Ticība un attiecības/sekss

 
Reitings 2
Reģ: 19.08.2017
Ieinteresēja Jūsu uzskati un domas par dažādām ticībām, kurās kā grēks tiek uztverts dzimumattiecības pirms kāzām un kā mūsdienās tiek ievērots šis ''noteikums''. Zinu, ka starp kristiešiem šis ir ļoti izplatīti, bet vai realitātē tas tiek pildīts un nav tikai pliki solījumi? :D
Es personīgi pazīstu pāris jaunietes, bez attiecībām (ļoti ticīgas apmeklē baznīcu, katru vakaru lūdzās) , kuras nodarbojas ar orālo un anālo seksu, domājot, ka tādejādi vēljoprojām ir godīgas savas ticības priekšā :-D
20.08.2017 14:15 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
meitenes, jūs gribētu sev tagad, šajā vecumā, kādā esat, jūsu vienaudzi vai vecāku vīrieti - nevainīgu?
Ja man vīrietis patiktu... tas pat būtu lieliski!!! (l)
21.08.2017 22:35 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
xanax, pazīstu meiteni, kas ir koncentrējusies medicīnas studijām, viņai nav vienkārši fiziski laika draugam - nu tādas attiecības ir bijušas, bet vai tad attiecības nozīmē tikai seksu? Ja viņa tikusies 3 mēn ar vienu skolas laikā, tad aizgājusi studēt, tur kāds, bet ne tāds, kur redzētu ilgstošas attiecības, pabeidz pamatu 24 gados, piemēram. Nu neko, i puisi atrada, i kāzas, viss forši viņai. Acīmredzot draugs bija bez stereotipu vai kāda cita uzbāztās domāšanas pilns. :-)
21.08.2017 22:38 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Aj, aj, cormeum izklausies pēc profesionālās vīriešu nevainības laupītājas. :-P
Duujaa labi, kas labi beidzās. Bet es vairāk domāju par tendecēm, nevis par atsevišķiem gadījumiem. :-)
21.08.2017 22:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
xanax, kāpēc lai nebeigtos labi? :D Tendences, diez vai par visiem visu zini, var paust savu personīgo domu, kā pats izvēlētos, gribētu, bet ne jau spriest par citām sievietēm un ne jau ka ''vienmēr, nav normāli, ir novirzes, slimi'' kontekstos. :-)
21.08.2017 22:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
xanax, diemžēl... tā nav :D :D :D Es vienkārši tā iedomājos.. cilvēks bez attiecību pagātnes.. balda lapa, nav apdedzinājies.. nav tās piesardzības, kaut kādi secinājumi, kas radušies uz kļūdu fona :) Super! :)
21.08.2017 22:56 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
xanax, diemžēl... tā nav

cormeum domāju ka special for you varu sameklēt pāris nevainīgos puišus, varēsi sasmērēt tās neskartās "baltās lapas". :-D
21.08.2017 23:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Xanax, man jau ir gana labi ar savu aprakstīto lapiņu :D (l)
21.08.2017 23:02 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Interesanti dažiem te viedokļi. Kā jau zināms, ka nekas šajā pasaulē nav tikai balts vai tikai melns, tā pat nevar apgalvot vai nevainīgs 25/30 gados būtu labi vai slikti. Vienam tā tabula rasa vilinās un piesaistīs, otru kā reiz atbaidīs. Un katram savi iemesli domāt, vai tas ir kaut kas vērtīgs, vai kāds red flag, kas brīdinātu, ak ar šo cilvēku kaut kas nav kārtībā.
Pati līdz kāzām negaidītu, un ja satiktu kādu kurš vēlētos gaidīt, mums vienkārši nebūtu pa ceļam (gan jau mūsu viedokļi nesakristu arī citos būtiskos jautājumos). Bet nenosodu, tos kuri izvēlas gaidīt līdz tām kāzām. Katram savs. Un man ir arī vienalga, vai cilvēks izvēlas gaidīt reliģisku iemeslu dēļ, vai kādu citu iemeslu dēļ. Tā pat nedomāju, ka šiem cilvēkiem kaut kas nav kārtībā.
Satiektot kādu nevainīgu cilvēku 25+ man būtu interesanti uzzināt, kāpēc. Bet nu nedomātu, ka šis cilvēks tā dēļ vien ir norakstāms, un kaut kas nav kārtībā. Un tas attiecas uz abiem dzimumiem. Mani kaut ka neuztrauc, ko citi dara savās guļamistabās. Lai gan nē, es dažreiz palieku uz pauzes uzzinot cik ātri dažs labs uzsāka dzimumdzivi. Piekritīšu jau šeit izskanējušajam, ka arī manās acīs nevainība nav kaut kas ar ko lepoties, vai tieši otrādāk kaunēties.
Reliģija vispār ir tāda interesanta tēma. Bet katram savs.
Un nevar spriest par visiem, tikai no sava vai sev apkārtējo viedokļa. Lielākoties, manuprāt, mēs apgrozāmies sev līdzīgi domājošo sabiedrībā, ne?
21.08.2017 23:31 |
 
Reitings 262
Reģ: 23.06.2017
Pieredze neko nemaina. Mans tagadējais bija nevainīgs, bet viņš man sākumā to neteica. Teikšu godīgi - ar viņu man bija un ir labākais sekss, kāds man ir bijis, lai gan ir bijis arī ar tādiem, kuri ir "pieredzējuši". Un tā sajūta, ka neviena nav saņēmusi no viņa to, ko saņemu es, ir brīnišķīga.
21.08.2017 23:47 |
 
Reitings 9
Reģ: 28.02.2017
zinu gadījumu, kur kristīgi audzināta sieviete, kristiete 30+, kas aktīvi darbojas baznīcas dzīvē - koris, svētdienas skola, jauniešu vakari utt.. (kur uzsver to ''īsta mīla gaida'')... satusēja ar čali nekristieti, stipri jaunāku, ātri uzsāka kopdzīvi un arī tikpat ātri pie bērna tika. tad gan man šķita, ka kkas nepas ar to, ko viņa it kā sludina un maca citiem, bet pati rāda nepareizu priekšstatu. kāzas bija kad bērnam bija 2 mēneši. baznīcā protams! mācītājs laikam pa čomam arī pievēra uz to visu acis. varēja jau salaulāties, kad uzzināja, ka stāvoklī, bet laikam čalis nebija pielaužams ne kāzām, ne baznīcai, un beigās jau arī tik tapēc, ka no labas 'ģimenes, to meitenei arī apprecēja. nezinu vai vēl ir kopā, visticamāk, ka nav :D
24.08.2017 20:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits