Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Franču valodas kursi

 
Reitings 351
Reģ: 07.11.2013
Sveiki!
Esmu apņēmusies mācīties franču valodu, jo tas ir gan sens sapnis, gan arī noteikti man noderēs nākotnē, tāpēc vēršos pie jums, cosmo dāmas, cerot, ka padalīsieties ar atsauksmēm, pieredzi un ieteikumiem, kur šo skaisto valodu apgūt.
Vēlos apmeklēt kursus Rīgā un priecāšos dzirdēt, kur jūs pašas vai kāds jums zināms cilvēks ir šo valodu apguvis un atsauksmes par šo vietu.
Paldies! :-)
21.08.2017 14:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Paziņām bērns mācījās te:
http://www.institut-francais.lv/lv/kursi/
.
Tā ka šī ir viena no top vietām franču valodas kursu ziņā, komplektā nāk arī lielum lielais mīnuss: lielas grupas.
21.08.2017 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Es arī mācījos L’Institut français de Lettonie. No paša pirmā līmeņa līdz pēdējam. Tas gan bija pirms jau vairāk kā 5 gadiem, bet domāju, ka nekas nav īpaši mainījies.
Tikai tās labākās atsauksmes. Nodarbības bija 2x nedēļa, pa 2 akad.stundas katra. Pirmajā pusgada vienu nodarbību vadīja viens vietējais pasniedzējs un viens francūzis. Pēc tam jau visi pasniedzēja bija tikai franciski runājošie. Neskatoties uz to, ka grupās bija diezgan daudz cilvēku (ap 10), visiem tika pievērsta uzmanība, organizēts darbs grupās... Neatceros, lai es kādreiz sēdētu nodarbībās bezdarbībā.
21.08.2017 16:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits