homesick

 
Reitings 37
Reģ: 17.07.2017
Sveikas,
mana problēma ir mājās sēdēšana 24/7 un reizēm liekas, ka reāli sajukšu prātā. Pat aizbraucot ciemos pie sava vīrieša, tā vien sanāk kā sēdēt pie viņa dzīvoklī, kamēr viņam darbs un kad viņš pārnāk mājās, loģiski, ka neko diži pasākt nevaram, jo viņš ir noguris un nav arī īsti ko darīt, tad nu nododamies kārtējām filmām, bet nu par to nesūdzos, laiks ko pavadu ar viņu man patīk. TAČU, es vairs vienkārši nesaprotu kā aizpildīt savu laiku, kopš paliku bez darba un nākamo nevaru reāli atrast, bet protams, to daru, esmu palikusi par slinkumpodu. Es vēlos darīt ko jēdzīgu, darīt kādu interesantu darbu katru dienu, tā lai ir tā jēga dzīvot ar, ne tikai eksistēt. Tad nu nevaru saprast, ar ko sākt. Varbūt kādi ieteikumi, ko lai jaunu pamēģina, kādi jums hobiji, ko jūs darāt, kad nav ko darīt?
Apsveicu ar rudens iestāšanos, nezinu kā jums, bet man ļoti patīk! :) (l)
07.09.2017 15:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
18 gados man bija nopietna grāmatu atkarība un vairak hobiju, nekā tagad. Arī uz klubu gāju un pie datora sēdēju. Bija draugi, kam vienmēr bija laiks un vēlme ar mani pavadīt laiku. Ta ka jā, "jauna meitene" nav īsti izskaidrojums šai problēmai.
.
Tagad gan, kad nav jābūt darbā, mirstu nost aiz "nezinu-ko-darīt-manai-dzīvei-nav-jēgas".
08.09.2017 09:46 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Nu, varbūt kāda brīvprātīgā organizācija? Ja tā nav Rīga, bet cita pilsēta, kaut kādam jauniešu centram, kur kaut ko var ieteikt, taču tāpat ir jābūt.
08.09.2017 11:16 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Es kā reiz tikko aizgāju no darba. Bērnu laidīšu bērnudārzā un beidzot, beidzot pēdējo 10mit gadu laikā visa diena būs man vienai (l) nevaru jau sagaidīt, kad varēšu darīt visu, ko esmu ieplānojusi :-D Es laiku aizpildīšu ar - mājas uzkopšanu, beidzot normālu ēst gatavošanu, garas pastaigas, daudz lasīšu grāmatas, daudz adīšu, atsākšu skatīties filmas un seriālus. Rītos sportošu un reizi pa reizei pusdienlaikos tikšos ar draugiem kopīgās maltītēs. Noteikti paskatīšos ko piedāvā NVA - kursi, lekcijas. Un vakaros gaidīšu mājās vīru un bērnu, pa dienu pozitīvi uzlādējusies (l) man pat šķiet, ka visām manām iecerēm man diena būs par īsu.
Tā kā, KCROWN-, iesaku beigt sūkstēties un atrast dzīvesprieku mazās lietās. Dzīve ir pilna iespēju, vajag tikai pacelt pakaļu no dīvāna un rīkoties. Tavā vietā neviens neko neizdarīs, ja pašai nebūs vēlme. Un ne viss, kas rada prieku, maksā lielu naudu!
09.09.2017 09:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!