Mēnešreizes

 
Reitings 83
Reģ: 29.07.2015
Varbūt esmu kārtējā, kas sacepās par sīkumiem, bet šobrīd puiša acīs jūtos pretīga.
Esam kopā gadu un pirms dažām nedēļām uzsākām kopdzīvi. Līdz šim par mēnešreizēm nebijām runājuši vispār. Vakar tās sākās, tāpēc kā vienmēr ieliku paketi un daudz par to nedomāju.
Pavadījām vakaru kopā, skatoties televīzoru. Viss bija kārtībā.
Tad puisis teica, ka jāiet gulēt, jo rīt agri jāceļās. Pie sevis vēl nodomāju, cik labi, ka negrib seksu.
Kā vienmēr viņš guļot mani apķēra, samīļoja. Tad viņš pieskārās dibenam, vēlāk, kad nočaukstēja pakete, viņš tādā pretīgā balsī iesaucās - fuj, Tev ir mēnešreizes? Teicu, ka jā. Viņš bija tāds ļoti saviebies, izskatījās, ka es viņa acīs esmu pretīga. Tad viņš pagriezās uz otriem sāniem un gulēja, par pieskaršanos nemaz nerunāsim. Domāju, ka varbūt nelabi ožu, bet tā taču nevar būt.
Nesaprotu, kas notika, par ko tāds pretīgums? Tas taču notiks regulāri. Neesmu arī viņam pirmā sieviete, lai viņam būtu tāds pārsteigums par notiekošo.
Es jūtos ļoti, ļoti neērti. Kā puisim paskaidrot nākammēnes, ka man ir īpašās dienas, jo, cik saprotu, viņš to uztver saasināti.
Šodien aizgāju un nopirku pašus mazākos tamponus, bet man problēma ir tāda, ka es neprotu tos ievietot. Cik reizes iepriekš jau neesmu mēģinājusi, bet nekā. Dziļāk par centimetru nevaru tos ievietot, vienkārši nesanāk. Gribu tos ielikt vismaz naktī, lai nebūtu tik uzkrītoši.
31.08.2017 12:20 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
viņš pieskārās dibenam, vēlāk, kad nočaukstēja pakete, viņš tādā pretīgā balsī iesaucās - fuj, Tev ir mēnešreizes? Teicu, ka jā. Viņš bija tāds ļoti saviebies, izskatījās, ka es viņa acīs esmu pretīga.

Puisim 25.

Apsveicu, Tu esi sev dabūjusi mazu puisīti 25 gadus vecā puiša ķermenī. Ko tad viņš gaidīja ka visām ir mēnešreizes, bet Tu esi ar kaut ko īpaša un tāda bezmenešreižaina. (t)
31.08.2017 22:21 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Es gan nepriecātos par to, ka puisis mani un manas mēnešreizes nosauc par fui! un, lai atpirktos par saviem rupekļa izgājieniem, pērk ziedus vai šokolādi vai vēl nez ko. (t) Dāvanas tāpēc ir dāvanas, ka tās ir dāvanas, ne kukulis paša sirdsapziņas apklusināšanai un Tava aizvainojuma nomierināšanai.
.
Un tie pārējie viņa komentāri par riepu, pumpām un citām neperfektajām neatbilstībām viņa iedomātajai dzīvajai lellei, ko no Tevis taisās izspiest... Eh, neredzu tādās attiecībās Tavu pūliņu vērtību. Bet nu varbūt ir kaut kas, kas Tevi šais attiecībās tik ļoti saista, ka visas šīs izdarības liekas nekas.
.
Lai gan par to šaubos, ja jau esi sākusi par to runāt cosmo forumā.
31.08.2017 23:24 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Nu būšana kretīnam un ziedu pirkšana ir vienkārši smieklīgs atpirkšanās veids. Vīrietim trūkst fantāzijas, bet sievietes uz to uzķeras.
01.09.2017 12:06 |
 
Reitings 136
Reģ: 22.07.2015
Es ceru, ka autore ir trollis. Normāli puiši nekad par tādām lietām neteiktu "fuj". Tas, manuprāt, ir pieļaujams tikai līdz kādiem gadiem 13, kad viss saistībā ar meitenēm liekas fuj. Normāls, sakarīgs puisis, kuram tu esi svarīga, tajās dienās tev uztaisīs silti tēju, nopirks kaut ko garšīgu, pastiprināti tevi samīļos, prasīs, kā jūties.
Pec šādas attieksmes skaidrs, ka mazs prātiņā viņš tev ir.
01.09.2017 14:32 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Neesmu arī viņam pirmā sieviete, lai viņam būtu tāds pārsteigums par notiekošo.

Neesi pirmā seksā vai kopdzīvē? Ja tikai stumdījies apkārt, tad varbūt nav piedzīvojis kopdzīvē, ka sievietes asiņo. :D
01.09.2017 15:08 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Normāls, sakarīgs puisis, kuram tu esi svarīga, tajās dienās tev uztaisīs silti tēju, nopirks kaut ko garšīgu, pastiprināti tevi samīļos, prasīs, kā jūties.

Kāds vīrietis tiešām kaut ko šādu dara?:-D jeb es esmu vienīgā, kas mēnešreizes neuzskata par kaut kādu slimību, lai pret mani izturētos kā pret jēlu olu, kam nav vajadzīga extra mīļošana?:-D Protams, nerunāju par tām sievietēm, kam mēnešreizes ir izteiktas mocības, bet nu tad tas arī ir attiecīgi jārisina.
01.09.2017 16:04 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Piekrītu Clarity, tas jau ir drusku pārspīlēti :-D Vai man arī varbūt nav dzīvē trāpījušies normāli vīrieši, kas uzskata, ka esmu slima tajās dienās, un man jāpienes silta tēja gultā :-D
01.09.2017 16:17 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Meitenes, jūs tagad sākat izteikties, kā autores puisis. It kā jūs nezināt, ka katrai sievietei mēnešreizes var noritēt atšķirīgi, un tiešām IR sievietes, kam mēnešreizes norit smagi. Priecājaties, ka jums tā nav un nevajag nonievāt citas sievietes un viņu atbalstošos vīriešus.
P.S. Un dažreiz ir tā, ka to problēmu nav tik vienkārši atrisināt.
01.09.2017 16:23 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Clarity, katrai taču ir citādi, arī ne visus mēnešus vienādi. Gadās, kad ir trakāk, kad vieglāk, manuprāt, otram, ja rūp viņa sajūtas, labsajūta, tad ir tikai normāli, ka kaut tēju atnes, citreiz pat puiši vairāk satraucas, redz, ka dzer ibumetinu, tad uzreiz vēlas, lai sajūtas meitene labāk, ja ne sāpēm kā līdzēt, tad emocionāli kā vismaz iepriecināt, ne jau norobežoties un sēdēt kaktā. Tas jau nenozīmē, ka ikdienā nemīļo utt., bet atbilstoša reakcija uz to, ka otrs jūtas ne visai labi, ir tikai apsveicama un saprotama.
01.09.2017 16:30 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Sisley, sanāk, ka reakcija tāda pati gandrīz tev būtu, kā autores puisim. :D
01.09.2017 16:42 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Es taču teicu, ka
Protams, nerunāju par tām sievietēm, kam mēnešreizes ir izteiktas mocības, bet nu tad tas arī ir attiecīgi jārisina.

Neesmu jau no mēness nokritusi, ka nezinātu, ka esam dažādas.
01.09.2017 16:53 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Normāls, sakarīgs puisis, kuram tu esi svarīga, tajās dienās tev uztaisīs silti tēju, nopirks kaut ko garšīgu, pastiprināti tevi samīļos, prasīs, kā jūties.

Es arī pirmo reizi ko tādu dzirdu. Man šitāda ņuņņāšanās riebtos. Nezinu nevienu, kam tik smagas mr, ka jau kā uz miršanu, tējiņu pienest. Tad tajās dienās uz skolu, darbu arī neiet?
01.09.2017 16:53 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Protams, nerunāju par tām sievietēm, kam mēnešreizes ir izteiktas mocības, bet nu tad tas arī ir attiecīgi jārisina.

Ne visu var tā vienkārši ņemt un atrisināt. Bet tāpat, kāpēc jāapzviedz kāds, kurš izrāda rūpes, ja otrs partneris jūtas slikti, man neliekas loģiski.
01.09.2017 16:56 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Nikola, acīmredzot.
Un tā vismaz 35 gadu garumā.
01.09.2017 16:56 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Ja cilvēks jūtas slikti, ir sāpes utt, ir pašsaprotami, ka otrs parūpējas, kurš par to smējās? Bet tika minēts, ka
Normāls, sakarīgs puisis, kuram tu esi svarīga
tā dara, nekas par smagām mr netika minēts. Visiem normālajiem vīriešiem tā jādara. Nu, tad man trāpījušies nenormālie :-D
01.09.2017 17:00 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
macaw, reizēm varbūt nevar vienkārši atrisināt, bet atrisināt var, ja grib. Zinu ne vienu vien tādu gadījumu. Bet nu tas jau ir skaidrs, ka ir tāda sievieśu kategorija, kam vienmēr un visur visu vajag pārspīlēt, pačīkstēt par normālu, dabisku procesu, ar kuru mums jāsadzīvo ilgus, ilgus gadus. Bet ne par to ir stāsts šoreiz. Mēnešreižu smagums te netika minēts.
01.09.2017 17:10 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tāpat tiek minēts šis.
Nezinu nevienu, kam tik smagas mr, ka jau kā uz miršanu, tējiņu pienest. Tad tajās dienās uz skolu, darbu arī neiet?

Nu neiet jau, ja ir traģiski, neko nav nokavējušas, ir meitenes, kurām gadās ātros saukt, visādi taču. Zinu vienu, kura mēdza ģībt, ārsti 13 vai cik gadu vecumā pateica, nu dzemdēsi, varbūt tad pāries, tagad padzer pretsāpju zāles, dzelzi, nu neko citu tādā vecumā labāk nevajag sākt dzert. Tad tik gāja pie skolas medmāsas bieži vien.
Tāpat kā attiecībās kādai vajag visu laiku šuri muri, kādai nē. :D Normāla lieta, ja kādai emociju vai kā cita dēļ ir labāk un vieglāk ''pārciest'' tās dienas, tad viss lieliski, katra taču raksta no savām pozīcijām, galvenais lai nav pretī zābaks, kā autorei, sry par izteicienu. :D
01.09.2017 17:10 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja kādu pilnmēness traki ietekmē un gribas papildus atbalstu, minēto šuri muri ņemšanos kaut vai, nu lai jau, ne jau tāpēc es likšu kaudzi rēcošu emociju un secināšu, ak kāda čikstule un mocekles tēlotāja. Tā disrespecful, nezinu, kā lv pateikt, ne toleranti pret citu, kaut kā tā. :D
01.09.2017 17:15 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
:-D es noteikti izvāktos un nekad vairs neatgrieztos :-D
Tā nav mīlestība noteikti.
01.09.2017 17:31 |
 
Reitings 3
Reģ: 18.01.2015
Bija ziedi?
02.09.2017 17:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!