Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaimini

 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Hmm, šorīt salecos ar kaimiņieni. Aizrādīja man, lai suns nečurā pie mājas, jo viss smirdot. Ok, septiņi no rīta, neiešu kasīties, saku, ka vairs nečurās, vedīšu tālāk, bet acīmredzot problēma bija vienkārši vēlme pakasīties. I par audzināšanu izteicas, i uz poda, maigi sakot, mani aizsūtīja. Tagad sēžu un domaju, cik bieži jums gadās neadekvāti kaimiņi un ko ar tādam ar dzīvi neapmierinātam raganām darīt? It ka gribas uzturēt mierīgas un draudzīgas attiecības, bet vienmēr atradis par ko piekasīties! :-/
08.09.2017 08:42 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Man kaimiņi ir super, vienīgi arī bija viena meitene, kurai vakaros bija slinkums iet tālu ar sunīti pastaigā, tā viņš turpat pie mājas, citreiz pat uz mājas sienas pačurāja, un ar laiku tiešām sāka nelāgi ost. Tā bija vienīgā lieta, kas man traucēja, tādēļ saprotu tavu kaimiņieni. Meitene ir pārvākusies un tagad ar kaimiņiem problēmu vairs nav :-D
08.09.2017 08:47 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man kaimiņos pārsvarā dzīvo cilvēki vecumā 50+. Tas arī kaut kādu mieru ienes. Vieni kaimiņi (tieši aiz sienas) gan ir diezgan jauna ģimene ar diviem bērniem, tad nu tur mēdz būt arī klaigāšana, skraidīšana + ir suns, kas pa dienu gaudo. Bet nu, es tam cenšos nepievērst uzmanību. Nav jau 24/7.
Bet kopumā kaimiņi ir jauki. Es gan tajā mājā dzīvoju salīdzinoši nesen, bet sliktu neko teikt nevaru. :)
08.09.2017 08:50 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Mums ir pensionāru māja, "pa lielam" viss kārtībā ar kaimiņu būšanu, mēs viņus netraucējam, un viņi arī mūs netraucē. Un tas tāpēc, ka nav problēmu kādai tantei arī saprāta robežās izlīdzēt. Dažkārt ir bijuši mēģinājumi pamācīt - piemēram, par to, ka nevajadzētu smēķēt (bet tas bija pirms dažiem gadiem, kad abi ar vīru vēl smēķējām un darījām to stāvlaukumā aiz mājas) vai arī par to, kā, kad un cik bieži būtu pareizi tīrīt kāpņutelpu (mūsu mājā ir kāpņu tīrīšanas grafiks), bet tie tādi daži starpgadījumi, kurus parasti vērā neņemam.
08.09.2017 09:03 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Man ir kaimiņi blakus dzīvoklī, kas ir sociālo uzskaitē. Viņiem ļoti bieži mēdz būt tusiņi, dzerstiņi un skaļas klaigāšanas. Viss jau sīkums un man netraucē, bet tur ir mazi bērni, kas ļoti ļoti ļoti skaļi kliedz un raud. Brīžime tā vien liekas, ka viņus sit nost. :'-(
Bija pat gadījums, kad māte mazo meitu izlika uz balkona un iespundēja. Es tieši veļu kāru uz sava balkona. Likās, ka viņa logus izsitīs kā dauzījās un kliedza mammai, lai laiž iekšā. Tad mana pacietība bija cauri un es izsaucu policiju. Protams, ka neviens neatbrauca (t):'-((s) Tad nu, lai pēc tam neviens nesaka, ka kaimiņi neko nedzirdēja (nedod Dievs kādu nelaimi). Žēl mazos cilvēciņus.
--
Augšējie kaimiņi kādreiz ļoti trokšņoja, bet tagad viņiem bebuks un klusums iestājies :-)
08.09.2017 09:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits