Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Orgasms

 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Sveikas! Daudz tiek runāts par to, ka ir dažādu veidu orgasmi-
Klitorālais, vaginālais, g punkta un vēl citi brīnumi dzirdēti. Citur atkal saka, ka tas ir mīts - fizioloģiski vaginālo sasniedz tāpat kā klitorālo, ja organisma fizioloģija tādam kairinājumam ir iekārtota, respektīvi, katrai individuāli.
Nekad neesmu izjutusi vaginālo, lai cik būtu uzbudinājusies, un lai gan partnera loceklis ir ideālos izmēros (drīzāk pat ļoti liels, aizsniedz visu ko vajag un "aizpilda"). Bet No parastas penetrācijas vispār ir bauda 0%, neko īpaši nejūtu. Izņemot gadījumu, ja spēcīgi stimulējas g punkts, ka liekas "tūlīt būs, jau tepat ir", sāk kakls pietvīkt, tā kā zosāda metās, bet kā nav tā nav orgasms! :-|
Varu sasniegt tikai klitorālo, neierobežotas reizes pēc kārtas, tomēr...vai nu apnikusi vienveidība, vai arī vaina tajā, ka nejūtu nekādu sevišķu izlādi, bet ļoti vēlos uzzināt vaginālā orgasma noslēpumu!;)
24.08.2017 19:27 |
 
Reitings 18
Reģ: 04.05.2017
Man tieši tas pats, ka varu sasniegt tikai klitorālo. Draugam lieku masēt savu klitoru, vienlaikus loceklis ir iekšā. Vēl ir tā, ka tad, kad nemasē sļācas ūdeņi no vagīnas, bet nekādu orgasmu nejūtu, tikai uzbudinājumu.Varbūt arī ir vagināli, bet to neizjūtu.Saka, ka vienlaikus masējot klitoru ir spēcīgākas sajūtas.
24.08.2017 19:36 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Paceļu.
Parasts klitorālais, ko pietam sasniedzu, pateicoties tikai saviem pūliņiem, ārējās stimulācijas ietekmē, mani stipri garlaiko...un neapmierina. Faktiski, no vīrieša locekļa O sasniegšanā nav ne mazākā ieguvuma.
Kā jūs lielākā daļa varat sajust kkādu vētrainu orgasmu, kad čalis vnk, atvainojos, "iestumj un izvelk"? (t)
13.09.2017 18:49 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Nezinu, kas ir lielākā daļa. :D No sākuma palasi par sievietes erogēno zonu un ģenitāliju uzbūvi, orgasmu. Daudzi zinātniskie pētījumi izteikušies, ka vaginālais orgasms ir mīts, bet citi apgalvo, ka sieviešu orgasms nav iedalāms vairākos veidos, tas principā ir viens orgasms, kuru katra var sasniegt savādāk.
13.09.2017 19:04 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kā jūs lielākā daļa varat sajust kkādu vētrainu orgasmu, kad čalis vnk, atvainojos, "iestumj un izvelk"?

Šitā tas gluži nenotiek. :D
13.09.2017 22:11 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10480
Reģ: 29.01.2009
un lai gan partnera loceklis ir ideālos izmēros (drīzāk pat ļoti liels, aizsniedz visu ko vajag un "aizpilda")

Nedomāju, ka locekļa lielums sievietei garantē vaginālā orgasma sasniegšanu. Katrai ir savas pozas un nianses, lai to sasniegtu, tostarp locekļa atbilstība (ar to nedomāju izmēru).
Neesmu īpaši interesējusies par pētījumiem, bet vismaz viens orgasms ir vajadzīgs katrā seksa reizē, tad ir jēga no paša akta. Vaginālais ir izteiksmīgāks, tāds, ka vārdi "ahhh, kā es tevi mīlu" laužas ārā.
13.09.2017 22:36 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Šitā tas gluži nenotiek. :D

Nav iespējams sasniegt vaginālo, kad partneris kustās tā, kā pašam tajā brīdī ir labi?
Nesaprotu, kas ir jādara, lai varētu sasniegt! Kāpēc tajās pozās, kur stimulējās G, ir sajūta, ka tuvojas tas lielais O, kā jau minēju, visa tā tirpšana, asinsspiediens, patīkamas sajūtas, bet tā var turpināt kaut vai 20 min un nesasniegšu. :'-(
14.09.2017 16:39 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Tajās nu ļoti retajas reizes, kad liekas, ka bija vaginālais (jo o bija procesa laikā, nevis darbojoties ar pirkstiem), liekas, ka tas pats klitoralais vien bija, jo puiša vēders tur pie klitora piespiežas. Nezinu vai ir reāli beigt, ja pilnīgi nekas tuvumā klitoram nenotiek. Vismaz man nē.
14.09.2017 17:18 |
 
Reitings 92
Reģ: 24.03.2014
Man ir bijis līdzīgi. Lai gan ar orgasmu sasniegšanu nekādu lielo problēmu nav bijis, jo agri sapratu sistēmu, kādā mans ķermenis darbojas. Zinu, ka vienu pašu vaginālo orgasmu nekad nesasniegšu, tas vienmēr ir komplekss no visa. Bet, manuprāt, tas kā reiz, sniedz ļoti daudz baudas un variāciju iespējas.
Vairumam sieviešu, kuras var sasniegt tikai klitoriālo orgasmu, piemērotākā poza ir jātnieces vai pat cieši pie vīrieša piekļautai, bet jebkurā gadījumā virspusē. Ja vēl vīrietis pacenšas nedaudz piepacelt savu kaunuma kaulu jebšu gurnus, tad rezultāts ļoti iespējams būs klitoriālais+vaginālais o. Pluss nepieciešams treniņš un abu pušu iesaistīšanās.
14.09.2017 17:24 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
būs klitoriālais+vaginālais o

Kāds tas ir? Dažreiz tajā pozā, kur esmu virspusē, labi notiek g punkta stimulācija, kas pati rada no sevis patīkamas sajūtas. Plus vēl reizē spēcīgi stimulē klitoru un tad es sasniedzu vēl labāku orgasmu. Bet es to aprakstītu kā vnk klitorālo orgasmu ar ekstra sajūtu stimulēšanu vagināli, bet ne kā 2 veida orgasmus reizē.
14.09.2017 17:34 |
 
Reitings 92
Reģ: 24.03.2014
Neteiktu, ka gluži divi reizē, bet tāds sajaukums no tā visa gan.
Noder arī treniņš ar piemērotu vibratoru un vispār maksts muskulatūras stiprināšana.
14.09.2017 17:41 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Es jau uzreiz atvainojos, bet jums tur viss atmiris iekšā, nejūtīgs?!:'-((t) Man klitorālais orgasms ir reti, visbiežāk tieši vaginālais, spēcīgi jūtu locekļa virzību makstī un to kā tas aizķer visas krociņas, ja vēl pati sasprindzinu starpeni, orgasms ir garantēts. Ok, varbūt es esmu pārāk jūtīga. :-D Grūtības sasniegt orgasmu irtad, ja pilnībā neatslābinos un domas klejo dienas darbos un pārdomās, ne tajā, kas tajā brīdī notiek "gultā". :-/
14.09.2017 17:47 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ko Tu te iespringusi par klitorārajiem un vaginālajiem orgasmiem, ko nez kur dzirdējusi, un tagad cepies, ka nevari sasniegt vaginālo. (t)
Tas, ko Tu dēvē par klitoru, ir aisberga redzamā daļa, jo pārējā krieeeetni lielākā daļa paslēpusies iegurnī un aizsniedzas līdz makstij kā G un citi baudas punkti. Tā ka nav tāda klitora vai vaginālā orgasma, jo tie tāpat ir no viena un tā paša baudas ķermeņa, atkarīgs tikai, no kuras puses to stimulē - maksts, klitora galviņas vai abām pusēm reizē. :-P
14.09.2017 17:48 |
 
Reitings 92
Reģ: 24.03.2014
Savādi, ka esi spējīga piedzīvot squirtingu, kā sapratu, bet negūsti no tā mega baudu...Tie man vienmēr bijuši paši spēcīgākie uzbudinājuma momenti.
14.09.2017 18:09 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
spēcīgi jūtu locekļa virzību makstī un to kā tas aizķer visas krociņas, ja vēl pati sasprindzinu starpeni, orgasms ir garantēts.

Nu šitā kaut ko jutusi esmu kādu reizi dzīvē tikai. Kad ir bijis nenormālais uzbudinājums :D
14.09.2017 18:34 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
No iekšā-ārā vidusmēra sievietei orgasma nebūs. Procesa laikā jāstrādā ar saviem muskuļiem, jā-eksperimentē kas un kā. Kopš sapratu šo sakarību un atklāju kā sevi stimulēt, orgasms ar partneri ir vienmēr! Kā arī, jo 'uzvilktāka' esmu, jo vieglāk to sasniegt.
14.09.2017 18:45 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Es jau uzreiz atvainojos, bet jums tur viss atmiris iekšā, nejūtīgs?!.

Nu jā, nu jā.. uzreiz atmiris viss :-D. Cilvēki taču dažādi.. Domā, ko runā!
Manā personīgajā pieredzē seksa kvalitāte uzlabojās ar gadiem.. kad sapratu, kas ir tās kustības vai vietiņas, kas jāstimulē.. un arī no partnera atkarīgs. Jo ir manā dzīve bijis cilvēks, kurš varēja mani ātri novest līdz orgasmam un vairākas reizes pēc kārtas. Žēl, ka mums raksturi nesaderēja :-D
14.09.2017 20:22 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Es jau uzreiz atvainojos, bet jums tur viss atmiris iekšā, nejūtīgs

Protams, nu kā gan citādāk, tik gudrs spriedums. Tāpat kā citai var nepatikt tāds ''pliks iekšā, ārā'', vajag tieši klāt daudz ko citu un nav tur nekas nenormāls vai nobeidzies.
14.09.2017 20:49 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
No iekšā ārā diži neko nejūtu. Vienmēr ir klitonārais. Tāpēc pabeigt varu tikai noteiktās pozās kad stimulēts tiek klitors. Kā jau minēja, ja vēders piespiežas klitoram utt. Reti kad ir baigās sajūtas tīri no ievadīšanas.
14.09.2017 22:09 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Protams, nu kā gan citādāk, tik gudrs spriedums.
Nu ar taviem "gudrajiem" spriedumiem noteikti nekonkurē.
Nu jā, nu jā.. uzreiz atmiris viss . Cilvēki taču dažādi.. Domā, ko runā!
Cilvēki ir dažādi, tomēr maksts ir tāds pats muskulis kā visi citi, attiecīgi izejas punkts visām vienāds.
Bet ko gan es te spriežu, loģiski ir staigāt uz sporta zāli, trenēt kājas, rokas, presīti un dibenu, nostiprināt muskuļus, iegūt ķermenim vispārēju tonusu...bet kad runājam par maksts (starpenes) muskuļu vājumu, ko sievietes visbiežāk jūt - "kā es neko tur nejūtu", tad taču loģiski (ar sarkasmu), ka labāk ir stimulēt klitoru, izvēlēties vienu konkrētu pozu, vai kustību, kuras rezultātā sasniegt orgasmu. Gribat sākt tur kaut ko just, sāciet trenēt starpeni, ne cerēt uz brīnumu vai atsevišķu vīriešu spējām.
15.09.2017 12:29 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ledussirds, nu protams, tā un tikai tā ir un būs visiem, ekspert.
15.09.2017 13:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits