Sākt ēst pareizi

 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Vienmēr esmu bijusi tieva, pēdējos mēnešus sanācis palaisties un kļūt mīkstākai. Čipsi, fast foodi, vistiņas ar majonēzi. Arī agrāk nebiju ēdusi pareizi, bet mazāk.
.
Mana problēma ir tā, ka slinkums domāt, ko ēst, kā gatavot, vieglāk paķert čipsu paku. Jau izpētīju, cik/ko/kas dienā jāuzņem, cik kalorijas vajag, ēdienkarte arī sastādīta. T.i., ir plāns, viss kārtībā. Un tagad skatos uz to sarakstu un domāju, cik tas izskatās daudz. :D labi, tagad riju visu pēc kārtas, bet tas, cik dienā jāuzņem, ir arī vairāk, kā ēdu agrāk vienā dienā. Jau tā saplānoju, lai sanāk kaloriju deficīts. Vienkārši man smadzenes laikam nevar aptvert, kā var zaudēt svaru, ēdot daudz. Es zinu, ka kādam, kas ikdienā dzīvo veselīgi, šis var likties murgaini, bet jā, es no veselīga uztura daudz nesaprotu, tāpēc nāku parunāties un dzirdēt kādu apstiprinājumu, ka, jā, pazudīs, pazudīs tas svars.
22.08.2017 15:48 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
ak ja piemirsu ka katru dienu apedu ari kadu mazu saldumu.. piemeram 2 biezpiena sierinus
22.08.2017 22:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits