Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gastronomijas institūts

 
Reitings 1
Reģ: 04.09.2017
Labrīt meitenes :) Ir kāda atsauksme? Varbūt kāda ir bijusi un kuru no klasēm iesakat? Kā viņiem tur tas process notiek? Rāda kaut ko priekšā vai paši arī gatavo? Kāda atsauksme par pašiem pasniedzējiem un galvenais to ko gatavo?
Pašlaik esmu mazuļa gaidībās un lai nav visu laiku jāsēž mājās skatos, kā varētu pavadīt brīvo laiku.
05.09.2017 10:02 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Sveika, es biju uz Makarūniem. Man ļoti patika, forša pasniedzēja. Gatavojām pa grupām un pēc tam ņēmām pagatavotos uz māju. Stāvēja blakus, visu rādīja. BET man vairs nekad nav mājās sanākuši un es tiešām nesaprotu ko es daru nepareizi :-D Gribētu vēl uz cielaviņas meistarklasi.
05.09.2017 14:14 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2009
Biju uz cielaviņas meistarklasi.
Ļoti jauka pasniedzēja, patīkama atmosfēra. Nodarbība notika 6 cilvēkiem. Sākumā izstāsta, kas jādara, kā jādara, kāpēc. Pēc tam pašiem liek to darīt. Viens sver miltus, cits riekstus utt. Kad visa masa gatava, tā tiek sadalīta uz 6 meitenēm, katra dekorē kūku pati un pēc tam ņem uz mājām. Iedod līdzi arī recepti.
Man ļoti patika, gribētu noteikti vēl kādu meistarklasi apmeklēt. Vēl nav sanācis izmēģināt mājās, vai pašai sanāk.
05.09.2017 14:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits