Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīlu pārdevējas darbu

 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
Labs vakars, meitenes!
Diskusijas "visi darbi riebjas" iespaidā nobriedu tomēr izveidot šo tēmu un padalīties ar jums, varbūt arī saņemt kādu vērtīgu padomu, ieteikumu. Lieta tāda, ka es strādāju par pārdevēju-konsultanti nelielā veikaliņā un man ļoti patīk mans darbs. Šo darbu no sākuma biju plānojusi kā papildus ienākumu avotu paralēli studijām, tagad vēl joprojām mācos un strādāju, bet mani šis darbs tik ļoti iedvesmo, ka pat atnākot no darba uz mājām jau sāku domāt, ko rīt uz darbu vilkšu, kas veikalā jāizdara utml. No rīta nav tādas domas "bāc, atkal uz to pretīgo darbu", man patīk taisīties, gatavoties, darbā arī ļoti reti kad jūtos nogurusi. Patīk strādāt ar klientiem, apkalpot, piedāvāt kaut ko, šad tad arī vienkārši aprunāties ar viņiem, pasmieties. Šis darbs man palīdzēja kļūt atvērtākai, nebaidīties no komunikācijas ar cilvēkiem, kļūt atbildīgākai. Bet problēma tāda, ka mani neviens ģimenē nesaprot un neatbalsta. Jā, darbs nav no prestižākiem, tāpēc, varbūt, var saprast vecāku uztraukumu par manu nākotni. Es arī ik pa laikam aizdomājos, ka ar mani nav viss kārtībā, kā var tik ļoti fanot par pārdevējas darbu? Citiem cilvēkiem manā vecumā ir kaut kādi mērķi, sasniegumi, bet es vēlētos kļūt par veikala vadītāju. Šausmas, dažreiz tiešām kauns par sevi, tāpēc nevienam reālajā dzīvē nekad nestāstu, ka man tik ļoti patīk pārdevējas darbs.
Vai ir kaut kādi ieteikumi, kā motivēt sevi mainīt uzskatus, sākt uztraukties par savu nākotni? Saprotu, ka bez vecāku palīdzības nespēšu sevi uzturēt ar šādu atalgojumu, tāpēc pēdējā laikā arvien biežāk domāju, kā atbrīvoties no rozā brillēm un atgriezties reālitātē, ka tas nav darbs, kur pieaugušam cilvēkam strādāt!
31.08.2017 21:01 |
 
Reitings 871
Reģ: 23.04.2014
Pārdevējs nav tikai aiz letes. Arī auto salonos ir pārdevēji un algas tur ir citas. Ja māki pārdot, vari ne tikai smukas drēbes vai kosmētiku pārdot galu galā. Vispār prasme pārdot ir ļoti laba prasme,ko daudz kur novērtē.
31.08.2017 21:06 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
o rīta nav tādas domas "bāc, atkal uz to pretīgo darbu"
tada doma man vispar nekad nav bijusi, jo ko pretigu nedaru. Man tikai nepatikceltie sne 6 , ne ari 11 no rita...un vilktie sara n majas pirms 14.00 :D tiesi tik vienkarsi. Man vispar majas patik atrasties.
31.08.2017 21:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet problēma tāda, ka mani neviens ģimenē nesaprot un neatbalsta. Jā, darbs nav no prestižākiem, tāpēc,
Studiju gados pat loti ok darbs. Tacu ja vecaki tadu darbu neatbasta, nu nestada, pieversies vairak studijam, lai vecaki tev maksa to algu 400 iztikai ikdienai.J ka saprti ir labos amatos un turigi.
31.08.2017 21:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
.J ka saprti ir labos amatos un turigi.

.Jo ka saprotu vecaki ir labos amatos un turigi.
31.08.2017 21:11 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
Vispār prasme pārdot ir ļoti laba prasme,ko daudz kur novērtē.

Jā, bet parasti to ir grūti uzreiz pierādīt, ka ir tāda prasme. Un citiem tā prasme nāk kā bonuss pie vēl visa kā, bet man ir tikai manikīra kursi un bakalaurs procesā, nekas vairāk. :-D
Studiju gados pat loti ok darbs.

Studiju gados jā, bet man tādu prieku sniedz mans darbs, ka tas mani pat biedē. Vienreiz aizdomājos, kā būtu, ja tagad pamestu darbu un paliktu tikai mācības, un sapratu, ka drīzāk pamestu studijas, jo nu galīgi nesaista.
31.08.2017 21:18 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ja man patiktu šāda veida darbs, noteikti atvērtu savu veikalu un tajā arī strādātu. Manuprāt, tas ir ienesīgi, ja nav jāalgo pārdevēji, jācīnās ar pārdevējām, kuras nenāk uz darbu (draudzenei tā bija), plus, ir ķēriens uz pārdošanu. Piemēram, labs ekopreču veikals, kāds vīnu veikals centrā ir perspektīvs mazais bizness. Būt par veikala īpašnieci un pārdevēju - neko neprestižu es tur neredzu, nav jau jātirgo cigaretes un lietoti apģērbi.
Iedvesmai varu ieteikt apmeklēt vīnu veikalu "Simsoni un vīni" Baznīcas ielā 33, tur viss ir mūžīgā chillā.
31.08.2017 21:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
vecaki var tevi uzturet kamer stude nu ta algu maksat lai ir ok? Ja ja tad izej kadu vel papildus kursus, teme uz vecak pardeveju sakuma...tacu veikala vaditaj darbs velak bus mazak saistits tiesi ar pardosanu un klientiem...
31.08.2017 21:21 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
.Jo ka saprotu vecaki ir labos amatos un turigi.

Nē, patiesībā man ir tikai māte. Turīga gluži nē, lai varētu atļauties, piemērām, somu pa 4000eur, bet kopumā nauda ir un visam pietiek. Ļoti uztraucos arī par mammu, jo viņai ir sāpīgi dzirdēt, ka esmu priecīga par tik vienkāršu darbu ar zemu atalgojumu.
31.08.2017 21:21 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Tā diemžēl bieži notiek, ka saskaroties ar citu neizpratni un nesaņemot ģimenes atbalstu kādā konkrētā lietā, daudzi cilvēki atsakās no tā, kas dara viņus laimīgus un tas ir ļoti skumji. Es uzskatu, ka no saviem sapņiem nekad nevajag kaunēties un atteikties no tiem. Kā jau teica, pārdevēji ir dažādi un arī veikala vadītājs, domāju, saņem pavisam citu algu nekā kasieris. Tāpēc tā vietā, lai par visu var mēģinātu to aizmirst, labāk padomā, kā to varētu izvērst plašāk, interesējies par prestižākām vietām, kur vajadzīgi tie paši pārdevēji.
31.08.2017 21:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja man patiktu šāda veida darbs, noteikti atvērtu savu veikalu un tajā arī strādātu. Manuprāt, tas ir ienesīgi, ja nav jāalgo pārdevēji
ir jaalgo kaut viena, jo busi ne tikai iapsniece bet ari vaditaja kura jakarto daudz citu lietu Nevar tupet tikai aiz letes.;-)
31.08.2017 21:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nē, patiesībā man ir tikai māte. Turīga gluži nē, lai varētu atļauties, piemērām, somu pa 4000eur, bet kopumā nauda ir un visam pietiek. Ļoti uztraucos arī par mammu, jo viņai ir sāpīgi dzirdēt, ka esmu priecīga par tik vienkāršu darbu ar zemu atalgojumu.
:-O Tev mamma tacu Jecii dzivo? Vina Domi vismaz vada ja reiz tada attieksme? Berns macas+ strada te jalepojas.
31.08.2017 21:26 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
noteikti atvērtu savu veikalu un tajā arī strādātu

Bija tāda doma, jo pašlaik mācos par dizaineri un, kad iestājos, gribēju veidot savu zīmolu. Bet cik Latvijā tas būtu perspektīvi, grūti teikt. Bet tagad mani aizrauj nevis kaut kāda ražošana, bet konkrēti darbs apģērbu veikalā, pats klientu apkalpošanas process, preču pieņemšana.. :-|
"Simsoni un vīni"

Paldies, vīns nekad nenāks par sliktu! :-D
vecaki var tevi uzturet kamer stude nu ta algu maksat lai ir ok?

Varēt jau var, bet negrib. Vispār darbu sāku meklēt tikai tāpēc, ka mamma atteicās katru mēnesi dot man naudu drēbēm, kosmētikai, izklaidēm. Deva konkrētu summu uz nedēļu, kura man pašai bija jāsadala pēc vajadzībām, bet beigās nekad nepietika visam.
31.08.2017 21:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ka mamma atteicās katru mēnesi dot man naudu drēbēm, kosmētikai, izklaidēm. Deva konkrētu summu uz nedēļu, kura man pašai bija jāsadala pēc vajadzībām, bet beigās nekad nepietika visam.
atvaino bet berniskiga mamma tev. Lieli amati pasai vinai nav, naudu tev nedod, tu strada un labprat ej uz darb, bet redz vina grib lai studdentei ir lielie amati... jokaini kaut kaaa..
31.08.2017 21:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
naudu nedod, kad strada ari slikti, kad patik darbs ari slikti... divaini.
31.08.2017 21:33 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
Tev mamma tacu Jecii dzivo? Vina Domi vismaz vada ja reiz tada attieksme? Berns macas+ strada te jalepojas.

Jā, Jēcī :-D Vienkārši mana mamma ir bez izglītības un uzauga trūcīgā ģimenē, viņai nebija iespējas mācīties to, ko gribēja, arī nācās iziet kaut kādus konditores kursus un ar to pelnīt un izdzīvot. Tagad viņa visu laiku mani bāksta, lai es mācos, nedaru muļķības, par kurām vēlāk nožēlošu, lai beidzot kļūstu nopietna un nolaižos no mākoņiem. No sākuma pat piespieda mani iet mācīties to, kas man reāli besī, tā nu pateicoties viņai es iztērēju vienu gadu augstskolā un viņas naudu, par ko tagad pie katras mazākās izdevības man atgādina. (e)
31.08.2017 21:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://brivbridis.lv/10-parsteidzosi-fakti-par-pasaules-bagatako-cilveku-bilu-geitsu/ Un ja aks Bila Geitsa berni lielu dalu kabatas naudas pasi no mazotnes pelnija ar vienkarsiem darbniem.....ta tevs gribeja;-)
31.08.2017 21:37 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Nezinu, neizklausās pārāk perspektīvi visu mūžu strādāt par pārdevēju kādā bodē.
Ja man patiktu šāda veida darbs, noteikti atvērtu savu veikalu un tajā arī strādātu.

Tā paņemt un atvērt nevar, derētu izanalizēt tirgu, pieprasījumu, jāpasēž ar papīriem un jāparēķina, bet tas viss nav tik ātri.
31.08.2017 21:41 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
pacel galvu uz augšu un sāc dzīvot savu dzīvi. Esi taču jau pieaudzis cilvēks, dzīvo tā, lai tu esi apmierināta un priecīga, neklausies tajos vecākos, kas mēģina tevi mācīt kā dzīvot un caur tevi izdzīvot savus nepiepildītos sapņus par izglītību, augstiem amatiem utt. Katrs taču ir pats savas laimes kalējs un galu galā - tā ir tava dzīve. Ja tev patīk tas ko dari, tad tā arī turpini, nevis dari kko tāpēc, ka tā vecāki saka, neesi vairs bērns. Un kas zina, varbūt vēlāk jau būsi vadītāja un tur ir pavisam citi cipari.
31.08.2017 21:41 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
pelnija ar vienkarsiem darbniem.....ta tevs gribeja

Jā, arī mana māte piespieda mani 4 vasaras pēc kārtas strādāt par sētnieci, kamēr skolā mācījos, lai es saprastu, kā ir pelnīt pašai savu naudu. Tas, protams, ir labi, bet tagad viņa pārdevējas darbu pielīdzina sētnieces darbam un smejas, ka nekur tālāk netikšu. Protams, viņai ir humora izjūta un šad tad mēs abas ierēcam par manu dzīvi, bet, baidos, ka viņai varētu būt taisnība, jo arī par sētnieces darbu es nesūdzējos, bet par tagadējo vispār esmu starā. (s)
31.08.2017 21:44 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
mēģina tevi mācīt kā dzīvot un caur tevi izdzīvot savus nepiepildītos sapņus par izglītību

Reāli šis izklausās pēc tā, ko dara mana māte. (t)
31.08.2017 21:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!