Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Strīdi

 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Vai jūs bieži strīdaties ar savu puisi /vīru? Izturaties kā kaķis ar suni, vai tieši otrādi nekad neviens strīds nav bijis?
04.09.2017 13:57 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Pa 4 gadiem neviens īsti strīds nav bijis... ļoti reti kāda noburkšķēšanās/piekasīšanās/kāda sliktāka vārda izmešana, bet nu ļoooti reti!
04.09.2017 14:01 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Četru gadu laikā nespēju atcerēties nevienu nopietnu strīdu. Jā, ir bijušas apvainošanās, nesarunāšanās vairāku stundu garumā... Bet nekādas kliegšanas un otra apvainošanas. Tikai mierīga izrunāšanās.
04.09.2017 14:04 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nestrīdamies. Protams, ne vienmēr viedokļi saskan, bet to var izrunāt mierīgi. Mums ir noteikums, ka pirms miega visam jābūt izrunātam un nekādi aizvainojumi nedrīkst palikt uz nākamo dienu - viņa izdomāts noteikums, kuram es ar prieku piekritu, starp citu. :) Saprātīgs un emocionāli saprotošs vīrietis man gadījies.
04.09.2017 14:04 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Mums ir noteikums, ka pirms miega visam jābūt izrunātam un nekādi aizvainojumi nedrīkst palikt uz nākamo dienu

++ Šis mums arī ir obligāts nosacījums.
04.09.2017 14:06 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Spīdola,tev paveicies!Ar lielu prieku par citiem to varu teikt! Baltā skaudībiņa bez maz :)
04.09.2017 14:11 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
pa 13 gadiem ir gājis visādi ... lielākais šķiet nedēļu nerunājam :D
04.09.2017 14:12 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Mums ir noteikums, ka pirms miega visam jābūt izrunātam un nekādi aizvainojumi nedrīkst palikt uz nākamo dienu

Arī mans noteikums.
Esmu sapratusi, ka strīds katram nozīmē kko citu. Mums gadās visādi kašķi, bet nav nekāda nerunāšana dienām ilgi vai durvju ciršana. Pārsvarā tiekam galā normāli. Ja cilvēki saka, ka nestrīdas, tad man liekas, ka kkas nav tīrs :D Jeb par strīdu tiek uzskatīta tikai aizskriešana prom vai nerunāšana. Tā kā man viens draugu pāris saka, ka viņi nav strīdējušies jau nezcik gadus un es uz viņiem skatījos ar izteiksmi - whaaaaaat? - Jo pati esmu bijusi lieciniece kašķīšiem. Bet viņi laikam neuzskata strīdu par strīdu ja nav trauku plēšana vai kas tāds :D
04.09.2017 14:14 |
 
Reitings 92
Reģ: 24.03.2014
Mēs ar no tiem, kas strīdas. Manuprāt, ja strīda laikā kāds no iesaistītajiem netiek morāli (kur nu vēl fiziski) pazemots, tad tas nāk tikai un vienīgi par labu. Esam gana atšķirīgi, bet labprāt runājamies un strīdu laikā ļoti daudz esam izrunājuši. Tādas tēmas, pie kurām kā citādi nonākuši diez vai būtu.
Manuprāt sarunā (un arī strīdā) labākais ir pats process nevis rezultāts - ačgārnā doma, otru par kaut ko pārliecināt vai pierādīt sava viedokļa patiesību. Sarunāties, iepazīt otru, sevi, uzzināt ko jaunu.
Galvenais mācēt saskatīt arī savas kļūdas, pateikt piedod, samīļot un iet tālāk. Viss, kas kaut kādā mērā cilvēkam liek domāt, nāk viņam par labu. Reizēm to grūti pieņemt. Bet pat visādi traki sāpīgie momenti dzīvē, ar laika atkāpi, ir devuši tikai labu.
Novēlu visiem tā labi pastrīdēties!:-D
04.09.2017 14:36 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ja cilvēki saka, ka nestrīdas, tad man liekas, ka kkas nav tīrs :D Jeb par strīdu tiek uzskatīta tikai aizskriešana prom vai nerunāšana. Tā kā man viens draugu pāris saka, ka viņi nav strīdējušies jau nezcik gadus un es uz viņiem skatījos ar izteiksmi - whaaaaaat? - Jo pati esmu bijusi lieciniece kašķīšiem. Bet viņi laikam neuzskata strīdu par strīdu ja nav trauku plēšana vai kas tāds :D

Mazus kašķīšus es par strīdu neuzskatu. :D Tādus, kur netiek aizvainots otrs cilvēks, vai kliegts virsū, cirstas durvis. Ja kaut kur nesaskan viedokļi vai kāds kaut ko ir pārpratis, to visu var izrunāt un atrisināt.
Es vienreiz apvainojos, ka viņš ielika salātos sīpolu, lai arī es biju speciāli lūgusi nelikt. Nu kas tas par strīdu. :-D Pēc tam vēl nosmējāmies, ka forši, ka mums ir nesaskaņas par sīpoliem salātos, nevis par kaut ko nopietnāku. :-D Jo lielajās lietās mums viedokļi tiešām ir līdzīgi un nekādu fundamentālu nesaskaņu nav bijis.
04.09.2017 14:38 |
 
Reitings 220
Reģ: 17.08.2016
Es ar draugu arī esam vieni no tiem pāriem, kuri principā nestrīdas vispār.
Protams, ir bijuši mazie strīdi, bet tie ir tādi, kuri ātri pāriet. Līdz šim vēl nav bijis tā, ka nerunājam visu dienu vai ilgāk.
Mums laikam tā kombinācija tāda laba- es nemāku vienkārši dusmoties uz viņu, jo draugs apgalvo, ka "dusmojos" smieklīgi, tāpēc bieži vien mazais strīds beidzas ar smiešanos.
04.09.2017 14:42 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Ar vīru esam strīdējušies ļoti daudz, ir bijuši arī neglīti strīdi, kliegšana, durvju ciršana, mantu kravāšana, prom skriešana.
Mūsu attiecībās strīdi ir bijuši vienmēr, lielāki, mazāki, svarīgāki, ne tik svarīgi, bet ir. Mums abiem gribas pierādīt savu taisnību, negribas piekāpties, pie sevis kaut ko paturēt arī grūti. Mierīga izrunāšanās no paša sākuma nepadodas, ātri aizsvilstamies. Ja godīgi, nespēju iedomāties, kā būtu, ja mēs nestrīdētos vispār.
04.09.2017 14:48 |
 
Reitings 238
Reģ: 23.07.2017
Man ir itālietes temperiments un viņam smags nelokāms raksturs. Pa 8 gadiem ir bijuši ļoti mierīgi periodi un tādi, kuros kā suns ar kaķi. Vienīgi, tagad, paanaizējot ...apvainošanās ir bijusi maksimāli uz pāris stundām, jo pat ja kāds no mums apvainojas, tāpat mēs runājam par mums varīgām lietām :D vai pat vēl mīlīgāk, jebkurā strīdā viņš aizmirst, ka ir apvainojies jau pēc pāris minūtēm, bet mani var vienkārša frāze "ejam ēst vai ejam daram k ko" izsist no strīda mooda un viss strīds ir beidzies ;)
04.09.2017 15:00 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Ar vīru ir bijuši gan lielāki, gan mazāki strīdi, bet es par to nepārdzīvoju jo mēs no tiem mācāmies. Ar laiku mēs esam iemācijušies pieslīpētues viens otram un izrunāt lietas laicīgi un mierīgi. Kādreiz ir gājis traki strīdoties, esam bļāvuši, cirtuši durvis utt. Ar gadiem tie ir kļuvuši mierīgāki un mēs esam iemācījušies izstrīdēties nebļaujot vienam uz otru (protams, ne vienmēr tas izdodas), bet strīdi ir kļuvuši saturīgāki. Es par strīdiem pārāk nepārdzīvoju jo šad tad prasās emocijas izteikt skaļāk un tie strīdi mums vairs nav tādi dēļ kuriem gribētos šķirties. Esam iemācijušies vairāk cienīt viens otru un galvenais ir atcerēties to arī strīda karstumā.
04.09.2017 15:00 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Iepriekšējās attiecībās izsmēlu savu strīdēšanās kvotu, nu dzīve daudz mierīgāka :-D Draugs ir tik mierīgs, ka man pat gribot nesanāk viņu izprovocēt, kad esmu uzvilkusies. Tad nu tagad man dzīvē strīdu vietā ir diskusijas. Gan jau vēl paspēsim arī izkašķēties, bet priecājos, ka mana otra puse tā neaizvilstas kā es, un viņa mierīgā uzvedība man pielīp.
04.09.2017 15:46 |
 
Reitings 407
Reģ: 06.11.2015
Ar draugu strīdos salīdzinoši bieži. Reizi divās nedēļās sanāk kāds nopietns strīds. Viņš sadusmojas var teikt, ka par katru sīkumu, kas nav pa viņa prātam. Tad birst visādi apvainojumi , pazemojumi, noniecināšana, un apsaukāšana ļoti nesmukiem vārdiem.. :-/
04.09.2017 15:50 |
 
Reitings 92
Reģ: 24.03.2014
Nate Tips, no kura jātiek ātrāk vaļā. ;-) Jo vienkārši pazaudēsi gadus. Zinu.
Statistika rāda, ka šie visbiežāk ir tie tipi, kas ātri vien vai noteikti pusmūža krīzes laikā nomaina savus atribūtus/gadžetus, kas ir novecojuši uz jaunākiem vai vienkārši interesantākiem.
Savādi varbūt, bet lamāšanās un necieņa pret sievieti veido šo kopsakarību.
04.09.2017 16:04 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Lauma42, kur ar šādu statistiku un pētījumiem var iepazīties?
04.09.2017 16:08 |
 
10 gadi
Reitings 319
Reģ: 17.09.2010
Duujaa statistikas dati un pētījumi (labi raksti) parasti ir par maksu. Taču, ja mācies kādā no universitātēm/ augstskolām, tad ir iespēja tikt pie datubāzēm bezmaksas :)
04.09.2017 16:18 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es tieši domāju to izteikto sakarību starp strīdēšanos un pamešanu vecumā, lai iemainītu pret jaunāku.
04.09.2017 16:30 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Man strīdi attiecībās ir nepieciešami. Bet es vispār esmu kašķīgs cilvēks un mani ātri var izbesīt jebkurš cilvēks :D
04.09.2017 16:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits