Latvijas X faktors

 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kā jau svētdienas vakaram piedien, tad tāda neliela izklaides tēma.
Vai šovakar uzmetīsiet vienu vai abas acis jaunajam TV šovam? Varbūt kāds zināms piedalās? Domāju, ka jāpaskatās.
03.09.2017 19:32 |
 
Reitings 44
Reģ: 05.06.2017
Esmu tik ļoti vīlusies, Nadzeždai balss ir daudz spēcīgāka.(t)
22.10.2017 23:36 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Jā .. žēl :-/
22.10.2017 23:39 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Tiešām briesmīgi! Piekrītu par puišu grupu un Bergmani. Man vispār no grupām patīk tikai Tautumeitas. Manis pēc visas pārējās grupas var sūtīt mājās. Arī Kreilis nešķiet nekas super talantīgs. Žēl, žēl, ka skatītāji tā sabalsoja.
Kaut gan kurš tur reāli balso.. draugi un radi.. loğiski, ka grupām būs vairāk to atbalstītāju un zvanītāju.
Neesmu X factora speciālists, kā tur ir, kaut kāds atgriešanās raidījums arī ir? Ja ir, tad apņemos zvanīt par Nadeždu. :-D
22.10.2017 23:41 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Atcerējos atlasi, kad dziedāja meitene no, ja nemaldos, Valmieras, kura dzied kāzu ceremonijās. (Vai ir dzimtsarakstu nodaļas vadītāja, neatceros) ... Mums visiem mājās, kas skatījāmies, likās "Aaaaafigetj , cik skaista, spēcīga balss/pareizs balss tembrs!!" .. A žūrija pateica, ka nē, paldies, tev šis šovs būs par smagu. :D :D Es biju uz pauzes.
22.10.2017 23:41 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Wtf, Nadežda reāli bija mana favorīte, kopā ar Arturu un Tautumeitām. Pārējie ir vai nu slikti vai pilnīgas viduvējības. Un alise bija vājāka par nadeždu... Šodien bija tik daudz sliktu priekšnesumu, nadja mājās, pilnigi zūd vēlme skatīties.
22.10.2017 23:51 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Es arī esmu pārsteigta par balsojumu. Manuprāt, bija daudzi citi, kas bija pelnījuši būt tajās pēdējās divās vietās, piemēram, jebkura no grupām (izņemot Tautumeitas) vai Lauris Bergmanis. Bet, ja jāizvēlas no šīm divām meitenēm, tad manā skatījumā viennozīmīgi labāka ir Alise. Nadeždā man kaut kas īsti nepatīk un ja par dziedāšanu, tad brīžam šķiet, ka viņa kliedz nevis dzied, lai gan nenoliedzami ir viena no labākajām tur.
Vispār mani favorīti ir Arturs un Līga Rīdere. (l)
22.10.2017 23:55 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Hmm .. nu no atlasēm daudzi, kam bija visi JĀ līdz krēslu izaicinājumam nemaz netika .. atceros, bija viena jauna meitene (boksere?) kas dziedāja ļoooti skaisti, žurija sajūsmā bija, bet ar to arī viss, vairāk neredzēju .. tāpat kā tā Ieva no šova kāzu gūstā dziedāja labi, dabūja JĀ, bet līdz krēsliem arī netika (t)
22.10.2017 23:58 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kas jums tajās tautumeitās patīk? Man šis priekšnesums viņām likās drausmīgs un pagaišo nedēļ ar nekas izcils nebija, liekas viena otru tik pārkliedz.
23.10.2017 00:12 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Jā, Tautumeitām šīs nedēļas dziesma nebija veiksmīga. Slikta izvēle. Lai arī šonedēļ ne īpaši labi skanēja, viņas ir savādākas - ar savu odziņu. Manuprāt, vairumam no viņām ir diez gan spēcīgas balsis pašām par sevi. Es domāju, ka viņas vēl kaut ko smuku parādīs!
Persephon, Ievai nebija jā, ja nemaldos, tad viņu noraidīja dēļ tā, ka it kā atdarinājusi Agileru par ko viņa saraudājās, jo teica, ka Agilera pat nav no viņas iemīļotākajām māksliniecēm, lai mēğinātu viņu kopēt.
Ja jāsalīdzina tāds Bergmanis ar Ievu, tad Ieva noteikti būtu bijusi labāka par viņu. Bergmanis paņēma ar it kā "savu" dziesmu, kuru bija iemācījies nodziedāt ļoti labi, bet izrādās, ka tāds čušš vien bija.
Ha, man pašai jāsmejas par savu dīvāna eksperta viedokli, bet nu tā viņš ir.. vai, nu, patīk vai nepatīk. Nav jābūt ekspertam, lai saprastu, ka mājās tika aizsūtīti labāki izpildītāji par Bergmani un Kreili.
23.10.2017 00:28 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Un vēl tiešām.. Ieva atdarinājusi Agileru, par ko klausoties viņas priekšnesumu, nemaz nevarētu nojaust, bet Adrianā jau gan nav nekā no Britnijas atdarināšanas. (t)
23.10.2017 00:37 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Es nevaru paskatities X faktoru, pec atlases raidijumiem sapratu, ka mani kaitina zurija, jo ipasi ta PV sieviete. Tacu sovakar noskatijos paris prieksnesumus.
Kas jums tajās tautumeitās patīk? Man šis priekšnesums viņām likās drausmīgs un pagaišo nedēļ ar nekas izcils nebija, liekas viena otru tik pārkliedz.

Tads tautu meitu stils vai nu patik vai nu ne. Man loti patik - atceros, ka biju dzirdejusi vinas ari pirms X faktora kopa ar Auliem, bet nebiju piefiksejusi, pec X faktora ieraudzisanas samekleju ari citas dziesmas. Man patik ari citas sada veida grupas, ikdiena klausos. Neparkliedz viena otru, tada maniere tada stila dziedasana ir izplatita.
BET sodienas prieksnesums, manuprat, bija slikts un tas nekas, ka vinas nav isti raditas Bejonses stilam, katram muzikim ir savs ipasais stils, tadel man skiet diezgan trula sis nedelas tema vai truls tas izpildijums (nejau konkreti tautu meitu, bet visu dziedajumu koncepts), par kuru vainu jauznemas so prieksnesumu ierosinatajiem. Nezinu, kadel tiesi sada dziesma tika vinam izveleti un tiesi tie apgerbi utt.
23.10.2017 01:08 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Ievu no atlasem atminos no Kazu shova, kur kazas rikoja gimenes, un man vina patika gan ka cilveks (ko nu vareja spriest no tv), gan vinas balss, vina jau toreiz dziedaja dziesmu savas kazas, atceros, ka tiesi domaju - cik skaisti. Manuprat, vinai vajadzeja tikt, bet nebrinos, ka netika - zurija tur pec nejausibas principa teica ja vai ne.
23.10.2017 01:11 |
 
Reitings 10
Reģ: 10.06.2017
Man personīgi ļoti nepatīk kā dzied Adriana, garlaicīga balss. Alisei, savukārt, tajā balsī ir odziņa, kas man ļoti patīk. Žēl, ka tika izbalsota.
23.10.2017 02:38 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Vispār jau viņa diemžēl palika. :D
23.10.2017 07:09 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Parasti šos šovus neskatos, tomēr šoreiz sanāk sekot līdzi. Un, man radās jautājums - vai ir iespējams izbalsot žūriju? Viņiem nav izpratnes par... Nu, gandrīz neko.
Neviļus ir radies iespaids, ka Busuļa komandu apzināti cenšas izformēt kā pirmo. Labi, piekrītu, tas vīrietis, kuram bija LP "Numb" dziesma izklausījās šausmīgi, bet domāju, ka Busulis to darīja apzināti, jo abas meitenes ir krietni spēcīgākas.
Tā meitene, sarkanajās biksēs, Alise(?), no divām dziesmām nevienu neizpildīja labi. Izbalsošanas dziesmu viņa vispār nokvieca kā puskauta - ne elpas, ne augšas, dzied kā aizrijusies, nemācēja arī izteikt vēstījumu. Balss jau nav slikta, bet ir jāskatās objektīvi. Nadježda bija galvas tiesu pārāka! Pie tam, abas dziesmas un izbalsošanas dziesma Busuļa sievietei bija pat vēl labāka.
Protams, ja arguments ir "tev balss ir laba, bet man gribas, lai Tu dejo", tad viss skaidrs. Viņi acīm redzami nevis meklē talantīgus dziedātājus, bet smukus purniņus ar spēju gaudošanas ritmā šūpot gurnus. :D
P.s. Atvainojos par kļūdām tekstā. Kad cosmo.lv beidzot būs mobilā versija?!? :D
23.10.2017 08:10 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
joprojām nesaprotu,kas tur vakar notika. The Stones, Lauris, Koukie band - vienkārši katastrofa. Tautumeitas nebija ok, Adriana dzemdē Britniju visu laiku... no maniem favorītiem vienu izbalsoja, paliek Arturs. Ceru uz viņu. :)
23.10.2017 10:20 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Kā man besij tā Alise. Izmežaģī to ģīmi 50 līkumos dziedot un visādi tur izpildās...vjak.
Tāpat kā man nav saprotams, ko tas Lauris tur vispār dara...Kādā sakarā vispār? Kau tko tur zirgojas uz skatuves.
Un tā kukī band un stones man arī besij..
Principā man visi besij, atskaitot Arturu. Tas vismaz dzied, nevis tur lokās, šķobās un nez ko cenšas izmežģīt no sevis.
23.10.2017 10:28 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es šovu neskatos, paskatos tikai pa reizei kādu uzstāšanās video. Tas, kas man nepatīk ir tas, ka gandrīz neviens nedzied ar emocijām. Šķiet, ka acīs tāds tukšums viņiem un uzkāpj uz tās skatuves ķeksīša pēc. (t)
23.10.2017 10:47 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Tautumeitu fenomens man nepatīk , jo tur nav nekāda talanta vispār . Žūrija bīda uz priekšu tikai tāpēc , ka grupa ir tatiski-nacionāla . Bet tādu grupu ir papilnam , re pilni Dziesmusvētki ar ne tādām vien .
23.10.2017 15:01 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Elzaelza, ja tu domā, ka tādu grupu ir daudz, tad nosauc man kādas 5 tādas grupas kā Tautumeitas. Man patīk šāda mūzika, labprāt paklausīšos. :)
23.10.2017 16:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits