Cistīts

 
Reitings 37
Reģ: 17.07.2017
Sveikas! Varbūt kāda no Jums zin kādus labus medikamentus, kas palīdzētu cistītam. Mājas apstākļu variantu esmu izmēģinājusi - dzērveņu morsi, pašas dzērvenes, kapsulas un attīrīt to vietu ar nomierinošiem uzlējumiem. Nepalīdz. Tad nu jāķeras klāt medikamentiem, bet ir problēma, ka nekādi netieku pie ārsta un vēl stabilu nedēļu netikšu, tāpēc varbūt tomēr kāda varētu ieteikt kādus medikamentus šim iekaisumam? Negribas ielaist.
05.09.2017 16:31 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Kad es pirms pāris gadiem šo pasākumu ielaidu līdz nieru iekaisumam, jo arī ārstējos nevis ar antibiotikām, bet "dabiskajām metodēm", un nokļuvu slimnīcā, tur māsiņas teica, ka pēdējo pāris gadu laikā ir stipri pieaudzis jaunu meiteņu/sieviešu skaits, kas ar šo slimo. Turklāt, vienreiz apārstēta, bet neizārstēta, šī kaite atgriežas, katru reizi, kad gadās vairāk pabūt aukstumā vai dabūt slapjas kājas. Tā ka arī pēc izārstēšanās ir sevi ļoti jāsaudzē un pie mazākajām pazīmēm, jālieto kaut kas profilaksei. Es pat līdzi somiņā nēsāju ārsta ieteiktās bezrecepšu zāles, ja nu gadījumā kas.
06.09.2017 11:05 |
 
Reitings 37
Reģ: 17.07.2017
Nopirku to furamagu, aptiekāres, kā jau gaidīju, nebija diez ko pretimnākošas, pašuva mani 8 aptiekās, pēdējā jau ar asarām acīs gāju iekšā un vairs necentos pat īsti kaut ko lūgties, laikam saprata, ka nav joki un iedeva. Skatīsies kā būs, ceru, ka paliks labāk. :-)
Bet vispār - traka slimība, dīvaini, ka par to tik maz runā, ja reiz tik daudz sieviešu ar to saskaras..
06.09.2017 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
meksikanka ui kā es Tevi saprotu, es pagājušajā rudenī gandrīz pusgadu nomocījos ar šo, jo redz man pret visām plašāk lietotakām antibiotikām tā stulbā baktēroja bija imūna. Beigās kopā ar uroloģes un ĢĀ palīdzību, pēc tam vēl 4us mēnešus diendienā dzerot divas tabletes Furamagu tiku galā. Tagad tpfuu, tpfuu, tpfuu krietnu laiku nav bijušas problēmas.
06.09.2017 16:33 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
zoomzoomzoom, kan šausmīgi, jo pēc analīzēm man tā baktērija ir jutīga pret Furamagu, kas ne velna nav palīdzējis, tāpēc man tagad bailes ir, ka arī antibiotikas nesniegs kāroto efektu, kaut gan balstoties uz analīzēm, tikai pret viena veida antibiotikām ir imūna, bet realitātē ir kā ir..
06.09.2017 16:39 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Man bija jālieto vēl viena cita antibiotika Uvamin vai kaut kā tā. Bet man spriežot pēc pieredzes kaut kā tomēr liekas, ka to visus palīdz kultivēt arī hormonālās tabletes, jo tagad gads kā nebūšu lietojusi un viss saistībā ar veselību pa šo līniju ir nostabilizējies. Bet varbūt tie ir tikai mani māņi, un katram tas ir citādāk.
Bet nu katrā ziņā, man vienmēr somiņā ir pāris tabletes Furamaga un mājās ledusskapī ( :D ) svecītes, kas ir profilaksei, ja sākās kāda jocīga sajūta.
06.09.2017 17:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!