Nesportisks vīrietis

 
Reitings 31
Reģ: 07.05.2016
Sveikas!
Kā jūs vērtētu šādu vīrieti. No vienas puses viss it kā būtu OK. Salīdzinoši jauns (29 gadi), veiksmīgs uzņēmējs, zinu, ka viņam ir vairāki īpašumi (precīzi nezinu, bet to vērtība varētu būt ap 200k), ir auto, kredītu un līzingu nav. Makā līdusi neesmu, bet ir redzams, ka pelna ļoti labi. Izglītots, interesantas sarunas, uzmanīgs, labas manieres, jauks un sirsnīgs.
Bet no otras puses - absolūti nesportisks (šis ir tas jautājums, kur viņam aizrādot savu citādi lielo pacietību mēdz arī zaudēt), ir uzaudzējis diezgan lielu alusvēderu, bet, ja to neskaita, izskatās salīdzinoši normāli. Nav dzērājs, bet ir kaislīgs smēķētājs. Uz viņu acīmredzami liela ietekme ir mammai. Gaumes izjūta mēdz pieklibot. Nekad nav bijis precējies, bērnu arī nav.
02.09.2017 20:33 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Man Chikitas bildē ieliktajam vīrietim nepatīk bārda un, godīgi sakot, bildes noformējums (vai arī zemteksts, kas ar nodomu ir veidots tāds kā shaming), bet neliekas, nekas tāds par ko šausmināties (s).
02.09.2017 22:15 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Esmu tadas figuras ka bardainais čalis, par sieviešu uzmanību nesūdzos, daudzas uzsauc,ciemojas, aptekalē mani. Ir patstāvīga draudzene kas gatavo, tīra māju, pieliek finanses un neiebilst pret maniem sānsoļiem.
02.09.2017 22:21 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Veidot/neveidot attiecības, jo viņam alus vēders. Tās šaubas jau laikam tik Lielas, jo vīrietis īsti nepatīk, bet tà nauda un īpašumi tomēr uzrunā.
-
Mani personīgi nesaistītu aprakstītā tipa vīrietis viena iemesla dēļ, jo man trūktu kopīgi pavadītais laiks - nespētu braukāt ar velo kopā, doties garos pārgāiienos, brīvajos brīžos spēlēt dažādas sporta spēles, paskriet kopā un izbaudīt citas sportiskas aktivitātes kopā, kas man ir ļoti svarīgi.
02.09.2017 22:22 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Chikitita, varbūt ieliec kādu vīrieti, kas Tev šķiet kopts salīdzināšanai?
Man ir bijuši līdzīga tipāža vīrieši - nav ne vainas, bet zinu, ka mana gaume ir savādāka. Es jau varētu būt ar jebkuru vīrieti, jebkuru tipāžu, ja viņa raksturs mani piesaista.
Bet memmes dēliņi gan vienmēr ir atbaidījuši :D
02.09.2017 22:25 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Kādēļ daudzas iedomājas,ka ja runā par alus vēderiem tad uzreiz ir šāds,kādu ielika Chikitita.
Tikpat labi var būt ar nelielu vēderu.:-)
02.09.2017 22:41 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Ļoti atkaŗīgs no sava dzīves redzējuma un utt,:-D nevaru nolikt savu dzimuma parstāvjus der vai neder un aŗī konkrētos rāmjos likt pretējo dzimumu. Kaut vai no tik svarīga aspekta, kā tiek pavadīts laiks, cik aktīvi cik mazaktīvi un kā tieši. Diezgan vienkārši tādā ziņā paredzēt katram izejot no tā kā dzīvē pavada savu brīvo laiku, kā to mīl pavadīt un kā to uz priekšu vēlas pavadīt tas, ka kāds ienāk dzīvē un vadlīnijas sāks pārtaisīt, ka uzksata pa vajadzīgu, tas neiet cauri, tām daudz kur aŗī jāsakrīt.
Piemēram ja patīk paslinks laiskains brīvais laiks abiem nu ok daudziem tā patīk, ja sākas kādam kāda skubināšana tagad varbūt padarām to nē to un to, tad ir prob, daudz kam jānotiek no pusvārda, iesaistīšanās un aiz līdzīgas patikas pret procesu. Tāda kombinācija draudzenei patīk skriet draugam gulēt ut u.c, vai sievai lasīt un seriālus skatīties brīvajā un vīram kaut kas ārpus telpām, tie tādi pa dzīvi pagarlaicīg scenāriji.
02.09.2017 22:42 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nu, mani no šī tipiņa visvairāk atbaidītu 'Uz viņu acīmredzami liela ietekme ir mammai', jo izskatās, ka mamma viņu mudina būt kaislīgam smēķētājam (kas mani atbaida nākamo) un vēdera audzētājam (laikam šam vislaik stum māgā savus gatavotos gardumus, kurus nepārspēs neviena cita), iemācījusi savam dēliņam nejēdzīgu gaumi (jo kā gan neklausīs mammu, kura visu zina labāk).
02.09.2017 22:44 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Esmu tadas figuras ka bardainais čalis, par sieviešu uzmanību nesūdzos, daudzas uzsauc,ciemojas, aptekalē mani. Ir patstāvīga draudzene kas gatavo, tīra māju, pieliek finanses un neiebilst pret maniem sānsoļiem.
:D :D :D

Mani vairāk interesētu cilvēka raksturs un sastarpējā saskaņa nevis viņa finansiālais stāvoklis. Šis izklausās vairāk pēc darījuma nevis partnera, ar kuru ir patīkami būt kopā, meklējumiem, bet saprotu, Tev jau laikam tas vecums, kad nevari atļauties vairs ākstīties. :D
02.09.2017 22:45 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
jo izskatās, ka mamma viņu mudina būt kaislīgam smēķētājam

Nopietni??
02.09.2017 22:48 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
jo izskatās, ka mamma viņu mudina būt kaislīgam smēķētājam

No kurienes šis secinājums?
02.09.2017 22:49 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Nopietni??

No kurienes šis secinājums?

Kāpēc izrāvāt no konteksta? Tur vēl vairāki teikumi bija piemetināti saistībā ar mātes ietekmi. Laikam jau nerātnā to rakstīja, jo autore teica, ka uz viņu acīmredzami liela ietekme ir mammai, bet īsti nepaskaidroja to acīmredzamo, kas lika domāt, ka viss iepriekš un turpmāk minētais bija sasaistāms ar mātes ietekmi. :-D
02.09.2017 22:54 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
laikam šam vislaik stum māgā savus gatavotos gardumus, kurus nepārspēs neviena cit

Vai arī mamma negatavoja garšīgi un tikko spēja nopelnīt restorānu maltītēm, tā aizrāvās? :-D
Ja nopietni, liekajam svaram 'kājas var augt' no dažādiem scenārijiem, piem., ātrās uzkodas, kas strādājot intensīvi var likties kā viegls risinājums. Tikai piemērs, varētu gan jau atrast vēl entos variantus 'kāpēc'.
02.09.2017 22:54 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Padumš gājiens ķerties klāt kā citi vērtē kādu variantu izejot tikai no viņa informācijas, meniot pat savas intereses, :-D
02.09.2017 22:59 |
 
Reitings 72
Reģ: 06.05.2017
Kādas kuram prioritātes. Ja kādai patīk resns un bagāts, lai jau dzīvo kopā. Man nesportisks nebūtu pieņemams, jo pati sportoju. Es saprotu, varbūt cilvēkam kaut kādu iemeslu dēļ nesanāk sportot, bet nu vismaz lai kaut ko dara lietas labā. Visi tie laika trūkumi ir tikai attaisnojums, vingrot var jebkurā brīdī mājā, piem. pīpēšanas vietā. :)
02.09.2017 23:00 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
meniot *neminot
02.09.2017 23:00 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Atvaino, Breivik, neredzu, kur es būtu izrāvusi kaut ko no konteksta. Turklāt viss komentārs sastāv no viena teikuma.
02.09.2017 23:03 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tur interesē tikai maks. Īpašumus nosaukusi, bet īpašības ne. Tas izsaka visu.
02.09.2017 23:04 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Dāmas, mani pilnīgi noteikti pirmo no autores aprakstītā tipiņa atbaidītu
Uz viņu acīmredzami liela ietekme ir mammai
turklāt klāt pieminētā smēķēšana, alusvēders, gaumes izjūtas pieklibošana, turklāt vēl tas, ka nav precējies un bērnu arī nekādu nav - izskatās, ka mamma stumj dēliņu pa gaužām slidenu taciņu, pret ko viņš it nemaz neiebilst.
.
A tie krutie uzņēmumi un nez cik tur tūkstoši un
Izglītots, interesantas sarunas, uzmanīgs, labas manieres, jauks un sirsnīgs
nuuuuuuu, tas iepriekšminēto svaru kausos puisim par labu neko daudz nenosver. Vismaz ne manās acīs, jo, sasodīts, man pašai nu nekādi nav vēlēšanās veidot attiecības ar puisi, kuram palikšu vismaz otrā (ja ne vēl trakāk) aiz mammas, velns un elle. Visu atlikušo mūžu cīnīties par vienīgo vietu puisīša, pardon, vīrieša sirdī? Priekš kam, ja viņš labprātīgi to ir atvēlējis mammai?
02.09.2017 23:24 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Sagitarius īsti nepaskaidroja, ko viņa tieši domā ar
Uz viņu acīmredzami liela ietekme ir mammai.
. Katrs domā un pieņem ko vēlas, bet man šāda veida secinājums,
ka mamma stumj dēliņu pa gaužām slidenu taciņu, pret ko viņš it nemaz neiebilst.
, liekas mazliet pārsteidzīgs.
03.09.2017 00:29 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu tāda paskopa informācija, bet jā, godīgi sakot, man nepatīk nesportiski un aptaukojušies vīrieši, kuri nemaz negrib neko mainīt. Pat ja nav baigi daudz to tauku, bet staigājot bez krekla ļur, nu jo nesportisks, nepatīk. Pie tam, es sekoju līdzi savam svaram, gribetu lai otrs ari piedoma.
Un par to, ka mammas dēliņš neizteikšo... tas šajā visā būtu vistraucējošākais.
03.09.2017 17:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits