Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bēgu no pārdzīvojumiem!

 
Reitings 66
Reģ: 06.09.2017
Jau pēdējos piecus gadus esmu bēgusi un pārdzīvojusi problēmas attiecībās citādākā veidā kā ierasts.
Pie lielākiem strīdiem, neapmierinātības par otra mīnusiem, esmu jau domās kur citur, ievelku attiecības līdz redzu nākamo "upuri".
Un tas nebeidzamais loks.... bailes palikt vienai.
Bet ne par to ir stāsts, tagad man ir attiecības ar puisi jau pus gadu, gribētos lai viss izdodas, bet esmu nonākusi pie secinājuma, ka
nespēju atvērties, esmu noslēgta, nepieskaros un nemīlinos kā gribētos, emocijas neizrādu un līdz ar to arī viņš noslēdzas. sarunas ir virspusējas, nekādas runas par jūtām u.t.t.
Pie nelielām problēmām jau pieķeru sevi pie domas - ej prom!! vieglāk būs tā darīt, nekā kaut ko pārdzīvot! Bailes sajust vilšanos!
ko darīt? esmu saņēmusi ieteikumu pabūt vienai, bet pasakot to tagadējam puisim, diezi vai viņš to sapratīs.
Nekad neesmu bijusi tas cilvēks, kas spēj risināt problēmas sēžot viens pats istabā un klausoties raudošo mūziku.
Iespējams, ka daudzi to nesapratīs, bet tā nu tas ir. Es labāk pazūdu pūlī, nekā ļauju varu asarām.
Nevēlos dzirdēt pārmetumus, pati saprotu, ka tā tālāk dzīvot nevar, tas velkas līdzi un tik paliek sliktāk.
07.09.2017 08:54 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Izklausās pēc traumas, iespējams bērnībā. Tavi vecāki bija laimīgi kopā, kad tevi audzināja ?
07.09.2017 08:58 |
 
Reitings 66
Reģ: 06.09.2017
Canard
Protams, bija nesaskaņas, kuras reizēm bija redzamas arī vēl bērnam esot, bet cepuri nost, vienmēr visu nodrošināja, pavadījām laiku kopā, braucām ceļojumos, neradīja sajūtu, ka viņi viens otru piecieš tikai bērnu dēļ, bija laimīgi kopā.
Neko sliktu nevaru teikt.
07.09.2017 09:17 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Nekad neesmu bijusi tas cilvēks, kas spēj risināt problēmas sēžot viens pats istabā un klausoties raudošo mūziku.

Kurš, pie velna, tā risina problēmas? Jēzus! :D Tiec vispirms skaidrībā ar savu galvu - iešana prom no tagadējām attiecībām nav obligāta, bet tu vispār to cilvēku mīli? Tev viņš patīk? Tu viņu cieni? Vai tu vienkārši dzīvo ar viņu kopā, lai nebūtu jābūt vienai? Iespējams, ka tu baidies no vienulības tik ļoti, ka nemitīgi iesaisties sūdīgās attiecībās, attiecībās ķeksīša pēc, kurām nav intereses un vēlmes veltīt laiku problēmu risināšanai vai jebkam citam. Kā jau lielā daļā gadījumu, ļoti rekomendēju pamēģināt psihoterapiju. Tā palīdzēs labāk izprast sevi, iemācīties risināt problēmas attiecībās un ārpus tām un visādi citādi būs ļoti noderīga. Ja vēlies kontakus, raksti PM.
07.09.2017 09:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits