Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Polija-Varšava

 
Reitings 21
Reģ: 06.06.2013
Sveikas meitenes :)
Drīzumā dodos apskatīt Varšavu.
Varbūt ir kāda, kas varētu ieteikt apskates objektus, kurus ir vērts redzēt, sniegt padomus un ieteikt vietas šopingam vai saukšu to vienkāršākn- Kas ir jāzina Varšavā? :D
Internetu esmu jau izrakņājusi, tomēr dažreiz "dzīvie" iespaidi un ieteikumi ir noderīgāki :)
06.09.2017 22:19 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Man patīk Varšava :-) Viss atkarīgs no tā, vai Tu Polijā apmeklēsi tikai Varšavu vai dosies arī uz citām vietām. Un vai jau esi bijusi Polijā?
TOP vietas noteikti ir vecpilsēta, Varšavas karaliskā pils, pils laukums un dārzi. Ja interesē vairāk poļu vēsture, tad jau arī citi muzeji.
Varšavā ir ļoti ērti pārvietoties ar metro, tur ir tikai 2 līnijas (viena garā un otra īsā), biļetes bija diezgan lētas, cik atceros. Un vēl tur ir pieņemts savu biļeti padod tālak nākamajam (ja vēl ir palicis laiks vai braucienu skaits).
Kur iepirkties, to gan diemžēl nevarēšu ieteikt.
Nezinu, vai te jau skatījies, bet te ir daudz noderīga
http://wikitravel.org/en/Warsaw
06.09.2017 23:27 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Man visspilgtāk atmiņā aplicis dārzs uz universitātes jumta - tieši neprastās vietas dēļ, apakšā ēka, uz jumta reāli liels dārzs. Pieejams pilnīgi visiem un bez maksas. Bet vai rudenī arī tas ir skaists, nav ne jausmas - biju vasarā...
07.09.2017 09:18 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Varšava īsti nepatika... bet ieteiktu apmeklēt Kopernika centru
07.09.2017 09:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits