statuss sabiedrībā kā sava vecuma vai vecāka. Pats saki - "ja var dabūt jaunāku" - tas, diemžēl, parāda kā Tu skaties uz attiecībām un sievietēm. Žēl, ka Tev ir bijusi tāda pieredze. :-/
13.09.2017 11:44 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Faktiski, es uzrakstīju - ja vīrietim ir iespēja dabūt jaunāku sievieti, viņš to izmantos. Var par to apvainoties (tādos laikos dzīvojam, kad apvainoties ir moderni), bet Tu nopietni domā, ka tā nav patiesība?

Es, atšķirībā no Tevis, neizsaku apgalvojumus par VISIEM, bet jā, es nedomāju, ka vīrietis 40 gados izvēlas sava vecuma sievieti vai vecāku tikai pie apstākļiem, ja tam nespīd jaunāka..
13.09.2017 11:45 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
loģiski tak, ka jauna sieviete pie sāniem = citādāks statuss sabiedrībā kā sava vecuma vai vecāka.

Kāds ir šis statuss, ko nodrošina jaunāka, bet ne līdzīga vecuma sieviete?
13.09.2017 11:55 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Salomē
Caloo, bet loģiski tak, ka jauna sieviete pie sāniem = citādāks statuss sabiedrībā kā sava vecuma vai vecāka.

Es galīgi nedomāju, ka veidojot savu ģimeni, kāds aizdomājas par "statusu". Kā Tu to vispār iedomājies?
Pats saki - "ja var dabūt jaunāku" - tas, diemžēl, parāda kā Tu skaties uz attiecībām un sievietēm. Žēl, ka Tev ir bijusi tāda pieredze.

Paldies, ka pažēloji mani. :) Nu labi, bet tagad pastāsti man - kā tavuprāt vīrieši skatās uz šo lietu. Kādas sievietes pirmkārt viņus piesaista?
Scandinavian
Es, atšķirībā no Tevis, neizsaku apgalvojumus par VISIEM, bet jā, es nedomāju, ka vīrietis 40 gados izvēlas sava vecuma sievieti vai vecāku tikai pie apstākļiem, ja tam nespīd jaunāka..

Tu arī neesi vīrietis, ja kas. Un jā, var būt apstākļi, kā jau iepriekš teicu, kad izvēle būs cita. Vai tāpēc manis rakstītais neattieksies uz absolūto vairumu vīriešu?
13.09.2017 11:59 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Caloo, pieņemu, ka daudzi tik tiešām neaizdomājas. Bet ļoti liela daļa mūsu izvēļu un vēlmju ir saistīta ar sabiedrību, tās normām un uzvedības priekšrakstiem nevis mūsu pašu definīcijām par to, kas ir vērtīgs un vēlams.
"Kādas piesaista" nav gluži sinonīms "ar kādām veido attiecības", ne? Visus piesaistīs 23gadnieces, bet ne visi izvēlēsies veidot ar tādām attiecības, jo sievietēm ir arī citas kvalitātes kā reproduktivitāte un jaunība. :-|
13.09.2017 12:10 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Vai tāpēc manis rakstītais neattieksies uz absolūto vairumu vīriešu?

Bet ne tādā pozīcijā - ja nespīd jaunāka. Lai arī neesmu vīrietis, man piemīt diezgan vīrišķīga domāšana (skatījums uz lietām, vietām un situācijām).
Būtu vērts veikt aptauju 40gadīgu vīriešu vidū, kādēļ izvēlas sava vecuma sievieti. Domāju, ka viena no top atbildēm būs - nevis, ka nespīd jaunākas, bet, ka jaunās ir nenobriedušas, nav patstāvīgas, nav par ko parunāt utml.
13.09.2017 12:11 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Caloo, nu ok, galvā ar, ja viss ir, bet zini arī, ka bieži vien vīrieši atrodas turpat, kur jaunāka sieviete, tīri uztveres ziņā un noteiktā vecuma kategorijā it īpaši.
Statuss, ko dod tas, ka esi nogrābis jaunāku, bet tomēr sieviete nebūtu jāuztver kā gaļas gabals veikalā, gan dzīvē vēl tas pierādīsies, kur ne tik ļoti vecumam būs nozīme, lai ko nopietnu veidotu, lai gan, ja ir trauma kāda, tad ir grūti. Un es galīgi arī neapgalvotu, ka visi vīrieši skatās tikai uz jaunākām, kā iespēju veidot attiecības. Tas nu, maigi sakot, galīgi garām. Nu ja vajag pašapliecināties, piemēram, ok, saprotu, bet nekad nepagriez savas domas, kā patiesas uz visiem cilvēkiem, jo var izrādīties, ka esi mazākums, kas tomēr tā domā. Un Tu neesi sieviete, tātad arī nesaproti neko, ko mēs sakām, ne par to, kam sievietei to vajag (šo piekabes vīrieti, kurš ir ar tādiem dresējamiem tarakāniem), kam bagāžu līdzi kādam pieņemt, kā pamanīt atšķirības starp vienaudžiem pretējā dzimumā. Un turpināt pastāvēt uz to, ka tikai tajos nožēlojamos apstākļos 40 gadīga sieviete var cerēt uz kaut ko, nu pretīgi.
13.09.2017 12:14 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Caloo
Kaut kā nebūtu manījusi, ka pati personīgu būtu rakstījusi, ka 'izvēlos tikai vecākus vīriešus' vai 'izvēlos tikai bagātus vīriešus', vai vēl kaut ko no tās sērijas - un pilnīgi noteikti neesmu vienīgā, no kuras kaut ko tādu līdz pastardienai gaidīsi un tā arī nesagaidīsi. Turklāt meitenes ja arī šeit uzraksta kaut ko par šo tēmu, šādus teikumus nepasniedz tik vispārinošā, nievīgā un nicinošā (ok, ir daži izņēmumi, bet viņas pa lielam te īpaši negaida ar atplestām rokām) manierē pret pretējo dzimumu kā tādu, kā tas izdodas Tev, apgalvojot, ka
Īsti neredzu vajadzību augt līdz 40 gadīgai dievietei, ja varu savākt sev 30 gadīgu bezbērnu pietiekoši normālu sievieti bez liekiem tarakāniem.
vai
Bet, lai es izvēlētos 40 gadnieci un vēl ar 2 bērniem, tur būtu jābūt pat nezinu kādai dievietei.
Un tās vēl ir tikai divas šodienas pērles no Tevis par tēmu 'kāds es krutais vecis, kam sievietes ir zemākas kārtas radījumi, lai samierinās ar mani, kāds esmu, jo labāku par mani i meklēdamas neatradīs'.
.
Ja te atrodas dažas meitenes, ka savas jaunības, naivuma un dzīves pieredzes trūkuma dēļ vērtē vīrietī tikai pases datus, maka biezumu, bērnu skaitu un citus tādus no tās pašas sērijas, tad tomēr derētu pašam būt gudrākam savos gandrīz 40mit ar diviem bērniem un šķirteņa statusu, lai nebūtu nicīgi jāizsakās par sieviešu dzimumu un par tiem Vīriešim ar lielo burtu, kas sievietē meklē Sievieti, nevis bakstās pa viņas pasi, skaita bērnus vai rakņājas pa vēl kaut ko tikpat triviālu un galu galā ne jau to svarīgāko attiecībās un dzīvē kā tādā. :-P
.
P.S.
* Ģimene ir arī divu pieaugušu cilvēku veidojums divatā - bērni nav obligāts pavadonis. Bērni, tāpat kā viss pārējais viņu abu kopdzīvē, ir viņu mīlestības auglis.
* Un pašam arī derētu savā galvā ielikt kaut ko jēdzīgāku par tām, ehem, pērlēm, kas no Tevis šai (un citās) diskusijā izpeldējušas, citādi no sievietes prasa gudrību, a pats bārstās ar glupiem stereotipiem un muļķīgiem vispārinājumiem. :-P
13.09.2017 12:21 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Salomē
Caloo, pieņemu, ka daudzi tik tiešām neaizdomājas. Bet ļoti liela daļa mūsu izvēļu un vēlmju ir saistīta ar sabiedrību, tās normām un uzvedības priekšrakstiem nevis mūsu pašu definīcijām par to, kas ir vērtīgs un vēlams.

Ok, gan jau ir arī tādi cilvēki. Bet man šķiet mazākā mērā jocīgi veidot ģimeni tāpēc, lai būtu ar ko paspīdēt citu priekšā. Nu paspīdēji, bet ikdienā ar to cilvēku taču jādzīvo arī...
"Kādas piesaista" nav gluži sinonīms "ar kādām veido attiecības", ne? Visus piesaistīs 23gadnieces, bet ne visi izvēlēsies veidot ar tādām attiecības, jo sievietēm ir arī citas kvalitātes kā reproduktivitāte un jaunība.

Protams, it īpaši jau, ja runājam par ģimeni.
Būtu vērts veikt aptauju 40gadīgu vīriešu vidū, kādēļ izvēlas sava vecuma sievieti. Domāju, ka viena no top atbildēm būs - nevis, ka nespīd jaunākas, bet, ka jaunās ir nenobriedušas, nav patstāvīgas, nav par ko parunāt utml.

Ok, jūs abas ar Salomē tagad izejiet no pozīcijas, itkā es būtu pateicis, ka tāda vecuma vīrietim ir vienalga ko apprecēt, ka tikai jaunāka un vēl kā piemērs ir nolikts 23 gadīga, kurai, manuprāt, kā jau teicu, par citā lietām būtu jādomā, nevis par 17 gadus vecāku vīrieti.
Es domāju, ka ja 40 gadīgam vīrietim, kurš grib ģimeni, būs jāizvēlas starp 40 un 28-30 gadīgām (kur nav vairs nekādas dižās starpības tajā, kas galvā darās) tad sorry, jaunajām ir visas priekšrocības.
13.09.2017 12:34 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nerātnā
Tu gan baigi piepūlies, lai man ieknābtu. Nekas, interesanti palasīt... :D
13.09.2017 12:37 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Caloo , tu esi šķīries? Cik bija tavai sievai, kad apprecējāties? Kāds bija šķiršanās iemesls?
13.09.2017 12:38 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Meitenes ļoti labas lietas pateica, bet Tava uztvere tajā visā saskata tikai ieknābšanu un mēģināšu apgāzt un padarīt savas domas par pārāko patiesību, parādot bezcerību 40 gadīgu sieviešu vidū un paceļot 40 gadīgus vīriešus nez kādos augstumos. Tas ir vēl interesantāk. :D
13.09.2017 12:39 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
tu esi šķīries? Cik bija tavai sievai, kad apprecējāties? Kāds bija šķiršanās iemesls?

Varbūt šeit slēpjas kāda sāpe un radušais nicinājums, neticība un indējamie kukainīši. :-) Visi cilvēki nav vienādi. :-)
13.09.2017 12:42 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Caloo
Aber protams. 8) Ne katru dienu gadās sastapt pat reālajā dzīvē tik reti glupu vīrieša izstrādājumu - tad nu izmantoju iespēju. :-P
.
Turklāt neko īpaši atšķirīgu no šīs diskusijas šīsdienas diskutējām ar Tevi neesmu uzrakstījusi - tik vien kā ar saviem vārdiem to pašu domu, ko citas meitenes. 8)
13.09.2017 12:43 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Es runāju par lietu, bet jūs apspriežat manu personību - kuram tad te ir sāpe un problēmas? :D:D
nerātnā
Cik mīlīgi, paldies. :)
-
Oi, es jau kā trollis jūtos no šitā uzmanības kvantuma... :D
13.09.2017 12:49 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Ai nu Caloo!!! Tā pateikt, ka bez maz starp 28-30 un 40 gadīgām būtu tāāāāda atšķirība vizuāli un uztverē! Izklausās (lasās) bez maz kā izsakās liela daļa 20gadnieču par 30+ gadīgajām - dzīves noriets, un skatās uz zārka pusi :-D
A par to, kādēļ vīrieši 40+ izvēlas jaunākas, man šķiet slēpjas dziļi personībā un pašu nevēlēšanā atzīt savu vecumu un pieņemt dabiskos novecošanas procesus. Ar jaunāku sievieti noteikti pats jūtas jaunāks, iekārojamāks, vērtīgāks (gan vīriešu, gan sieviešu vidū).
13.09.2017 12:54 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Vecumam nav nozīmes. Galvenais, ka prāts ir nobriedis. Cik daudz nav šķiršanās, kad pieaugušie uzvedās kā bērnu, problēmas neizrunā, krāj aizvainojumu, apvainojas ne par ko, utt.
13.09.2017 12:58 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
PS: vīriešiem laika gaitā potence tikai pasliktinās :-D
13.09.2017 12:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!