Vai dosiet ieteikumus lai es katru problēmu izlabotu!?

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Sveikas! Tātad lai turpmāk es neveidotu vairāk tik daudz (~100 diskusijas par sūdzēšanos un kompleksošanu, es izdomāju visas savas problēmas uzrakstīt šeit, un varbūt Jūs varēsiet man dot padomus kā katru problēmu labot. Apsolu pēc tam vairāk diskusiju nebūs, līdz šim bija, jo nezināju ko un kā darīt, biju apjukusi.
* Man uz sejas ir neizskaidrojamas rētas, jo nezinu kur tās man ir radušās, jau vairākus gadus. Vai varat ieteikt pie kā ir jādodas lai tiktu no rētām pilnībā vaļā?

*
Man pa visu ķermeni ( rokas, kājas, seja, kakls, mugura) ir jūrām ļoti daudz dzimumzīmju. Vai maz ir iespējams tikt vaļā pavisam no visām pie kāda speciālista? Un cik tas varētu maksāt, ja to tiešām ir daudz?(t)
* Man ir problēmas vēl ar sejas ādu, ka man veidojas pumpas nemitīgi. Bieži cenšos tikt vaļā - bet ilgi sanāk un ja tieku, pēc brīža uzrodas atkal un daudz. (pārsvarā starp uzacīm, un pieres daļu, kā arī uz deguna brīžiem un pie mutes. Ko darīt?
P.S. Citām vispār manā vecumā, kad paskatos neviena pumpa nav uz sejas, bet es izskatos pretīgi...
*Vēlos iegūt skaistu, veselīgu, spīdīgu , smuku bez pumpām utt sejas ādu- ko man darīt? Pie kā doties, ko pašai darīt? + Pašu ādu arī vis cauri ķermenim vēlos iegūt skaistu , veselīgu, spīdīgu smuku.
*Ja es ieliktu matos keratīnu( ka man katru dienu būtu) , dotos uz uzacu korekciju, pieliktu tādas tuvu dabīgajam skropstas vai es jau būtu skaistāka?
28.08.2017 13:40 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Ieva294, Dodies droši pati pie viņa, varbūt tādā veidā beigsies tie "pārgudrie" komentāri no tavas puses.;-)
28.08.2017 15:29 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
ღGOOLDENღ, pasaki, kāpēc streso par kaut kādu punktu uz elkoņa vai ko tādu?
Lai āda būtu bez visādiem mēsliem (atvainojos), bet citām tā nav - citām ir āda smuka, bez pleķiem, raibumiem utt

Nu kas tas ir? Wtf?
Kopumā, rūpējies par sevi, dzimumzīmes visur griezt un ņemt nost nevajag, pat citi neiesaka, tas arī nav vajadzīgs.
Tālāk, vasaras raibumi, ko sauc par mēsliem un sūdiem, tā ir normāla lieta, smuki izskatās.
Tālāk, sporto skolā, vari kādos treniņos iet vari, tad arī veselība būs, izkustēšanās, nav tas vecums, kad dibens būtu nez kāda problēma, normāls dibens tev ir, pat neredzot.
Tālāk, ir šampūni un kondicionieri ar nogludinošu efektu, ar to vajadzētu sākt. Ja neesi lietojusi, varētu palīdzēt.
Tālāk, pumpas pusaudžu gados ir ok, savā ziņā. Saistās ar ēšanu, uzturu, pārmaiņām organismā. Ir līdzekļi, ko lietot, tikai neaizraujies ar visiem uzreiz, pajautā mammai, viņa taču arī tavos gados ir bijusi un pateiks no pieredzes.
ka citas mana vecumā tādas beibes un skaistules staigā (pucējās, kopj sevi uut) un tad esmu es, kurai ir šādas problēmas...

Bet ja neķidājot, pārstāj sevi noniecināt, vērojot un meklējot trūkumus, punktiņa nospiedumu izskatā uz pirksta un tamlīdzīgi. Tie ir dzīves sīkumi, kas pāries. Nesačakarē sevi un psihoterapeits nav slikta doma, nevajag lekt pretī šādam ieteikumam, pēc intuīcijas sakot, prasās pēc tāda, jo šāda sevis nepieņemšana nebūt nenāk par labu un tu acīmredzot netiec ar to galā jau gadiem. Viss tevī normāli, vienkārši periods, kad saasināti daudz ko uztver, nelec otrā grāvī, ka pārveido sevi, jo citiem redz tā nav, vai pārlietojies visādus līdzekļus. Vēl kaut ko aizmirsu, bet nu, pārstāj, lūdzu, saudzē sevi.
28.08.2017 15:54 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Padomā, cik daudz Tev problēmu Tev atkristu, ja Tu izdarītu vienu, pašu galveno lietu, kas nav nemaz Tavā sarakstā - iemīlētu sevi :-)
28.08.2017 16:00 |
 
Reitings 294
Reģ: 25.09.2016
Es arī ieteiktu apmeklēt sporta nodarbības ,kaut vai 3x nedēļā paskrien ,pavingro. Sakārto ēdienkarti ,protams,ka Tavā vecumā gribās tos saldumiņus ,bet jo ātrāk pieradināsi sevi pie labas pārtikas ,jo labāks rezultāts būs vēlāk . Palūdz mammai ,lai aizved tevi pie laba friziera ,kurš tavai sejas formai un krasai pieskaņos griezumu un krāsu, palūdz ,lai iesaka kā matus vieglāk kopt,lai tie izskatītos labi . Noteikti ,ja neesi vēl raustījusi sev uzacis ,aizej pie kosmetologa ,lai izveido formu , vēlāk pati tikai piekoriģēt varēsi . Pret pumpām labi palīdzot rauga tabletes ,pašai šāda problēma nav bijusi ,bet paziņa lietoja un bija rezultāti . Par dzimumzimem neuztraucies ,man arī no vienas vietas ir dzimumzīmes , visa seja ,rokas ,vēders , bet es tam nepievēršu lielu uzmanību , ja nu kāda dzimumzīme tiešām traucē dzīvot ,var noņemt dermatoloģijas klīnikā , nesen ņēmu ,samaksāju par vienu 10€. Ieteiktu tev neskatīties kā ģērbjas tās meitenes ,Tevis liktajos videoklipos ,tas apģērbs ir vulgārs un nepiedienīgs ,labāk nopērc kvalitatīvas drēbes pamattoņos - melns ,balts ,pelēks ,bēšs un kombinē ar krāsainiem aksesuāriem . Un klasisks apģērbs neizies no modes ,kā piemēram , Tgd topa esošās aplikācijas uz džinsiem utt.. Varbūt izlasi kādu grāmatu ,kas iedvesmos būt sievišķīgai un mīlēt sevi , piemēram , http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/112622-ka_but_parizietei_vienmer_un_visur.html
28.08.2017 16:20 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Paldies, meitenes- Duujaa, Sisley un Noira!(l)
Sakārto ēdienkarti ,protams,ka Tavā vecumā gribās tos saldumiņus ,bet jo ātrāk pieradināsi sevi pie labas pārtikas ,jo labāks rezultāts būs vēlāk .

Noira, Vari lūdzu ieteikt Tavuprāt to labu pārtiku - konkrētas lietas?:-)
28.08.2017 16:23 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Ieva294, un ja meitene vēlas realizēt savus sapņus, vai tāpēc jāiet pie ārsta?
Es arī cenšos uzlabot savu figūru un ārējo izskatu tiktāl kamēr būšu apmierināta, kļūt trenēta, krāsoju matus,
vai tāpēc jāiet pie ārsta?
28.08.2017 16:27 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
sports (cardio, skriešana, peldēšana, dejas utt.), veselīgs uzturs (sabalansēts, ar ierobežotu našķu daudzumu + ūdens), pastāvīga sejas kopšana no rīta un vakaros un labs miegs var risināt tavas sejas problēmas. tēvs debesīs tā nav mana seja dienās var izlīdzēties ar labu kosmētiku (jautā mammai padomu! gan viņa spēs ieteikt. vai arī pati pēti sastāvu).
pārstāj aizrauties ar pusplikām krievu meitenēm un tā vietā youtube izmanto kā izzināšanas līdzekli - viegli atrodami gan vingrinājumi mājas apstākļos (ar/bez ekipējuma) priekš tavas figūras uzlabošanas, gan jau iepriekš pieminētās bāzes garderobes izveidošanas principi, kas ļoti atvieglos tavu ikdienu un ļaus izskatīties savam vecumam atbilstoši.
runājot par dzimumzīmēm un vasaras raibumiem, no sava skatupunkta vēlos ieteikt rūpīgi apdomāt, vai tiešām to tu vēlies, jo "citām tā nav - citām ir āda smuka, bez pleķiem, raibumiem utt" vairāk gan skan pēc skriešanas līdzi baram, ne sevis mīlēšana. nu kāda gan tev ir starpība par to, kas ir citām? sāc iemīlēt savu ķermeni (kā un ko - stāstīts iepriekšējās diskusijās n-to lapu garumā. sijā vien pērles ārā) bet ja sāpe nemazinās, rēķinies ar izmaksām (kā jau iepriekš minēts)
28.08.2017 16:40 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Ops nezināju, ka autore ir skolas vecumā.:-D
28.08.2017 16:42 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Ieva294, un ja meitene vēlas realizēt savus sapņus, vai tāpēc jāiet pie ārsta?

Es neesmu Ieva, bet es atbildēšu uz šo jautājumu no sava skatpunkta. Katrs cilvēks cenšas kaut ko sevī uzlabot, un tas ir ok līdz robežai, kad sevī nepatīk gandrīz nekas un kad par dzīves mērķi kļūst kļūšana labākam/tievākam/utt. Ir jāiemācās sevi iemīlēt un pieņemt ar trūkumiem, bet ja vienīgā doma ir par saviem 100000000000000000 trūkumiem un nespēju tos pieņemt, tad tas nav ok.
28.08.2017 17:10 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nezin kādēļ,bet man nepamet sajūta,ka lai ko autore sevī mainītu , viņa tā vai tā atradīs sevī problēmas ko grib mainīt, un kamēr nemīlēsi sevi tāda kāda esi, liela jēga no keratina matiem un pieadzētām skropstām nebūs, jo viena problēma tiks takā novērsta,bet pēc laika atkal meklēsi kas tev tevī nepatīk.
Pēc gadiem izdomāsi ,ka tev nepatīk deguns vai citām krūtis smukākas un gribēsi to ar mainīt.
Protams ir jauki ,ja vēlies sevi mainīt uz labo pusi,bet tā ir tikai daļa no visa, vispirms beidz sevi salīdzināt ar citām .
Pie tam tu esi vēl pusaudze un tavs izskats var vēl mainīties.
Tas pats svars, es 16/17gados sveru 66kg, bet gada laikā neko nedarot nometu 12kg, vnk sāku arī strādāt, ēst laika nebija, ēdu labi ja1x dienā, daudz bija jakustas ,un svars vienkārši pazuda. Protams tas nav nekas labs.
28.08.2017 17:15 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tajā vecumā vēl bija tas, ka, maini kaut ko, lai lektu pakaļ citiem, izsmej tāpat un vēl vairāk. No sērijas - ''paskaties, ko tā ir izdarījusi vai uzlikusi sev, hahaha, ko no sevis iedomājas''.
Šitāda sīkumainība paliek slimīga.
28.08.2017 17:18 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
ღGOOLDENღ, varbūt vari pastāstīt, kas tev sevī patīk? :) Tad varētu ieteikt, kā to vēl vairāk izcelt, nu ne tikai izskatā, bet raksturā, kas tev padodas varbūt un tā?
28.08.2017 17:19 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Samierināties ar pumpām un gaidīt, kad tās pāries, ir pats stulbākais, ko var ieteikt. Un, Ja nu nepāriet? Domāju, mēs visas esam redzējušas tās rētainās sejas, kuru var dabūt, neliekoties par saväm pusaudžu pumpām ne zinis.
GOOLDEN, ar pusi no tavām sasāpējušām problēmām, mierīgi vari aiziet pie laba dermatologa, kurš izskaidros, gan ar kādiem līdzekļiem kopt savu ādu, gan, ko darīt ar dzimumzīmēm, kā iegût smuku, mirdzošu ādu. Noteikti pastāstīs, ko izslēgt no sava uztura. Manuprāt, ar ģimenes ārsta nosūtījumu tas maksā drusku virs 4€. Tas gan būs tik par konsultāciju. Otra lieta- sports, sports, sports- uzlabos ne tikai ķermeņa fizisko kondïciju, bet arī ādas stāvokli. Trešais- vari aiziet pie kosmetologa uz kādu sejas attīrīšanas procedūru. Ceturtais-matiem varbūt iesākumā pamēģini nogludinošos līdzekļus. Neieteiktu uz savu galvu taisnot mājās ar keratīns uzreiz, varbūt tavai matu struktûrai tas nemaz neder. Labāk aprunāties vispirms ar frizieri. Piektais- normālā garumā pieaudzètas skropstas izskatās glīti, bet, vai skolniecei tas ir tik nepieciešams? Katru mēnesi 20-30€ par atjaunošanu? Nopērc iesākumā labu skropstu tušu. Un visbeidzot, negaidi no nekā nekādus rezultātus uzreiz. Skaists izskats, skaista āda ir ilgtermiņa darbs, ja vien tāda tā nav dabas dota.;-)
28.08.2017 17:20 |
 
Reitings 213
Reģ: 13.04.2016
Clarity, keratīns der visiem matu tipiem.
Mājās gan neiesaku likt keratīnu, vēl matus sabojāsi.
Golden, priekš kam Tev perfekts izskats? Varbūt pievienosi savā sarakstā botoksa injekcijas?
28.08.2017 17:34 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Moustache, gluži visiem neiesaka likt. Ja mati dabīgi, nu nav mēģināti ne šampūni, ne kondicionieri, ne citi līdzekļi, tad gudrāk jau sākt ar to it kā. Pat ar visu to, ko te punktu punktiem ir pierakstīts, nebūs perfekts izskats.
28.08.2017 17:39 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Visu laiku rodas iespaids ka autores dzīves mērķis ir līdzināties citiem, būt skaistai un stilīgai tukšpaurei. Jo nekas cits kā izskats un lupatas dzīvē nav svarīgs.
Tev reāli ir kādi hobiji? Draugi? Vai tu tikai sēdi un skaties krievu mūzikas video sapņodama par mīlestību, vienradžiem, un domā kā līdzināties kādam citam?
Tev ir vajadzīga palīdzība...psiholoģiska, varbūt sākumā sāc izrunāties ar mammu un tad mēģini ar speciālistu.
Tev ir slimīga apsēstība ar ārējo izskatu..tas nav normāli.
28.08.2017 18:07 |
 
Reitings 96
Reģ: 10.12.2016
Kaut kur lasīju, ka viss, kas mums ir, ir jāpieņem sevī, visi mīnusi ir jāpārvērš par plusiem. Ko daba Tev ir devusi, to uzskati par dotumu(l) Pūkainus matus vari saveidot ar bizītēm un frizūrām. Sejai laba kosmētika, veselīgs uzturs, kārtīga attīrīšana. Neieciklējies uz problēmām, bet uz plusiem. Piemeklē savus paņēmienus un viss būs okei;-)(l)
28.08.2017 18:45 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Moustache, neder gan visiem. Man, piemēram, neieteica likt- man ir pasausi, blondi mati, kas spurojas. Friziere teica, ka visu tikai pasliktināšu, ieliekot to.
28.08.2017 18:58 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Laba kosmētika ir stiepts jēdziens, tā pat kā ēdienkartes sakārtošana - piekrïtu ieteikumiem aiziet pie dermatologa ( kurš reāli redzēs Tavu ādu un problēmas, ja tādas ir) un varbūt pat dietologa (Internetā var atrast arī daudz muļķību). Ieteiktu arī iekrāt naudu, ja nu vajadzēs iepirkt daudz lïdzekļus. Kustības un samērīgs sports, pietiekams daudzums ūdens, labs miegs, nekad nekaitē. Tajā vecumā gan atceros, ka visu vēlējos ātri, kas parasti nenotiek, tāpēc var 'uzķerties' uz visādiem mistiskiem brīnumlīdzekļiem. Ja vēlies pieaudzēt skropstas un ielikt keratīnu (ja nav sapratnes, ko darīt, ietu pie profesionāļa) - kāpēc nē? Varu saprast vēlmi paeksperimentēt ar izskatu un šis jau nebūs gluži plastiskā ķirurģija vai tetovējums pieres vidū.
28.08.2017 19:02 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Jaunības muļķībā daudz ko var sačakarēt, īpaši ķeroties pie metodēm un līdzekļiem, ko skolas laikā īsti nevajag vai arī piekopj 20 gadus vecākas sievietes, tur jāskatās, bet man tiešām interesē, kas ir tās lietas, kas sevī apmierina un patīk.
28.08.2017 19:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits