Vecuma starpība

 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Kāda ir jūsu vecuma starpība ar savu dzīvesbiedru? :) kāda jūsu uzskatos būtu pieļaujamā?
11.09.2017 09:02 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Mani novērojumi rāda, ka novecošanas pazīmes nav atkarīgas no dzimuma, bet gan no dzīvesveida - ūdens kvalitāte, uzturs (tai skaitā alko (ne)lietošana) un (ne)smēķēšana, attiecības un emocionālā pasaule, fiziskās aktivitātes labsajūtas veicināšanai ne pārmērības uz vienu vai otru pusi - tas viss ir daudz svarīgāk par labiem gēniem, kuru potenciālu var arī pazaudēt, ja slīgst pārmērībās. Krēmi, skaistumkopšanas procedūras un plastiskās operācijas - arī te ir svarīgi neslīgt pārmērībās un izvērtēt, ko un vai vispār vajag, citādi vēlamais efekts pārvēršas par ilgtermiņa defektu.
14.09.2017 12:32 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Piekrītu nerātnā komentāram, tik no sevis varu pielikt klāt, ka kvalitatīvs un pietiekoši ilgs miegs arī dara brīnumus. 7-8h ir minimums, kā saka, organisms restartējas un atjaunojas miegā.
14.09.2017 12:45 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
nerātnā taisnību saka - pāragri var novecot abi dzimumi, ja dzīvesveids ir neveselīgs.
It sevišķi par sliktu nāk saule, alkohols, smēķēšana un stress.
Un es tiešām nezinu, kur ir tās sieviešu ordas, kuras 40 gados izskatās sliktāk par 40gadīgu vīrieti, situācija ir ļoti līdzīga un bieži vien par sliktu vīriešiem - alusvēderi, maisiņi zem acīm utt.
Vienkārši sabiedrībā ir pieņemts daudz kritiskāk raudzīties tieši uz sievietēm - vīriešiem ļoooti daudz ko piedod, kad ir runa par izskatu:-)
14.09.2017 13:11 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Un es tiešām nezinu, kur ir tās sieviešu ordas, kuras 40 gados izskatās sliktāk par 40gadīgu vīrieti, situācija ir ļoti līdzīga un bieži vien par sliktu vīriešiem - alusvēderi, maisiņi zem acīm utt.
Vienkārši sabiedrībā ir pieņemts daudz kritiskāk raudzīties tieši uz sievietēm - vīriešiem ļoooti daudz ko piedod, kad ir runa par izskatu

+++
***
Bija man viens paziņa 4 gadus atpakaļ, toreiz viņam bija 38 gadi. Jā, no tāluma izskatās kā jaunietis - garš, slaids, samērā trenēts, ar muskuļiem u.c., īsāk sakot veiksmīgs uzņēmējs, kas par sevi ļoti rūpējas un labi izskatās.. Bet tāpat tuvumā varēja manīt gan "vārnu kājiņas", gan dziļākas grumbiņas, gan sirmos matus. Un tas viss pie nosacījuma, ka cilvēkam gan +/- labi gēni, gan pats rūpējas un uztur sevi formā. Un bija ap to laiku pat zem 40 .. ar to visu es gribu teikt, ka nē, viņš izskatījās perfekti, bet tai pašā laikā runāt par to, ka vecums vīrietim ir salīdzināms ar labu vīnu arī ir daudz par daudz pārspīlēti :D Un tagad varu iedomāties, kas ir ar vīriešiem, kuriem ap 40 gadiem nerūpējas īsti par sevi + klāt daudz liekā svara..
14.09.2017 13:18 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
kvalitatīvs un pietiekoši ilgs miegs arī dara brīnumus.

Par šo es nesen pārliecinājos- pošoties uz meitas 1.dz.d, konstatēju, ka esmu vizuāli ļoti novecojusi:-/ Krunciņas zem acīm parādījušās un kopumā seja tāda sagurusi. Pie vainas, protams, ilgstoša neizgulēšanās.
14.09.2017 13:19 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
2 gadi. Man maksimālā pieļaujamā būtu līdz 10 gadiem, nedomāju ka man diži daudz kas būtu kopīgs ar vīrieti, ar kuru esam divas dažādas paaudzes.
14.09.2017 13:35 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Starpība 4 gadi. Pieļautu +/- 5 gadus. :-)
14.09.2017 13:48 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Tas, ka sieviete vizuāli noveco ātrāk nekā vīrietis, nav tikai pieņēmums vai secinājums no redzētā. Tas ir oficiāli apstiprināts un zinātniski izskaidrots fakts. To minēju jau savā iepriekšējā komentārā.
Tas ir saistīts ar to, ka vīrieša āda ir aptuveni par 25% biezāka un nav tik elastīga, kā sievietei, kura ir pateicīgāka grumbu izveidei.
Tas, ka katrs cilvēks savu novecošanos var nedaudz paātrināt (saule, cigaretes, alkohols, nekvalitatīva pārtika, utt) vai aizkavēt, rūpējoties par sevi, ir cits jautājums.
14.09.2017 17:44 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
nerātnā taisnību saka - pāragri var novecot abi dzimumi, ja dzīvesveids ir neveselīgs.
It sevišķi par sliktu nāk saule, alkohols, smēķēšana un stress.
Un es tiešām nezinu, kur ir tās sieviešu ordas, kuras 40 gados izskatās sliktāk par 40gadīgu vīrieti, situācija ir ļoti līdzīga un bieži vien par sliktu vīriešiem - alusvēderi, maisiņi zem acīm utt.
Vienkārši sabiedrībā ir pieņemts daudz kritiskāk raudzīties tieši uz sievietēm - vīriešiem ļoooti daudz ko piedod, kad ir runa par izskatu

Arī es neredzu sev apkārt sievietes, kuras izskatītos sliktāk par pretējā dzimuma vienaudžiem. Vīriešiem parasti dod plusā gadus, sievietēm mīnusā. Nevajag jau līst galējībās, kur kāda gēnus vai dzīvesveidu neņem vērā un tad secina, pat vienkārši kopjot un labi pret sevi izturoties, tādas lietas nemanu, nav runa par krēmiem un kosmētiku.
14.09.2017 19:40 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tas, kā mēs redzam otru dzimumu, tomēr ir ļoti subjektīvi un atkarīgs no apkārt esošajiem cilvēkiem, pietiek būt pāris spilgtiem piemēriem acu priekšā un tas veido priekšstatu. Es tā "uz sitiena" varu iztēloties tikai vienu vīrieti, kuram ir 45 gadi, bet izskatās uz 55 (ļoti daudz dzer), toties sievietes man tādas ir masveidā. Radinieces, kaimiņienes. It kā cilvēki no labvēlīgām, daži - pat turīgām ģimenēm. Nezinu, kāpēc tā.
14.09.2017 19:43 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nu es tā plašāk skatos, arī, protams, pazīstamos, bet vispār uz ielas, tikai pārcepušās solārijos ir kritušas acīs, kur varētu būt ar šo problēmas, vai arī kādas smaga darba darītājas, salīkušām mugurām. Vīrieši kaut kā ''nolaistāki'' pat visos vecumos redzēti, bet nu tas tā. Citādi, šādus atsevišķus piemērus neattiecinu uz visiem. :)
14.09.2017 19:47 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
bet vispār uz ielas

Bet vispār uz ielas tev nav ne jausmas, vai tai dāmai, kas izskatās uz 40, ir 30 vai 50.
14.09.2017 19:52 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Es novecoju lēni. 8-)
14.09.2017 20:02 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Ja skatās manus latviešu klasesbiedrus, tad nu jā, vairums izskatās vecāki, ir arī diezgan gadījumi, kad izskatās stabili 20 gadus vecāki. Nevaru iedomāties, kas būs 40 gados.
Man tam ir divi skaidrojumi - dzīvesveids un naudas trūkums. Ja gadiem cepinās solārijā, katru nedēļas nogali dzer līdz nemaņai, tusē klubos, dienā izsmēķē paku cigarešu, nu nebūs cilvēkam tas svaigākais izskats jau stipri zem 40.
Par naudas trūkumu - nu ar naudas palīdzību praktiski jebkuru cilvēku (nerunāju tur par tiešām ļoti izteiktiem ģenētiskiem defektiem) var pataisīt izskatīgu. Ok, ar dzīvesveidu sabeigto veselību neatgriezīsi, bet vizuāli ļooooti var izmainīt cilvēku. Ja nauda ir jau jaunībā un tā vismaz daļēji tiek ieguldīta sevis kopšanā, tad vispār ideāli. Var pirkt labu pārtiku, lietot uztura bagātinātājus, iet uz sejas un ķermeņa kopšanas procedūrām, lietot ļoti dārgus krēmus, ja ir kādi defekti, var atļauties vislabāko ķirurgu, attiecīgā vecumā var atļauties fillerus un botoksu utt. Bonusā svaigāks izskats, jo var atļauties labas brīvdienas, spa procedūras, atpūtas kompleksus, ceļojumus, auklītes bērniem/mājdzīvniekiem, palīdzes mājas uzkopšanai utt.
Iesaku paskatīties krievu raidījumu Na 10 let molozhe. Labs piemērs, kur nauda ar izskatu dara brīnumus.
14.09.2017 20:04 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Gribēju rakstīt to pašu ko 57days. :-D Sievietes varbūt arī ir koptākas, bet tas nenozīmē, ka izskatās jaunākas un viņām ir mazāk novecošanā pazīmju. Jo, ja ģenētiski ir grumbas, tad krēms pa 300 eiro, nedzeršana, nepīpēšana un eko ēšana tās pilnībā neizlīdzinās, tas nekas, ka uz lūpām ir Chanel lūpu krāsa un mugurā Hugo Boss mētelis. Vai kā man - es jau varu simtus grūst matos, šampūni, vitamīni, ampulas, masāžas, balzami, bet man tie neaug.
14.09.2017 20:05 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
blackpoetry, es biju vairāk domājusi dabiski labu izskatu, protams, ka ar plastisko ķirurģiju var panākt fantastisku efektu, tas ir tāpat kā es varu pieaudzēt sev matus. :-) Bet izlīdzināt jau radušās (savlaicīgi nepamanītas) grumbas ar eko pārtiku un standarta Douglas iegādātiem krēmiem? Nu neticu.
14.09.2017 20:10 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Daenerys1, nu nez, starp pazīstamajiem nevaru īsti nosaukt nevienu, kura izskatītos baigi vecāka, dažas atbilstoši ap saviem gadiem, citas jaunākas un diezgan ļoti. Arī, iepazīstot jaunus cilvēkus, uzzini fb, cik gadu, tad ir tāds vaaauu, tiešām, jo galīgi uz aci nepateikt. Bet, cik zinu, viņas nedara neko no zemāk iekopētā neveselīgā un kaitīgā. Ja tev pašai ir tik traki, tad diez vai tā ir lielākai daļai, nekādi mati nekrīt, neatsakās augt, grumbas milzu nav arī tām, kas vecākas, bet nu tur gēni, dzīvesveids un daudz kas iet kopā tomēr.
Jo, ja ģenētiski ir grumbas, tad krēms pa 300 eiro, nedzeršana, nepīpēšana un eko ēšana tās pilnībā neizlīdzinās, tas nekas, ka uz lūpām ir Chanel lūpu krāsa un mugurā Hugo Boss mētelis. Vai kā man - es jau varu simtus grūst matos, šampūni, vitamīni, ampulas, masāžas, balzami, bet man tie neaug.
14.09.2017 20:27 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Kaut kur dzirdēju, ka ja atkārto vēlamo pietiekoši daudz reižu, tas var kļūt par realitāti. macaw būs šito ņēmusi nopietni. :D:D
14.09.2017 22:15 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Tikko ieraudzīju daudz nošērotu Facebook anekdoti:
Vīrs sievai:
-Tu kur vazājies visu nakti?
-Pie mīļākā!
-Muļķe esi!? Tev 40 gadi...ej gulēt un nefantazē!
14.09.2017 22:20 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Aņuks labs, bet nu, sievietei mīļāko dabūt nav problēmu, it īpaši jaunāku. :D
14.09.2017 22:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits