Vai dosiet ieteikumus lai es katru problēmu izlabotu!?

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Sveikas! Tātad lai turpmāk es neveidotu vairāk tik daudz (~100 diskusijas par sūdzēšanos un kompleksošanu, es izdomāju visas savas problēmas uzrakstīt šeit, un varbūt Jūs varēsiet man dot padomus kā katru problēmu labot. Apsolu pēc tam vairāk diskusiju nebūs, līdz šim bija, jo nezināju ko un kā darīt, biju apjukusi.
* Man uz sejas ir neizskaidrojamas rētas, jo nezinu kur tās man ir radušās, jau vairākus gadus. Vai varat ieteikt pie kā ir jādodas lai tiktu no rētām pilnībā vaļā?

*
Man pa visu ķermeni ( rokas, kājas, seja, kakls, mugura) ir jūrām ļoti daudz dzimumzīmju. Vai maz ir iespējams tikt vaļā pavisam no visām pie kāda speciālista? Un cik tas varētu maksāt, ja to tiešām ir daudz?(t)
* Man ir problēmas vēl ar sejas ādu, ka man veidojas pumpas nemitīgi. Bieži cenšos tikt vaļā - bet ilgi sanāk un ja tieku, pēc brīža uzrodas atkal un daudz. (pārsvarā starp uzacīm, un pieres daļu, kā arī uz deguna brīžiem un pie mutes. Ko darīt?
P.S. Citām vispār manā vecumā, kad paskatos neviena pumpa nav uz sejas, bet es izskatos pretīgi...
*Vēlos iegūt skaistu, veselīgu, spīdīgu , smuku bez pumpām utt sejas ādu- ko man darīt? Pie kā doties, ko pašai darīt? + Pašu ādu arī vis cauri ķermenim vēlos iegūt skaistu , veselīgu, spīdīgu smuku.
*Ja es ieliktu matos keratīnu( ka man katru dienu būtu) , dotos uz uzacu korekciju, pieliktu tādas tuvu dabīgajam skropstas vai es jau būtu skaistāka?
28.08.2017 13:40 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Ak, tad šī ir tā slavenā autore, ar kuru mani jauca :D
Takš beidz sevi dzīt kompleksos un sāc mīlēt sevi, ja tu sevi nemilēsi tad nedos neko tavas skropsta, uzacis un, vel nezin, kas. Dievs katru, ja kas radija atsķirigu nu nav jalidznas, kādam instagrama meitene, kuras bildes pilnas ar efektiem.
Sāc sportot, ēd veseligi, aizej pie kosmetologa, tas notiekti sejas ādu padarīs labāku un iegādājies labus kosmētikas un attirišos līdzekļus. Un beidz vienreiz kompeksot tas jau paliek pārāk pa traku.
Un nav jāņem visas dzimumzimes nost , un vēl vasarasraibumi un ja , kas visas nemaz nevar ņemt dzimumzīmes ir jāskatas labdabīga vai ļaundabiga un tas tev maksās ļoti dārgi tākā aizmirsti pa to , jo nezinu cilveku nevienu, kurš tādas muķļibas domātu, ka jāņem visas nost un vēl vasaras raibumi tas jau parāk TRAKI IR. PIEŅEM SEVI KĀDU TU ESI!!!
28.08.2017 19:28 |
 
Reitings 81
Reģ: 16.08.2017
Protams ir jāmāk ielikt keratīns, un darīt tā un šitā. Bet ja meitene pati vēlas? Tas taču uz viņas atbildību.
28.08.2017 19:40 |
 
Reitings 262
Reģ: 23.06.2017
Par dzimumzīmēm pa visu ķermeni uztraukties vispār liekas smieklīgi. Man arī ir daudz dzimumzīmju, vienreiz centos saskaitīt, cik tad īsti uz vienas rokas to dzimumzīmju man ir, bet tā arī nesanāca :-D Vai tiešām tu domā, ka kāds tās tavas dzimumzīmes pamana? Stipri šaubos. Es nekad neesmu pētījusi citu cilvēku ādu un dzimumzīmju skaitu, jo tas mani vienkārši neuztrauc, domāju, ka tā ir arī apkārtējiem. Vienkārši pieņem tās kā savu ķermeņa daļu. Nekas nav ideāls, bet ja āda būtu pilnībā "tīra" no visa, tad tas pat būtu garlaicīgi. Priecājies, ka tev ir kāds sīkumiņš, ar ko tu atšķiries no citiem. Man, piemēram, ir dzimumzīme deguna vidū un man jau kopš bērnības vecāki mācīja, ka tas ir kaut kas ļoti skaists un īpašs. Viss ir galvā.
28.08.2017 19:53 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Kā jau te teica, sakarā ar ādu aizej pie speciālista - dermatologa, sporto, ēd veselīgi utt.
Bet papildu šiem pareizajiem ieteikumiem, manuprāt, uzacu korekcija, solārijs mērenās devās un keratīns, ko tu vēlies, uzlabotu tavu pašsajūtu. Es neesmu augusi laikam tik konservatīvi, lai uzskatītu, ka tas kaut kas slikts skolniecei. :D Skropstas - normāla garumā izskatās ļoti labi, esmu pieaudzējusi, bet tiešām prasās katru apmēram trešo nedēļu iet uz korekciju, kad viņas sāk izkrist, skats vairs nav tas labākais.. Arī jāseko, lai ūdens netiek klāt, lai guļot nenospiežas utt, tas tomēr čakars. Ja grib, var jau vienreiz pamēģināt, bet uzskatu, ka vērtīgāk nopirkt kādu stiprinošu līdzekli skropstām un labu skropstu tušu.
Man tomēr šķiet tādi ieteikumi "iemīli sevi, kādu esi" nepārāk lietderīgi, ja ir reāli uzlabot sev pašvērtējumu ar tādiem sīkumiem kā keratīns. Bet ar pumpām samierināties jau nu tiešām nevajag, to problēmu jārisina.
28.08.2017 20:37 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Really, solāriju 15 gadīgai meitenei, kur vēl vecāku atļauju praktiski vajadzētu? Mērenā šokā esmu. Nu tur pumpas divtik var pēc tam sanākt un ne tik tas. Riktīgi ''ģeniāli''.
28.08.2017 20:45 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
petunijayyy pumpas pusaudžu gados ir normāla parādiba tas, tā tu gribi teikt tev nebija neviena? kaut vai kop ādu pusaudzu gados tāpat uzmetās pumpas. Un neko nedos ja autore ieliks keratinu vai uzacis, ja nemīles sevi tas tā, ir pirmkārt jāceļ sev pasapziņa , jo kāda jega ko labot ja pēc tam atradis viņa vēl simtu un vienu lietu , kura nepatiks ?
Autore Rētas ir no tā, ka spiež pumpas nevajag spiest tad nebūtu rētas.
28.08.2017 20:45 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Viena te minēja, kura gan nav redzējusi pumpu rētas, nu es nevienam neesmu īsti redzējusi.
Ja saliks visu, ko tagad paskatās no 30 gadīgām sievietēm IG vai video, nu klasē viņa izskatīsies vēl vairāk nekā muļķīgi, domās, ka aizbraucis jumts. Un tad kauks, kā atkal citiem nepatīk, kādus mēslus ievārījusi utt. Kaut ko atbilstoši savam vecumam mierīgi var, pajautā mammai par sejas kopšanu, tagad pusaudžiem visādi līdzekļi forši gan jau ir, visādu veidu un tamlīdzīgi.
28.08.2017 20:52 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Duujaa Es esmu pie manis šogad bija viena meitene pa modeli ar tādām rētām tas tapēc, ka jaaunībā spieda pumpas brutali, kad izveidojas krevele uzreiz plesa nost un ta ar izveidojas rētas. Bet ja māk krāsoties var noslēpt defektus pa efektiem :D
Bet nu lāzeros dārgs ir :D
28.08.2017 20:58 |
 
Reitings 252
Reģ: 10.08.2014
Kāpēc, lai tu gribētu tikt vaļā no savām dzimumzīmēm? (t) Dzimumzīmes ir skaistas.
Tās var noņemt ar lāzeri, bet ja tev ir daudz, tad tas varētu būt ļoooti dārgs prieks, parasti, gan izvēlas noņemt tikai dzimumzīmes, kas atrodas tādās vietās, kur tās var traucēt un ļaundabīgas.
28.08.2017 20:59 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
gooolden, nu skaidrs. :D Tagad jau man liekas ir visādi entie ''sos'' līdzekļi, ko uzlikt, lai ātrāk ārstējas, dzīst viņas.
28.08.2017 21:00 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
parasti, gan izvēlas noņemt tikai dzimumzīmes, kas atrodas tādās vietās, kur tās var traucēt un ļaundabīgas

Nu ja ir tādās vietās, kur var aizķert un uzplēst viņas vai aug ļaundabīgas. To var pārbaudīt. Citas pat tieši iezīmē kādu knifiņu, dod akcentiņu. :-)
28.08.2017 21:03 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Duuja - ir jā , bet nu ja rēta vairs nav svaiga tad tikai lāzeris :D
28.08.2017 21:05 |
 
Reitings 252
Reģ: 10.08.2014
Vispār... Ir smēre, kas dziedē rētas, speciāla, kādi 20eiro maza tūbiņa maksā, bet es tagad neatceros nosaukumu. :/ Aptiekās viņu tirgo. Es centīšos atcerēties.
Svaigākus pušumus sev smērēju ar vazelīnu, tas palīdzot sadziedēt un manā gadījumā strādā arī.
28.08.2017 21:06 |
 
Reitings 252
Reģ: 10.08.2014
Dermatix
Derot arī vecākām rētām, bet jā, cena ir ap 20eiro par mazu tūbiņu.
28.08.2017 21:10 |
 
Reitings 252
Reģ: 10.08.2014
Jautājums, vai tu sauļojies?
28.08.2017 21:16 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Goolden, neredzot meiteni nevar novērtēt, cik problēma ar pumpām ir nopietna. Jā, man bija metusies šad tad viena, divas, bet bija cilvēki, kuri vienmēr staigāja ar pumpām. Ja meitenei ir tas otrais gadījums, tomēr jādomā, ko darīt lietas labā, varbūt tur kaut kas cits, ne pusaudžu vecums, pie vainas.
Iemīlēt sevi psiholoģiski var arī ar fiziskiem uzlabojumiem, manuprāt, šādi sanāktu vieglāk - sākt par sevi labāk domāt, kad redzētu spogulī uzlabojumus un no cilvēkiem pa kādam komplimentam. Nez kādēļ "virssvara" cilvēkiem meitenes tieši saka, ka nav jāmīl sevi, kāda esi, bet jāsporto, bet te pēkšņi otrādi. :D
Dūja, jā, kāpēc ne? Teicu taču, ka mērenās devās, ja pati meitene to grib. Nedomāju, ka no solārija radīsies pumpas.
28.08.2017 21:29 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nez kādēļ "virssvara" cilvēkiem meitenes tieši saka, ka nav jāmīl sevi, kāda esi, bet jāsporto, bet te pēkšņi otrādi.

Nu salīdzināji, reālas veselības problēmas ar visu šito, neiedomājami. :-D
Nedomāju, ka no solārija radīsies pumpas.

Turpini nedomāt, kamēr dzīvs piemērs rāda ko citu. :-)
28.08.2017 21:33 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
queenofvelvet, vispār ir vēl viena, arī nosaukums nenāk prātā, bet balti dzeltena tūbiņa maza.
28.08.2017 21:34 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Dūja, nespried pēc sevis un savām pumpām par citiem. :D
28.08.2017 21:35 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
petunijayyy, nu ja, tu jau vislabāk zini pēc teorijas grāmatām, kas ir man, kas ir kādreiz skolā utt. :-)
28.08.2017 21:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits