Mēnešreizes

 
Reitings 83
Reģ: 29.07.2015
Varbūt esmu kārtējā, kas sacepās par sīkumiem, bet šobrīd puiša acīs jūtos pretīga.
Esam kopā gadu un pirms dažām nedēļām uzsākām kopdzīvi. Līdz šim par mēnešreizēm nebijām runājuši vispār. Vakar tās sākās, tāpēc kā vienmēr ieliku paketi un daudz par to nedomāju.
Pavadījām vakaru kopā, skatoties televīzoru. Viss bija kārtībā.
Tad puisis teica, ka jāiet gulēt, jo rīt agri jāceļās. Pie sevis vēl nodomāju, cik labi, ka negrib seksu.
Kā vienmēr viņš guļot mani apķēra, samīļoja. Tad viņš pieskārās dibenam, vēlāk, kad nočaukstēja pakete, viņš tādā pretīgā balsī iesaucās - fuj, Tev ir mēnešreizes? Teicu, ka jā. Viņš bija tāds ļoti saviebies, izskatījās, ka es viņa acīs esmu pretīga. Tad viņš pagriezās uz otriem sāniem un gulēja, par pieskaršanos nemaz nerunāsim. Domāju, ka varbūt nelabi ožu, bet tā taču nevar būt.
Nesaprotu, kas notika, par ko tāds pretīgums? Tas taču notiks regulāri. Neesmu arī viņam pirmā sieviete, lai viņam būtu tāds pārsteigums par notiekošo.
Es jūtos ļoti, ļoti neērti. Kā puisim paskaidrot nākammēnes, ka man ir īpašās dienas, jo, cik saprotu, viņš to uztver saasināti.
Šodien aizgāju un nopirku pašus mazākos tamponus, bet man problēma ir tāda, ka es neprotu tos ievietot. Cik reizes iepriekš jau neesmu mēģinājusi, bet nekā. Dziļāk par centimetru nevaru tos ievietot, vienkārši nesanāk. Gribu tos ielikt vismaz naktī, lai nebūtu tik uzkrītoši.
31.08.2017 12:20 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Vivii, šeit nav runa par brīvumu, tā ir katra personīgā darīšana attiecībās.
Viņa raksta, ka iet asins vannā ir normāli, tad, ka viņai tur viss lejā smird pēc skābuma vai zivīm, tagad vēl par šīm lietām. Tas nav jāizliek internetā, un, kur nu vēl jātaisa cepiens par šīm lietām starp nepazīstamiem cilvēkiem, šī nav pirmā reize, kad viņa savu atraugu palaiž publiskajā telpā. Netīrele.
25.03.2021 11:42 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
viņai tur viss lejā smird pēc skābuma

Visām sievietēm tā vietiņa ož pēc skābuma, īpaši no rītiem, vai pēc garas darba dienas. Labrīt!
25.03.2021 13:59 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Nesmird gan, tu vnk esi netīra. Nomazgā sevi un, ja nepalīdz - paciemojies pie ārsta.
25.03.2021 14:06 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Es mazgājos 2 reizes dienā. Un tīrības ziņā esmu pedante. Tāpēc aizej pati pie ārsta, netīrele.
25.03.2021 14:08 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Speciāli tev Katz, no interneta dzīlēm!
Tā kā dažādās menstruālā cikla fāzēs notiek hormonu estrogēna un progesterona lēcieni, mainās gļotu raksturs. Piemēram, pēc menstruācijas tas ir lipīgāks, neskaidrs un ar skābu smaržu.
25.03.2021 14:12 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4987
Reģ: 03.11.2012
Katz @ 25.03.2021 14:06
Nesmird gan, tu vnk esi netīra. Nomazgā sevi un, ja nepalīdz - paciemojies pie ārsta.

Atvaino, bet tev nav taisnība :D
Man gribot vai negribot, ir atkal jāpiekrīt Amii, tas tik tiešām tā ir, ka hormonu un menstruālā cikla iespaidā mainās ph līmenis un skābums.
Un tas ir pilnīgi dabīgi, katrai sievietei izdalījumu daudzums un smarža ir citādāks, protams, sekojot līdzi savai veselībai, bet ja tie izdalījumi atbilst visiem kritērijiem, tad tas ir normāli.
25.03.2021 14:17 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3758
Reģ: 31.10.2010
Ko nozīmē ož un smird? Jā, dzimumorgāniem ir specifisks aromāts, bet tam ir jābūt neuzkrītošam, to apliecinās jebkurš ginekologs.
25.03.2021 15:03 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Ak Dievs, kas par diskusiju. Kāda jēga ir iet vannā mēnešreižu laikā, ja sanāk, ka mazgājies pats savās asinīs un pēc tam tik vai tā jāmazgājas otrreiz? 😁 kā to var izdomāt? Varbūt tiešām trollis (džeks vai meitene ap gadiem 11, kurām vēl nav sācies šis dabīgais process?) Un nezinu arī cik nepieaugušam jābūt puisim/ vīrietim, lai pateiktu, ka mēnešreizes ir fuj. Man reizēm gadās noplūdes naktī, lai arī izmantoju nakts paketes (ar tamponiem gan neguļu) jo man ir ļoti stipra asiņošana 1.-2.dienā. Es pirmo laiku, kad dzīvoju kopā ar draugu ļoti satraucos, ko viņš padomās, ja tā notiks, man bija caurs miegs tās naktis, bet kad reiz tas notika, es vienkārši savedu sevi kārtībā, palūdzu viņam piecelties, lai es varu nomainīt palagu, viņš mani samīļoja, sabučoja, pajautāja vai man viss kārtībā un mēs gājām gulēt tālāk. 😁 par to jau nav jājūtas vainīgam. Turklāt ja pāris vēl nejūtas ērti, nav arī kaut kas īpaši jārunā. Piekrītu, ka atraugas un pirdieni ir normāla parādība. Mums gan mamma mājās vienmēr stāstīja, ka skaļi atraugāties un pirst citu klātbūtnē nav pieklājīgi, pat ğimenes. Īpaši meitenēm, tāpēc es gan skaļi neatraugājos un nepiržu, man ir reflekss visu darīt klusi un nemanāmi vai tur, kur tas jādara, bet man jau šķiet, ka ja attiecības ir brīvas, par šīm lietām drīzāk mīļi iesmej nevis pārmet. Nu vismaz mēs ar draugu vienmēr pasmejamies, ja kas tāds izsprūk vai ēdot pupiņas, kāpostus, zirņus.. nu jeb ko, kas uzpūš vēderu iesmejam, ka būs jautra naksniņa. 😁
25.03.2021 19:25 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Kāda jēga ir iet vannā mēnešreižu laikā, ja sanāk, ka mazgājies pats savās asinīs un pēc tam tik vai tā jāmazgājas otrreiz? 😁

Bet taču ejot vannā, pēctam taču tāpat noskalojamies zem dušas, kaut arī ir vai nav tās mēnešreizes.
Nelienam taču uzreiz ārā no vannas, kur tika sēdēts putainā ūdenī ar visiem netīrumiem un uzreiz neslaukamies dvielī. Vjek.
Vienmēr tiek lietota duša papildus.
25.03.2021 20:27 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4987
Reģ: 03.11.2012
Un man likās, ka visi cilvēki pēc vannas noberžas un visu noskalo, izrādās, ka te daudzas ielien un izlien no vannas 😂🙈nu tā vismaz izklausās.
Ja godīgi, es pat neesmu piefiksējusi vai esmu gājusi vannā, kad ir mr , jo es to daru, kad iegribas nevis plānojot. Laikam esmu vannojusies arī ar mr un vai tik ne kopā ar vīru, bet nekādus “sarkanus ūdeņus” neesmu manījusi :D
25.03.2021 20:34 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Jā, es arī pēc vannas noskalojos. Tomēr, mēnešreižu laikā vannā neeju.
25.03.2021 20:37 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Noskaloties un mazgāties ir 2 atšķirīgas lietas. :)
25.03.2021 20:40 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3758
Reģ: 31.10.2010
Tieši tāpēc es vannošanos nekad neesmu sapratusi un nekad vannā neeju. Kur prikols tupēt ūdenī kopā ar visu nomazgāto dranķību un tad tāpat grābt dušu, lai to noskalotu. Tā vietā, lai vienkārši nomazgātos dušā un miers.
25.03.2021 20:44 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Noskaloties un mazgāties ir 2 atšķirīgas lietas.

Esot vannā, loģiski ka tur mēs noberžamies. Un pēc tam noskalojamies.
25.03.2021 20:45 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Tieši tāpēc es vannošanos nekad neesmu sapratusi un nekad vannā neeju. Kur prikols tupēt ūdenī kopā ar visu nomazgāto dranķību un tad tāpat grābt dušu, lai to noskalotu. Tā vietā, lai vienkārši nomazgātos dušā un miers.

Vannā iet lai galvenokārt relaksētos, sasildītos, atpūstos.
Tas ir kā rituāls.
25.03.2021 20:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4987
Reģ: 03.11.2012
Minelūše @ 25.03.2021 20:44
Tieši tāpēc es vannošanos nekad neesmu sapratusi un nekad vannā neeju. Kur prikols tupēt ūdenī kopā ar visu nomazgāto dranķību un tad tāpat grābt dušu, lai to noskalotu. Tā vietā, lai vienkārši nomazgātos dušā un miers.

Tāpēc, lai atmiekšķētu veco ādu un sagatvotu to kārtīgai attīrīšanai. Ejot dušā, nav tāds rezultāts kā pēc vannas.
Piemēram, visi skrubji, vislabāk strādā uz ādas, kura pirms tam ir “iesildīta” , līdzīgi kā iet pirtī.
Arī vannā mēs svīstam, mums atveras poras utt.
Otrs iemesls, protams, relaksēties utt.
25.03.2021 20:54 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Runa bija par vannošanos mēnešreižu laikā, vai ne tā? Tur nāksies mazgāties vēlreiz, ar noskalošanos nepietiks. 😁 protams, atkarībā kura diena un kāds stiprums 😁 minelūše, esmu Tavā klubiņā, arī ļoti reti eju vannā, jo katru dienu mazgājos, noberžos ar sūkli un man nav vajadzīgs sēdēt vannā, lai atmiekšķētu netīrumus 😁
25.03.2021 21:02 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4987
Reģ: 03.11.2012
Man sāk rasties iespaids, ka te daudzas asiņo kā nokautas cūkas mr laikā, nu atvainojiet, bet rodas tāds iespaids , jo tā satraucaties par iešanu vannā mr laikā.
izklausās traki vai arī tas ir galvā...
25.03.2021 21:29 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
vivii Nu, tad priecājies, ka Tu neasiņo kā nokauta cūka un priecājies, ja Tev nekad nav nācies rāpot pa sienām no sāpēm pat pēc 2 ibumetīniem no tās apziņas vien, ka vairāk par 3 pretsāpju tabletēm dienā dzert nedrīkst. Par iešanu vannā. Bija diskusija, bija viedokļi, vai ne tā?
25.03.2021 21:45 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4987
Reģ: 03.11.2012
unicorngirl @ 25.03.2021 21:45
vivii Nu, tad priecājies, ka Tu neasiņo kā nokauta cūka un priecājies, ja Tev nekad nav nācies rāpot pa sienām no sāpēm pat pēc 2 ibumetīniem no tās apziņas vien, ka vairāk par 3 pretsāpju tabletēm dienā dzert nedrīkst. Par iešanu vannā. Bija diskusija, bija viedokļi, vai ne tā?

Bija diskusija un bija viedokļi, bet nevajag pārspīlēt un šo tēmu ņemt par tabu.
Un ja ir tādas problēmas, mīļā sirds, jāiet pie ārsta...draudzīgs ieteikums un jāsāk darīt kaut kas lietas labā.
Man ir bijušas dažādas mr, ir bijušas pusaudžu gados stipras, ka ir noplūdes utt. , bet ne jau tā kā te apraksta, ka visa vanna būs vienās asinīs.
Uzreiz nāk prātā - it kā neviena un nekad nebūtu vannā pačurājusi, arī noteikti būtu traģēdija.
25.03.2021 21:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!