Orgasms

 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Sveikas! Daudz tiek runāts par to, ka ir dažādu veidu orgasmi-
Klitorālais, vaginālais, g punkta un vēl citi brīnumi dzirdēti. Citur atkal saka, ka tas ir mīts - fizioloģiski vaginālo sasniedz tāpat kā klitorālo, ja organisma fizioloģija tādam kairinājumam ir iekārtota, respektīvi, katrai individuāli.
Nekad neesmu izjutusi vaginālo, lai cik būtu uzbudinājusies, un lai gan partnera loceklis ir ideālos izmēros (drīzāk pat ļoti liels, aizsniedz visu ko vajag un "aizpilda"). Bet No parastas penetrācijas vispār ir bauda 0%, neko īpaši nejūtu. Izņemot gadījumu, ja spēcīgi stimulējas g punkts, ka liekas "tūlīt būs, jau tepat ir", sāk kakls pietvīkt, tā kā zosāda metās, bet kā nav tā nav orgasms! :-|
Varu sasniegt tikai klitorālo, neierobežotas reizes pēc kārtas, tomēr...vai nu apnikusi vienveidība, vai arī vaina tajā, ka nejūtu nekādu sevišķu izlādi, bet ļoti vēlos uzzināt vaginālā orgasma noslēpumu!;)
24.08.2017 19:27 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Piebildīšu,ka sekss nav tikai plika atvainojos drātēšanās, kur abi partneri kā roboti dara TO, jo tagad viņiem ir sekss un tā vajag, bet tās ir jūtas, saikne, mirklis ko abiem izbaudīt,ļauties brīdim šeit un tagad.:-).
Izslēgt vajag vai malā nolikt telefonu, datoru, rādīt noskaņu un ļauties .
17.09.2017 23:14 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Rudens, tas ko es biju teicis KB-9 ir jāuztver kā sarkasms. Viņu jau te Cosmo dāmas nesaprot un ja viņš arī reālajā dzīvē muldēs tik bezsakarīgi, tad viņam nemūžam neizdosies tikt pie sievietes "kontakligzdas". ;-)
17.09.2017 23:25 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man nav atmirusi vagīna, esmu izbaudījusi gan vaginālo gan kliktoralo orgasmu:-).
17.09.2017 23:38 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
Es ar gribu orgasmu un kādu kura var squirtot :-P
18.09.2017 08:26 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Pirmkārt, es savā komentārā neizteicu apgalvojumu, ka visām ir atmiris un nejūtīgs. Teikumam ir pieturzīmes, attiecīgi tas bija jautājums, un, nebūt, jautāts izsmejoši vai nievājoši. Man patiešām interesē šis jautājums pēc būtības, ja dzimumaktu un tuvību ar savu vīrieti, dzimumlocekļa ievadīšanu bez papildus stimulācijas raksturojāt (atsevišķas komentētājas) kā "vienkārši iekšā - ārā"!
Otrkārt, sievietes maksts ir liels muskulis, kura cikliska stimulēšana rada šī muskuļa saraušanos, papildus radot lielu asins pieplūdumu, vispārēju šīs zonas piebriešanu, kas gala rezultātā ietekmē arī apkārt esošo orgānu spēcīgu apasiņošanu, piebriešanu, respektīvi, brīvā telpa pa kuru kustēties loceklim paliek šaurāka un tas bieži rezultējas ar orgasmu. Ja sieviete pati trenē savus starpenes muskuļus, tas tikai vairāk palīdz sasniegt vēlamo rezultātu.
No lasītās, visiem pieejamās, interneta dzīlēs populārzinātniskās literatūras, sievietes makstī nervu gali nav, liels nervu kamols ir koncentrējies klitora rajonā, tieši tādēļ sievietes izvēlas labāk stimulēt šo vietu, lai ātrāk saniegtu orgasmu. G-punkta esamība zinātniski nav pierādīta, atsevišķos avotos gan lasāms, ka tāds ir un arī tajā atrodas nervu gali. Pēc pēdējiem pētījumiem, kur tika veikta padziļināta audu skenēšana, sievietēm neko tādu neatrada, secinājums bija, ka šāda punkta esamība ir apšaubāma, nav pierādāma. Ja kāda ko tādu jūt, tas esot tīri subjektīvi.
Attiecīgi, ja ir vēlme sasniegt vairāk kā tikai klitorālo orgasmu, jāstrādā ar savu ķermeni, klitors nav vienīgā vieta kuru stimulējot var sasniegt orgasmu. ;-)
Treškārt, Sognere labi uzrakstīja:
Bieži vien problēma ir tajā,ka sieviete ir ieceklējusies uz orgasmu,viņa seksa laikā domā kā sasniegt orgasmu ,bet nespēj izbaudīt pašu mirkli kā rezultātā ne bauda ,ne orgasms. Vajag atbrīvoties ,ļauties tā sākot procesam ,izbaudīt visas sajūtas ,ne šūpoties šurpu turpu domājot nu vai es šoreiz beigšu???

:-)
18.09.2017 10:39 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Skaidrs, atliek tikai padalīties, :-Dkad aiziet-aiziet-aiziet...
18.09.2017 14:58 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Piedod, xanax, laikam vairs nemāku izteikties, vai arī vakar bija tāda diena. Sapratu, ka komentāru attiecībā uz KB-9 biji domājis, es pat nelietotu vārdu sarkasms, drīzāk draudzīga pavilkšana uz zoba. Tā domāts bija arī mans komentārs attiecībā uz šo - kā draudzīga pavilkšana uz zoba:-D ar nelielu brīvas interpretācijas piegaršu:-P
Mani laikam piemeklēja Instant karma:-D, nevajadzēja smieties par Štanku...izskatās, ka pati vairs nevaru savu domu pienācīgi uzrakstīt:-D:-D:-D Turpmāk apsolos censties precīzāk norādīt uz to, ka jāuztver ar humoru un noteikti lietot vairāk punktu;-)
18.09.2017 19:37 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
:-DČota kaut kāds skaudības mārds manāms dažos komentos... :-D Nevajag tur "ūzēsties" būs jau labi... it sevišķi nevajag citu pieredzes uztvert, kā savējās tajās lienot...kamon. Tapē lieki par ko mēŗīties, jo par variācijām un kas tad partneriem kaisles piepildījums un kāds, kādā pakāpē cik vieglā, cik smagā, interesantā, savdabīgā, utt (pēc rakstura visos sasniedzamos stāvokļos), aŗī individuāla lieta.
18.09.2017 20:02 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Ledussirds, kā iekšā-ārā to raksturoja precīzi viena lietotāja un vārds atmiris jau vedina domāt par gangrēnu. :D Apdomājos un atsaucu savus iepriekšējos apgalvojumus, ka muskuļiem ar orgasmu nav nekāda sakara. Pareizi jau vien saki. Vai varu Tev aizsūtīt pm? Par G-punktu arī esmu lasījusi, ka tas nav pierādīts un cik esmu runājusi ar citām sievietēm, daudzām tāda nav, bet man ir ļoti jutīgs.
18.09.2017 20:13 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nosaucu par iekšā - ārā, un ? :-D Man tagad jāizplūst poēmās, jo tas taču par seksu ar manu mīļoto vīrieti? :-D
18.09.2017 22:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits