Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā ātri nomest svaru?

 
Reitings 1
Reģ: 05.09.2017
Man vecākajai meitiņai jau pāri trim gadiem. Gadu baroju ar krūti, tad kaut kā absolūti nedomāju par tievēšanu, jo uzticējos, ka krūtsbarošana sakārtos vielmaiņu, turēs svaru normā utt., utjp. Bet tiklīdz beidzu barot, stabili uzēdos par kilogramiem vismaz septiņiem. Un it kā jau neko neveslīgu neēdu, normālas porcijas, nejau veča, bet nu tādas, ok. Daudz ar sīko staigāju, vakaros neriju, par čipšiem un saldumiem aizmirsu pavisam. Bet tas svars ne krītās, bet, maita, pat nāk klāt.
Diētas nekad nav bijis mans, jo nepatīk fantazēt par vakariņu gatavošanu darba laikā, ja ēdiens tāpat pliekans un tukšs. Reāli iedzen depresijā, vismaz mani. Un kaut kā pirms dažiem mēnešiem mamma uzsēdās uz Stokholmas diētas. Es smējos kā kutināta, bet nedēļas laikā viņai kādi 7kg nost (bet viņai bija vismaz 25kg, ko nomest). Goda vārds, neticēju tai mēsla diētai ne mata. Bet nu, ok, mamma nometa tādu daudzumu, ka es aizgāju uz viņu lapu un izpildīju to testu, 10Eur samaksājot par nabagu jau nekļūšu. Tests tāds jocīgs, bet interesants - http://ej.uz/h1v6 .
Maltītes sākumā sagādāja nelielu besi, bet es vairākas reizes ar viņiem sazvanījos un uztura speciāliste Liene pielāgoja maltītes manām vajadzībām (reāli negaršo olas, tāpēc man tās maltītēs nelika) un nedēļas laikā es nometu 4kg. Tagad jau otro mēnesi ēdu pēc plāna un 11kg esmu zaudējusi.
Sakat ko gribat, bet man palīdzēja tās maltītes un patīk, ka pretī dzīvs cilvēks, kam piezvanīt un reāli rūp, lai es ēstu labi, veselīgi, būtu apmierināta, bet tomēr tievētu. Iesaku ikvienai pamēģināt.
05.09.2017 12:31 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ai, kā es vienreiz troļļoju viņu online konsultantu. :-D:-D:-D
Mans augums ir 180 cm, bet, ievadot, jebkādu svaru, pat zem ķermeņa masas indeksa veselīgās robežas, tas ideālais svars, uz ko jātiecas, tiek pazemināts.
Lūk, ko man atbild:

Pie auguma 180 cm. Jūs iedomājaties, kāds tas cilvēks izskatītos? :-D:-P
05.09.2017 12:44 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Spīdola :-D:-D:-D
Es ar savu 179-180cm augumu Tevi saprotu :D
05.09.2017 13:05 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Slēptā reklāma? :D ... Nē, nē, es šo pamēģināju, nebija domāts man. Uztaisīja man viņi diētu no gandrīz vai vieniem rīsiem, kukurūzas un zaļajiem salātiem, nu un pa kādam ābolam. Man kā gaļēdājai un piena produktu cienītājai diēta bez olbaltumvielām nozīmēja dzīvot ar bada sajūtu... Nē, nē, tas nav man.
05.09.2017 13:42 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Slēptā reklāma? ...

Baigi sūdīgi noslēpta:-D
05.09.2017 13:52 |
 
Reitings 28
Reģ: 04.09.2017
Visu dzīvi tak nebūsi badā un neiesi kontrastdušās. Kad beigsi ievērot, tad svarā pieņemsies atpakaļ un ar uzviju. Nevajag diētu, vajag veselīgi dzīvesveidu, un labam ēdienam jākļūst par ikdienu.
05.09.2017 13:56 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nez, pēc kā viņi to ideālo svaru aprēķina? Man uz 172cm ieteica 48kg.
05.09.2017 14:09 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Hmm... Man uz 1,70m ieteica svaru 58kg. Nav slikti. Tas nozīmē, ka tikai 3 jānomet. :D
Bet vispār mans draugs šito mēģināja, kad manāmi pieņēmās svarā. Pa nedēļu dabūja nost 8 kg. Bet pēc tam vairs neturpināja. Viņam vienkārši vajadzēja to pirmo grūdienu. Bet ēdienkarte bija tiešām drausmīga... Man viņa bija žēl. Pliki brūnie rīsi un salātlapas vairāku dienu garumā... Laikam garšīgākais bija burkānu/apelsīnu salāti.
05.09.2017 14:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits