sarežģīti,sāpīgi,stulbi...

 
Reitings 391
Reģ: 24.04.2009
Sveikas!
Attiecībās esam jau vairāk kā 4 gadus, no sākuma kā jau visiem pāriem viss skaisti, sekss katru dienu, taureņi vēderā utt..
Bet pēdējä gada laikā viss mainījies..Drošvien teiksiet rutīna .. arī protams.. bet..
Es savu vīrieti sāku uztvert ne kā mīļoto vīrieti, bet gan kā dzīvokļa biedru, vienkārši cilvēku kurš ir blakus...pieradums.. Jau kādu laiku mūsu starpā nav intimitātes nekādas, tur protams ir arī mana vaina jo es vienkārši negribu viņu.
Kā cilvēks viņš ir gādīgs,mierīgs,strīdu mums praktiski nav,visiem radiem ,draugiem patīk, nestaigā apkārt pa labi un pa kreisi.
Netieku galā ar savām jūtām un kā būtu labāk rīkoties. Neejot prom moku gan sevi gan viņu, bet iet prom arī grūti, jo it kā jau viss ok, tik tāda draugu līmenī šobrīd..
Man pat grūti visu te loģiski izskaidrot, bet nu ceru ka apmēram sapratāt ko gribēju pateikt.(t)
Jūtas var pāriet ar laiku?
Kādai varbūt ir līdzīgi bijis?
21.08.2017 19:05 |
 
Reitings 190
Reģ: 18.04.2010
Man arī ir tā sajūta, kur satikšu labāku un tādu kuru no sirds mīlēšu? Liekas,ka nav palikuši vairs normāli vīrieši, visi labie izķerti :D ! Bet, ja neriskēšu, tad arī neuzzināšu! Nevēlos nodzīvot dzīvi, bet mīlestības, tikai ķeksīša pēc dzīvot ar vīrieti, jo tā ir vieglāk, ērtāk un sabiedrībā pieņemts, ka tā vajag!
Grūti ir arī no tā aspekta,ka visām draudzenēm jau ir vīri, draugi un sāk dzimst bērni, bet es tam nedzenos vairs pakaļ tikai tāpēc, ka tā tak pieņemts- vajag un viss, ja citiem ir tad man ar! Nu nē, vairs tā negribu dzīvot!
Pirms 4 gadiem bijā arī pašķīrušie, sagājām atpakaļ kopā... uh, cik reizes sev neemsu pārmetusi, kamdēļ vajadzēja atpakaļ saiet emociju iespaidā!
Saraksti uz labas "labais" un "sliktais"! man palīdzēja... lapas lielāko daļu aizņēma "sliktais"! un tad kad ir šaubas nevajag atcerēties tikai to labo, vajag nemelojot sev atzīt arī to slikto!
22.08.2017 12:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits