Lidmašīna

 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Hay!
Sooo pec apm gada lidoju uz māsīcas kāzām uz Kipru (nezinu kada pilseeta). Lidosu no Lietuvas. Varbuut kads zin cik apmeram izmaksaa bilete... cik dienas ieprieks perkot buutu letaak? Kadi padomi. buus tikai rokas bagaza.
20.08.2017 20:51 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kā kas tiks? Kopābūšana ar pāri viņu vienā no svarīgākajām dienām. No otras puses.. Ja tev vajag nez ko atpakaļ, tad takš ir visas iespējas atteikties.

Lai būtu viņu svarīgajā dienā, taisītu bildes, čmok čmok, sveiktu, smietos un dejotu līdzi - jau minēju - pat ja ierodies bez dāvanas, pieņemsim, ka ir kleita vai kas ko vilkt - ja vien pāris nenosaka, ka jābūt tādās un tādās krāsās, jo tāda ir kāzu kopējā krāsa, kā mēdz darīt mūsdienās kāds - tad ir tur jānokļūst, pa ceļam jāēd utt.
21.08.2017 13:39 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ciniskais un mantkārīgais domāšanas veids . tas nekas , ka aicināmiem jātērējas ap 1000 eur , galvenais , ka apmierināta jaunā pāra griba un pacelts ego , ka viņu dēļ citiem tagad jāatliek naudiņu un vēl jāvelta tādu uzmanību .
Lai iet ieskrieties :D
21.08.2017 13:40 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Un rezultātā , kas tiks man no tā visa ? Kāzu tortes gabaliņš

Ja tu ej uz kāzām un prāto, kāds labums tev no tā būs, tad varbūt nemaz nevajag apmeklēt šīs kāzas. Kāzas apmeklē, lai būtu kopā ar tuviem cilvēkiem viņu skaistajā brīdī, nevis, lai skaitītu ieguvumus un zaudējumus.
21.08.2017 13:41 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Jūs neiebraucāt problēmā, ja tā var teikt.
21.08.2017 13:44 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ja tu ej uz kāzām un prāto, kāds labums tev no tā būs, tad varbūt nemaz nevajag apmeklēt šīs kāzas. Kāzas apmeklē, lai būtu kopā ar tuviem cilvēkiem viņu skaistajā brīdī, nevis, lai skaitītu ieguvumus un zaudējumus.

skatoties , kas par cilvēkiem . Ja tie ir braļi/māsas tuvākie , tad loģiski ka tā ir , bet arī tādā gadījumā , ja mans brālis vai māsa dzīvotu sazin kur un rīkotu kāzas kaut kādā mega eksotiskā vietā , kur nokļūt nevarētu tikai ar 1 lidmašīnu un haidā - te arī viss notiek , tad arī tad vismaz manējie noteikti piedavātu segt daļu izdevumu !!!
.
Bet , ja uzaicina kāda draudzene vai paziņa , tak lai iet bumbās , protams , ka man nav izdevīgi tērēties 1000 eur un saņemt mazu tortes gabaliņu . Vo vello , cik es egoistiska , tikai tā pāra egoismu tu joprojām neredzi !:-D
21.08.2017 13:44 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Vēl jo vairāk , cinisms un egoisms ir arī noteikt kādas krāsas drēbēs nākt . Baigās personas atradušās , lai man vēl speciāli tagad viņu dēļ jāmeklējas un jātērējas extra izdevumiem pret konkrētu toni ?!
.
Kurš pasūta ballīti - tas maksā .
21.08.2017 13:47 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Man laikam ir paveicies ar draugiem, bet man nebūtu žēl viņiem tik īpašā dienā, gan konkrētas krāsas drēbes nopirkt, gan pašai apmaksāt sev ceļu. Un zinu, ka no viņu puses ir tāda pati attieksme. :-)
21.08.2017 13:50 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Kleita,kurpes,dāvana,ziedi būtu jāpērk jebkurā gadījumā,lai arī kur kāzas atrastos. Tei meitene uztraucas tikai par ceļa izdevumiem, kas ir max +200 euro. Viņa neuztraucas ne par dzīvesvietu, ne ko citu,tikai par lidmašīnas biļeti,bet cosmo atkal kaut ko pārspīlē un meklē problēmu tur,kur tās nav :D
21.08.2017 13:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Azalea, runa nav vairs par konkrēto meiteni, bet par kāzām kā tādām.
21.08.2017 13:52 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Man laikam ir paveicies ar draugiem, bet man nebūtu žēl viņiem tik īpašā dienā, gan konkrētas krāsas drēbes nopirkt, gan pašai apmaksāt sev ceļu. Un zinu, ka no viņu puses ir tāda pati attieksme.

Nav runa par attieksmi vai to, ka žēl būtu.
21.08.2017 13:53 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Kleita,kurpes, būtu jāpērk jebkurā gadījumā,lai arī kur kāzas atrastos.

kāpēc ? Ja man skapī jau karājas 2-3 izejamās kleitas , tad kāpēc man būtu jāpērk jaunu ?Tikai tāpēc , ka nav trendīgi ierasties tajā tērpā , kas tev jau FB kādas bildes ar to kleitu un ofic jāpērk kaut ko jaunu ?
Un tas pats ar kurpēm . Kāpēc jāpērk jaunas kurpes ? Ja man mājās ir baltas , bēšas un melnas kurpes , kuras piestāv itin visam , kāpēc jātērējas ?
21.08.2017 13:55 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
elzaelza,tavā gadījumā tātad tās izmaksas par apģērbu atkrīt neatkarīgi no tā, KUR notiek kāzas. Tas nemaina lietas būtību tam,ko rakstīju iepriekš. Ko šūmējaties citu vietā?
21.08.2017 13:58 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
elza, Tu vēl ar savu žulti neesi aizrijusies, šļakstot to pret ekrānu? Kur naudas tēmas, tur esi Tu. Visiem taču skaidrs, ka esi iedomīga mamzele, kurai nav draugu, kuru dēļ būtu vērts atdot tos liekos 200 EUR (es piekrītu, ka tā IR nauda, bet skaitīt labumu, kuru Tu gūsi/negūsi ir amorāli). Un pati vari ieskrieties, kā iesaki citiem. Galvenais, ka Tevi nekur neaicina, bet viedoklis vienmēr ir.
21.08.2017 13:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es esmu braukusi uz kāzām un apmaksājusi aviobiļetes+dzīvošanu "tortes gabaliņa dēļ". Kāpēc aizbraukt ceļojumā un iztērēt pāris simtus ir OK, bet apvienot draugu kāzas ar mazu ceļojumu - "šausmas, kādi viņi kretīni, ka iedrošinas mani aicināt tērēties"?
.
Es, piemēram, uz katru pasākumu jaunu kleitu nepērku, tā ka no manas puses izdevumi ir dāvana un puķes. Dāvanas summu es izvēlos pēc tā, cik tobrīd varu atļauties, jo man šķiet, ka draugi tīri labi nojauš manas materiālās iespējas, un neapvainosies, arī ja dāvanai varēšu atļauties tīri simbolisku summu.
.
Es nezinu, man jau šķiet, ka aizbraukt pie draugiem uz kāzām var arī neiztērējot astronomiskas summas. Varbūt es esmu skopa un neko no manierēm nejēdzu, vai arī man draugi dīvaini. Varbūt.
21.08.2017 13:59 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Paziņām - ne tuvām, lai ielūgtu mani konkrēti, bet bildes skatījos - bija noteikta kleitām krāsa, kādām puķēm jāierodas, kādā krāsā jāiesaiņo dāvanas, ja tādas ir, un visādi citādi. Ja vēl visam bonusā būtu avio biļetes, sālīti sanāk cilvēkam, bet pāris, kas precējās, abi ļoti situēti, gribēji tā glīši un pa smalko. Nav runa, ka vēlmes nevar tādas būt, viss ar to kārtībā, tava diena, dari, kā vēlies - bet tad aicinātāji rēķinās, ka bērnības draugs, kuram nav tādi apstākļi, nebūs tev svarīgā dienā un bērnības draugs apzinās, ka neredzēs to svarīgo dienu.
21.08.2017 13:59 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es esmu braukusi uz kāzām un apmaksājusi aviobiļetes+dzīvošanu "tortes gabaliņa dēļ". Kāpēc aizbraukt ceļojumā un iztērēt pāris simtus ir OK, bet apvienot draugu kāzas ar mazu ceļojumu - "šausmas, kādi viņi kretīni, ka iedrošinas mani aicināt tērēties"?

Un Tu saviem draugiem neesi pateikusi, ka viņi ir ciniski un mantrausīgi kretīni? :-O Wow, nu Tu esi mīkstā :-D
21.08.2017 14:00 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kāpēc aizbraukt ceļojumā un iztērēt pāris simtus ir OK, bet apvienot draugu kāzas ar mazu ceļojumu - "šausmas, kādi viņi kretīni, ka iedrošinas mani aicināt tērēties"?

Ja cilvēks nebrauc ceļojumos ārpus šī?
21.08.2017 14:01 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
meksikanka savas antipātijas pret mani vari paturēt pie sevis :D Kad nav ko jēdzīgu pateikt , tad sāk uzbraukt un izdomāt to , kā nav . Tu zini cik man draugu , ko un kā daru ? Nē ! Tad sēdi un pati centies neaizrīties ar to savu cinisko un mantkārīgo dzīvesveidu , kur izšķērdība skaitās baigā norma . :-P
21.08.2017 14:05 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Es arī vienmēr nobrīnos par elzaelza attieksmi pret naudu. Visos tēriņos skaitīt katru centu un, atļaušos pateikt, uzspiest visiem savu "pareizo dzīvesveidu". Pamēģini kādreiz varbūt dzīvot citādāk un iztērēt kādu lieko eiro. Varbūt paliksi jaukāka pret cilvēkiem.
21.08.2017 14:05 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nav runa, ka vēlmes nevar tādas būt, viss ar to kārtībā, tava diena, dari, kā vēlies - bet tad aicinātāji rēķinās, ka bērnības draugs, kuram nav tādi apstākļi, nebūs tev svarīgā dienā un bērnības draugs apzinās, ka neredzēs to svarīgo dienu.

Bet kāpēc lemt citu vietā? Iespējams tas draugs, ja tiešām ir draugs, gada laikā spēs sakrāt to summu, jo arī VIŅŠ vai VIŅA gribēs būt sava bērnības drauga/draudzenes kazās. No tāda aspekta netiek padomāts?
***
Un cik korekti ir prasīt no līgavaiņa vai līgavas apmaksāt lidojumu??? Jo pieļauju, ka nevis viens aicinātais būs no ārzemēm, bet vairāki. Tāpēc jau arī aicinātājam ir jāizvērtē, vai vispār brauks, un vai var/nevar atļauties, nevis uzlikt jaunajam pārim slogu par papildu pāris tūkstošiem, kas manā skatījumā vispār ir amizanti. Nevajag sadomāties no sevis sazin ko, jūs neesat vecāki vai tuvākie radinieki, meh..
21.08.2017 14:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits