Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

UPS piegade

 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sveiki. Man te tada problema, varbut kada zin kas darams. Man jau divas dienas pec kartas, netiek piegadata paka. Ups lapaa parada, ka man ir zvanits, bet neesmu sasniedzama. Tas ir absolutas mulkibas, man neviens nav zvanijis un ar numuru problemu nav. Un elle rata, kapec nebrauca uz adresi!? Ta ir svariga paka, rit esot pedejais meginajums. Bet nekada meginajuma nav. Adrese pareiza, mob tapat un pareizss, ejoss.
01.09.2017 19:37 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Zvani pašiem UPS, ko Tev te kāds palīdzēs! Statistikai - man pēdējās nedēļas vairākas pakas ļoti laicīgi un korekti piegādātas.
Tā gan runā, ka kurjeriem maksājot arī par neveiksmīgajām piegādēm, tā ka varbūt kāds sliņķis pagadījies, kas tikai izliekas, ka braucis.
Pašai šāda problēma ar DPD gadījās, kad kurjers bija izsaukts un tā arī visas dienas garumā neizsauca. Es kā muļķe nosēdēju visu dienu mājās ar telefonu blakus. Diemžēl zvanīšana operatorei arī neko nelīdzēja. Meiča nez kāpēc tic tiem stulbajiem kurjeriem. Teicu jau, lai tad vismaz paprasa tam kurjeram parādīt telefonā, cikos man ir zvanīts, bet to jau arī tāpat var elementāri izdarīt - uzspiest nr. un uzreiz nomest.
01.09.2017 20:19 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
No cetriem oficiem, sazvaniju liepaajas. Operators teica, ka kurjers klauvejis, bet neviens nav bijis majas. Ta ari pateicu, ka absolutas mulkibas, es visu dienu biju majas, abas dienas un neviens nav bijis. Teica ja uz pakas nav tel nr, tapec gruti dabut rokas. Protams atkal teicu, ka uz noradito adresi jabrauc nevis ja nav sazvanams, to nemaz nedara. Pilnigs absurds tie slinkie kurjeri. Sarunaju uz otrdienu, numurs tagas ir, gribu redzet vai bus.
02.09.2017 08:00 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Tu man liekas jauc divas dažādas lietas - Latvijas pastu un kurjeru firmas. Pasts jā, ja ir ierakstīts nezvana, bet atnes uz mājām sūtījumu (ja vien esi mājās). Bet kurjeru pakalpojumu sniedzēji vienmēr zvana lai zinātu vai tad pasūtījumu kāds varēs saņemt. Tās ir liekas izmaksas pa velti braukāt uz adresēm kurās nav sūtījuma saņēmējs.
Tavā gadījumā visticamāk sūtījums nav pareizi aizpildīts, kaut kas trūkst (laikam telefons, bet varbūt arī vel kas cits).
No UPS nekas nav man nācis, tikko no DPD un DHL. Bez problēmām vienmēr bijis, kurjers laicīgi piezvana, visu sarunājam un saņemu savu sūtījumu.(l)
02.09.2017 13:06 |
 
Reitings 362
Reģ: 29.01.2009
Esmu saņēmusi sūtījumus gan ar DHL, gan UPS, gan DPD, nekad nav bijušas problēmas, vienmēr sazvana un atved. Vislabākās atsauksmes par DPD kurjeru, vienmēr no rīta pazvana un pasaka, kuras stundas ietvaros ieradīsies. Pārējie gan nepatīk, kā var nezināt, vai brauks uz manu pusi no rīta vai pēcpusdienā, liek visu dienu sēdēt mājās un gaidīt!(t)
02.09.2017 14:56 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nu jaa,, laikam Irija dzivojot biju pieradusi pie savadakas attieksmes jo vairums brauca uzma adresi, bija vai nebija nebija numura. Skiet viss atkarigs no konkretaa kurjera.
02.09.2017 19:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits