Mēnešreizes

 
Reitings 83
Reģ: 29.07.2015
Varbūt esmu kārtējā, kas sacepās par sīkumiem, bet šobrīd puiša acīs jūtos pretīga.
Esam kopā gadu un pirms dažām nedēļām uzsākām kopdzīvi. Līdz šim par mēnešreizēm nebijām runājuši vispār. Vakar tās sākās, tāpēc kā vienmēr ieliku paketi un daudz par to nedomāju.
Pavadījām vakaru kopā, skatoties televīzoru. Viss bija kārtībā.
Tad puisis teica, ka jāiet gulēt, jo rīt agri jāceļās. Pie sevis vēl nodomāju, cik labi, ka negrib seksu.
Kā vienmēr viņš guļot mani apķēra, samīļoja. Tad viņš pieskārās dibenam, vēlāk, kad nočaukstēja pakete, viņš tādā pretīgā balsī iesaucās - fuj, Tev ir mēnešreizes? Teicu, ka jā. Viņš bija tāds ļoti saviebies, izskatījās, ka es viņa acīs esmu pretīga. Tad viņš pagriezās uz otriem sāniem un gulēja, par pieskaršanos nemaz nerunāsim. Domāju, ka varbūt nelabi ožu, bet tā taču nevar būt.
Nesaprotu, kas notika, par ko tāds pretīgums? Tas taču notiks regulāri. Neesmu arī viņam pirmā sieviete, lai viņam būtu tāds pārsteigums par notiekošo.
Es jūtos ļoti, ļoti neērti. Kā puisim paskaidrot nākammēnes, ka man ir īpašās dienas, jo, cik saprotu, viņš to uztver saasināti.
Šodien aizgāju un nopirku pašus mazākos tamponus, bet man problēma ir tāda, ka es neprotu tos ievietot. Cik reizes iepriekš jau neesmu mēģinājusi, bet nekā. Dziļāk par centimetru nevaru tos ievietot, vienkārši nesanāk. Gribu tos ielikt vismaz naktī, lai nebūtu tik uzkrītoši.
31.08.2017 12:20 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Tas nudien nav vīrišķīgi.
Parasti, kad mans puisis sāka slidināt rokas uz leju, vienmēr viņu apturēju, sakot, ka ir mēnešreizes.
Viņš vienmēr saka - nu un tad!?
Bet es tik un tā nevaru tā brīvi, man nav patīkami.
Sekss ir bijis arī mēnešreižu laikā, atšķirība tāda, ka tūlīt tad tiek iets uz dušu.
Bet tavā gadījumā... hmmm. Tiešām viņš nesolīdi uzvedās.
Par pumpiņām - varbūt lieto nepareizu hig.līdzekli un skuvekli/epilatoru vai ko tādu?
Iepriekš ādu mitrini un pēc skūšanās arī lieto atbilstošu krēmu.
Vēl palīdz maigs skrubis.
31.08.2017 13:59 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Piemēram, manējais pat zina datumus, kad man jāsākas. Un tad cēli uzraksta- tev drīz sliktās dieniņas sāksies. It kā es pati to būtu aizmirsusi. :-D Un tad gandrīz katru vakaru jāklausās- vai jau beidzās? cik ilgi vēl? :-D
Bet Tavā gadījumā ir dīvaini. Jūs uzsākāt kopdzīvi, bet iepriekš pat netikāties, kad Tev bija mēnešreizes. Izrunājies ar viņu. Pat ja pašai kauns vai bail.
31.08.2017 14:14 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Autore, kā viņš uzvedās no rīta? Kaut ko teica? Darīja?
31.08.2017 14:22 |
 
Reitings 382
Reģ: 29.05.2017
Tā nav normāla reakcija. Tad ir jautājums - viņš tiešām ir gatavs kopdzīvei ar sievieti? Jo tas nav vienreiz gadā, tas būs patstāvīgi.
Pēc sākuma domāju, ka būs stāsts par pirmajiem sarkanajiem palagiem vai līdzīgiem misēkļiem, bet te nočamdīja paketi un pretīgi palika. Tad jau viņam viss ir pretīgi. Brīnums kā vēl nebija pretīgi par to kā ir piedzimis.
Protams, tamponus var kā alternatīvus, bet tad ko - slēpsi mēnešreizes visu dzīvi no viņa?
Izrunājies ar viņu un Tev par to vainīgai nepavisam nav jājutas, drīzāk viņam ir jāsajūtas kā kretīnam. 8-)
Šis izklausās pēc totāla kretīna. Saprastu, ja viņam būtu 16, bet nu 25 gados cilvēkam gan tā kā vajadzētu būt informētam, ka mēnešreizes ir visām un ka tas ir normāli.

++
31.08.2017 14:27 |
 
Reitings 83
Reģ: 29.07.2015
Es no rīta piecēlos jau krietni agrāk. Nekad neesam strīdējušies, bet sajūta bija tāda, it kā iepriekšējā vakarā būtu bijis kašķis.
Viņš paēda, pateica paldies par brokastīm, iedeva buču, pajautāja, cikos būšu mājās un aizgāja. Diži nerunājām.
31.08.2017 14:29 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Es gan nelietotu tamponus tāda kretīna dēļ. (t)
1) Tas ir pilnīgi dabīgs process un viņam tas ir jāpieņem grib viņš to vai nē.
2) Tampons vispār skaitās kaitīgs ilgstošā lietošanā!
31.08.2017 14:29 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ai, nu te izskatās, ka autore zināja, uz ko parakstās. Tāds narciss izklausās! Un šis viņam pretīgi, un pumpas, bet autore kā zivs - ne vārda nebilst.
31.08.2017 14:32 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Varbūt šovakar, kad abi būsiet gultā, parunā par to. Saki, ka nesaprati viņa vakardienas reakciju. Lai viņš paskaidro. Es vismaz tā rīkotos. Bet ne tā pārmetoši, drīzāk kā vienkāršā sarunā. Pastāsti viņam cik ilgi apmēram ir mēnešreizes, utt. Es atceros savu pirmo nakti, kad bija mēnešreizes un draugs blakus. Pateicu viņam, ka nevaru. Viņš uzreiz saprata. Tad vēl pasmējos par to, ka vīriešiem tik viegla dzīve bez mēnešreizēm. Un viņš centās ieskaidrot, ka tā nav. :-D Varbūt pastāsti arī savējam, ka labprāt mainītos ar viņu vietām, lai viņam ir mēnešreizes. :-D Var kaut kā caur humoru to visu izrunāt un iznest cauri. Mēs bieži vien tā darām, bet laikam jau atkarīgs no tā, cik nopietns cilvēks tev pretim.
31.08.2017 14:36 |
 
Reitings 382
Reģ: 29.05.2017
Piekrītu meksikanka. Izskatās, ka vien pat esi vainīga - esi pieļāvuši tādu attieksmi pret sevi.
Esi sieviete, parādi lauveni un neļauj sevi pazemot.
Jo kas būs tālāk - sitīs, bet Tu "ja sit, tad mīl"?
Ja viņam nekas nepatīk, lai iet meklē perfekto lelli robotu, kurai nav ne pumpu, ne mēnešreižu utt.
Bet Tev kāpēc ciest? Izvēlies tādu, kurš Tevi cienīs un atbalstīs, un "neglīts" vietā teiks "pāries, būs labi, man netraucē".
31.08.2017 14:37 |
 
Reitings 83
Reģ: 29.07.2015
Viņš pēc dabas ir perfekcionists, visu vajag ideālu. Viņš reizēm mani mēģina iedzīt kompleksos ar to, ka vajadzētu taču nedaudz nodzīt to riepiņu, ka ēdiens pārsālīts, vienmēr pasaka, ka redz kur man pumpiņa uz zoda, bet tai pat laikā es nedzirdu no viņa labus vārdus, komplimentus.
Viņam viss ir sadalīts - sieviete mazgā, gatavo, tīra, viņai jāprot salabot to un šito, jābūt perfektai visās jomās.
Es pēc dabas esmu ļoti klusa un vienkārša meitene, nekad neko neiebilstu, bet vienreiz, kad aizrādīja par izskatu, pateicu, ka no pelēkās peles princesi viņš neizveidos, ja vēlas, tad, lai meklē kādu, kas jau tāda ir, bet tas bija jau krietu laiciņu atpakaļ. Tad tā nokaunējās, bet tāpat vecais scenārijs, kaut gan es neiebilstu, viņš rūpējās arī par mani.
31.08.2017 14:44 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Tu mīli viņu?
31.08.2017 14:46 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vins nav tamponu lietošanas vērts!
Parunā un pasaki, ka viņa reakcija šķiet dikti dīvaina. Varbūt puisis nepieredzējis sadzīvē ar sievietēm..sarīko viņam lekciju veselības mācībā :-)
31.08.2017 14:50 |
 
Reitings 83
Reģ: 29.07.2015
Célfie, te es tikko aprāvos. Man viņš simpatizē, patīk būt ar viņu kopā, bet es nezinu, vai tā ir mīlestība. Nekad viņam to neesmu atklāti pateikusi.
31.08.2017 14:52 |
 
Reitings 382
Reģ: 29.05.2017
Rūpējas ar to, ka nokaunina Tevi?
Šausmas, tie sieviešu noliedzēji, kuri uzskata, ka sieviete ir viņu kalpone un ir stulbas, ciest nevaru tādus.
Mīļā sirds, nebojā sev dzīvi, viņš nav tā vērts. Pēc visa šī, iedomājies kāds būs scenārijs! Tu, pelēka pele, mazgā mājās grīdas, pabaro bērnus, uztaisi viņam vakariņas, bet viņš kaut kur mīcas ar blondīni kādu. Asaras un depresija. Ar tādu raksturojumu, es tikai redzu šo.
Neesi pelēkā pele, pierādi to sev un uz viņu uzspļauj, kamēr nav par vēlu. Jo, ja parādīsies bērni, būs vel smagāk...
It īpaši, ja Tu nevari pēc gada pateikt, ka viņu mīli. Tie nav pirmie 3 mēneši, kad vārds "mīlu´ir par ātru, bet gan gads, kura laikā Tu viņu iepazīsti vairāk.
Puķes, dāvanas, svētki - kaut ko romantisku viņš vispār ir darījis? Ko jūt pret Tevi ir teicis? Vai tāpat kā komplimenti nav nekad bijis nekas?
31.08.2017 15:01 |
 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Iedod viņam palasīt kādu bukletiņu, ko skolās dala veselības mācībā:-D
Ja mans vīrietis saviebtos un teiktu, cik tas ir pretīgi...nezinu, ko ar viņu izdarītu(t) Bērnišķīgs tev tas vecis.
Tev nav jājūtas neērti un nav kaut kāda, atvainojos, ķēma dēļ jālieto tamponi, ja to nevēlies.
31.08.2017 15:03 |
 
Reitings 83
Reģ: 29.07.2015
Susurrins, viņš ziedus man dāvina diezgan bieži, arī šad tad kādas citas dāvanas, bet par jūtām mēs skaļi nerunājam, varbūt tāpēc, ka tādu nav, kaut gan mīļš viņš ir. Arī uzrunājam viens otru vārdā.
31.08.2017 15:09 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kaut kāds pajoliņš. :D Ne tagad viņa dēļ uz tamponiem jāpāriet, ne otrādi uz paketēm, jo atkal būs ''fuuuj, kā tur var likt švammi'' vai ko. Tā ir dabiska lieta, normāli vīrieši nav tādi auni, ka nezinātu. Un vēl šāda reakcija, labāk ibumetinu vai siltu tēju, segu būtu atnesis un pavilcis uz zoba par to, bet ne jau aizlīst uz gultas otru pusi un vairs nerunāt.
31.08.2017 15:11 |
 
Reitings 382
Reģ: 29.05.2017
o brīnums, nu vismaz kaut kādi prieki :-)
nu mīļvārdiņu iztrūkums un uzrunāšana tikai vārdā, neko nenozīmē. Ne visiem cilvēkiem tas patīk. Zinu vienu vīrieti, kas iesaukas neatbalsta vispār - cilvēks ir jāsauc tikai viņa vārdā, jo jebkura cita uzruna nav patiesa būtībai. Bojā cilvēka enerģētiku, maina likteni utt. Pat bērnus nesauc par zaķīšiem un saulītēm.
31.08.2017 15:22 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vienīgais, tagad mēģināsi slēpt mr, jo kundziņam ir šāda reakcija? Kāda starpība, kādu metodi lieto, ja tāpat viņš nezinās, kad ir, atkal līdīs klāt, tāpat jau būs jāsaka nē un būs ''fuj''. Šovakar tad labāk paņem un parunā ar viņu, uzprasi, kāpēc tu vakar vakarā tā utt. Tad arī iespējams taps skaidrs, kas par dīvainībām uztverē.
31.08.2017 15:26 |
 
Reitings 83
Reģ: 29.07.2015
Es laikam esmu tā, kas ir nospraudusi robežu, cik tālu drīkst iet ar mīļvārdiņiem. Reizēm viņš mani nosauc tā mīļāk, lai pakaitinātu. :-D
31.08.2017 15:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!