3. SEPTEMBRIS | SVĒTDIENA

 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
silts čau! svētdienī
.
par Tavu brīvdienu, par plānoto, sapņoto un sasāpējušo. par visu, kā jau vienmēr.
.
03.09.2017 08:31 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Bet, ja jau pat puse aptuveni nebija vērtīga no lekcijām, arī neesi gājusi tāpat uz kādām, tad princips līst un parādīt, ka māku sūdzēties vai ko? Pati pasaki, ka nekas nenotiktu, ja uz pusi no visām neaizej un pat nebija ba lekcijas vērtīgas, bet aiziet pacepties baigi vajag. Vēl lielāka bezjēdzība.

Tāpēc, ka pasniedzēji vērtēja apmeklējumu, proti, ja nebija 100% apmeklējums, tad nelika 10, pat, ja visi kontroldarbi un eksāmens bija uz 10 - samazināja atzīmi par kavētām lekcijām.
03.09.2017 14:03 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Susurrins, piemēram, ko? :D
03.09.2017 14:00 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tas ir tāpat kā ar autovadīšanu - mazpilsētās instruktori speciāli māca sliktāk, lai kursants ilgāk mācās un ilgāk maksā.

Koo? |-)
Bet, ja jau pat puse aptuveni nebija vērtīga no lekcijām, arī neesi gājusi tāpat uz kādām, tad princips līst un parādīt, ka māku sūdzēties vai ko? Pati pasaki, ka nekas nenotiktu, ja uz pusi no visām neaizej un pat nebija ba lekcijas vērtīgas, bet aiziet pacepties baigi vajag. Vēl lielāka bezjēdzība.
03.09.2017 13:59 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Dae, labi, taisnība jau, protams, ir arī tev, bet nu nezinu, pieauguši cilvēki sēž lekcijās un gatavo kaut kādas spēlītes - līmē/griež, un wooow, paši par to maksā tūkstošus :-D Domāju, ka šo laiku varētu izmantot daudz lietderīgāk, saturīgāk, kā arī apgūt vērtīgākus lekciju kursus! Tas viss bija kā piemērams pa lielam, bet doma jau ir tajā, kā rakstīja iepriekš - skolas pelna naudu, velk garumā lekcijas/kursus u.tml stilā!
03.09.2017 13:58 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Mani nereāli kaitina "Uz veselību!"

"Uz veselību" mani arī kaitina. Es nesaku un nepatīk, ja man tā saka.

Daenerys1 un Apple_pie jūs vēl neesat nošķaudījušās, bet gribu jums pateikt "Uz veselību!". :-P:-D P.S. Man vienkārši patīk kaitināt cilvēkus. :-D
Vīram esmu teikusi, ka nepatīk, kad man visu laiku novēl uz veselību, bet viņš neņem galvā un tik un tā saka.

Šis izklausās pēc nopietna iemesla, lai šķirtos. :-D
-----
Esiet reālas, Latvijā nav nevienas tādas studiju programmas, kur katra lekcija ir neizsakāmi vērtīga un studijām nepieciešamais laiks precīzi atbilst tam pašam the maksimumam, ko vairums studentu var pavilkt. BA bakalaura saturu, kas bija 4 gadus, es varēju apgūt arī 2 gados, ja būtu intensīvākas lekcijas un es nestrādātu. Vienkārši pasniedzēji imitē mācīšanu, studenti imitē studijas, studenti vai valsts studentu vietā maksā, pasniedzēji un rektori velk garumā procesu, lai ilgākam laikam pietiek naudas, ko maksāt algās. Tiešām vērtīga bija aptuveni puse no lekcijām

Gluži manas domas. Man arī tas besī, ka mācību programma ir izstiepta pa 4 gadiem, kaut gan to visu var ātri apgūt arī 2 gados. Sanāk ka mūsu izglītības iestādēm ir svarīgāk "taisīt naudu", nevis dot studentiem zināšanas. (t)
03.09.2017 13:52 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es braukt arī mācījos nelielā pilsētā un vēl pie tam no nulles (pat pedāļus neatšķīru), bet es nevarētu teikt, ka man kaut ko vilka garumā. Man tieši šķita, ka viss notiek par ātru. :-D
03.09.2017 13:50 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tāpat bija jātaisa pašgatavotas spēles... protams, citas bija interesantas/foršas, bet tanī pat laikā - kāpēc ieguldīt laiku/līdzekļus/darbu par to, ko var noprikt 100x kvalitatīvāku/labāku un izturīgāku?

Tas jau nebija ar mērķi iemācīt izgatavot spēles, bet gan iemācīt izpratni, kā spēles gatavo un kāda ir to būtība. Pirmkārt, ir jau kāds, kas tās spēles industriāli gatavo un tam cilvēkam arī ir kaut kāda izglītība, visticamāk - pedagoģiskā. Otrkār, Tev ar pieredzi varbūt šādas lietas ir pašsaprotamas, bet citiem nav. :-D
03.09.2017 13:48 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Wallee, man tā bija, kad liku tiesības. Nemācīja visādas noderīgas lietas, man ilgi nepieleca dažas nianses. Paņēmu pāris nodarbības pie cita instruktora, kurš mani apgaismoja par dažām niansēm, uzreiz sapratu. Manai instruktorei vēl bija tendence aizbraukt uz kafejnīcu un tad 10-15min no manis apmaksātā laika dzert kafiju.
03.09.2017 13:46 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
57days, piekrītu tev, ka skumji, ka šitā var iegūt augstāko izglītību, turklāt vēl par lielu studiju maksu! (vismaz tādā ziņā sirds nesāp, jo pašai nebija jāmaksā, bet citi jau par tādu fufeli maksā, nezinādami, ka tas, ko mācas, tiešām ir fufelis)
Manā studiju programmā bija visi tie pasniedzēji, kas bija manai mammai, pat varēju pārrakstīt mammas studiju darbus, jo nekas jau nemainās! LAbi, ka vismaz strādāju uzreiz šai virzienā un guvu praktisku pieredzi/izpratni, jo ja man būtu bijusi tikai skolas pieredze... ārprāts! una rī psniedzēji, kas to visu pasniedz, stāstīja sneo laiku gudrības, lai gan mūsdienu bērni ir simtmiljonreižu savādāki!
Tāpat bija jātaisa pašgatavotas spēles... protams, citas bija interesantas/foršas, bet tanī pat laikā - kāpēc ieguldīt laiku/līdzekļus/darbu par to, ko var noprikt 100x kvalitatīvāku/labāku un izturīgāku?
03.09.2017 13:45 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
mazpilsētās instruktori speciāli māca sliktāk, lai kursants ilgāk mācās un ilgāk maksā.
what???
03.09.2017 13:42 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Bet nu mana studiju programma bija fufelis

:) Tu, tātad, esi cilvēks ar fufeli augstākās izglītības vietā. Diezgan izplatīta kaite Latvijā, man arī bez iespringšanas bija labas atzīmes. Īstenībā žēl, man būtu gribējies izglītības rezultātā justies izglītotākai. Diploms ir, bet jēgas - maz.
03.09.2017 13:41 |
 
Reitings 382
Reģ: 29.05.2017
Ak,
macaw
, šķaudīt sanāk skaļi, bet ko citu, protams, var pat ļoti klusu izdarit, kā pelīte :-P
03.09.2017 13:40 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Esiet reālas, Latvijā nav nevienas tādas studiju programmas, kur katra lekcija ir neizsakāmi vērtīga un studijām nepieciešamais laiks precīzi atbilst tam pašam the maksimumam, ko vairums studentu var pavilkt. BA bakalaura saturu, kas bija 4 gadus, es varēju apgūt arī 2 gados, ja būtu intensīvākas lekcijas un es nestrādātu. Vienkārši pasniedzēji imitē mācīšanu, studenti imitē studijas, studenti vai valsts studentu vietā maksā, pasniedzēji un rektori velk garumā procesu, lai ilgākam laikam pietiek naudas, ko maksāt algās. Tiešām vērtīga bija aptuveni puse no lekcijām, kuras apmeklēju, un man bija labs apmeklējums. Un tas ir par visām augstskolām, no draudzeņu stāstītā - pat RSU ārstu pēdējos kursos. Tas ir tāpat kā ar autovadīšanu - mazpilsētās instruktori speciāli māca sliktāk, lai kursants ilgāk mācās un ilgāk maksā.
03.09.2017 13:37 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Susurrins, ilgi domāju, ko, palienot zem galda, mēģini darīt klusu. :D
03.09.2017 13:34 |
 
Reitings 382
Reģ: 29.05.2017
Ja apkārt ir vairāk cilvēku, esmu iemanījusies darīt klusiņām, lai neviens nepamana.

Man nesanāk. Pat lienot zem galda, tas izklausās skaļi :-D
03.09.2017 13:32 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Šodien transporotā viena frau uzrēja par to, ka palaidu apsēsties. Argumentācija ko nebiju gaidījis: "Tu laikam domā,ka es esmu vāja,jo esmu sieviete un nevaru pastāvēt.". Izklausas pēc joka, bet bija nopietni.Lika justies kā rūdītam nacistam

Ar dāmām transportos gadās visādi. :D
03.09.2017 13:30 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Ah, uz cik daudz lekcijām es negāju... Bet nu mana studiju programma bija fufelis, biju budžetā, vidējā atzīme bija ap 8, tā kā tāpat jau viss labi!
Jo galu galā, ok, esmu arī students, bet tanī pat laikā arī pieaugušais, kuram ģimene/darbs un man bija vienalga par lekcijām, īpaši pēkšņi ieliktām un pārceltām, jo dzīve tiek plānota, neesmu maza meitene, kura var visur tikt, iet, paspēt...
03.09.2017 13:28 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nu monopols ir reti kur, uz beigām jau lielai daļai mazāk mainās, spriežot pēc redzētā, kas zina. Biežāk gan jau gāja gar degunu citas lekcijas, kuras varēja ielikt, bet saprata, ka šitiem labāk nelikt. :-)
03.09.2017 13:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Daenerys1, ja ir svarīgas darīšanas, tad, protams, jāizvērtē, kas būtiskāks - lekcija X (ar mainīgu vērtīguma %, jāpiekrīt) vai darīšanas. Man ir plaša pieredze ar kursabiedriem, kas nenāk, jo ... es pat nezinu jo kas. Nenāk un viss. Ir gaddījies sēdēt lekcijā divatā vai pat lepnā vientulībā.
03.09.2017 13:26 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es jau nebiju vienīgā, kas sūdzējās. Es domāju, ka jā, BA nopietni ņem vērā studentu sūdzības, jo visas studijas ir par maksu, un viņiem nav tirgus monopols attiecīgajā nozarē. Ja 1.kursā patika mainīt bieži un kā pagadās, tad 2.kursā tā notika daudz, daudz retāk.
03.09.2017 13:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits