Ticība un attiecības/sekss

 
Reitings 2
Reģ: 19.08.2017
Ieinteresēja Jūsu uzskati un domas par dažādām ticībām, kurās kā grēks tiek uztverts dzimumattiecības pirms kāzām un kā mūsdienās tiek ievērots šis ''noteikums''. Zinu, ka starp kristiešiem šis ir ļoti izplatīti, bet vai realitātē tas tiek pildīts un nav tikai pliki solījumi? :D
Es personīgi pazīstu pāris jaunietes, bez attiecībām (ļoti ticīgas apmeklē baznīcu, katru vakaru lūdzās) , kuras nodarbojas ar orālo un anālo seksu, domājot, ka tādejādi vēljoprojām ir godīgas savas ticības priekšā :-D
20.08.2017 14:15 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Ja čalim nevajag tikai seksu, tad viņš tiešām novērtēs nevainīgu meiteni.

Tur jau tā lieta! Te puiši izteicās, ka negribētos apmācīt nevainīgu meiteni. Līdz ar to rodas jautājums - kam apmācīt? Kaut kādām īpašām pozām vai tantriskajam orgasmam? Ja tā, tad varbūt izvēlēties prostitūtu, ja reiz gribas visu un uzreiz, tā teikt, gatavu! Man, ja es būtu vīrietis, tieši būtu patīkama tā apziņa, ka savai draudzenei esmu pirmais, nevis, piemēram, divdesmitpirmais!
21.08.2017 01:12 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Edie, Tavs kādreizējais foruma lietotājvārds sākās ar O, vai ne? Ja tā, prieks atkalredzēties!
21.08.2017 01:44 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
hanna!, jā, agrāk biju te ar burtu O! Prieks arī Tevi atkal lasīt! :)
21.08.2017 01:53 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
man bija mats matā kā Neonam.
esmu nopietnas attiecības veidojusi ar vienu puisi ( tagad nu mans vīrs), kuram jau sākumā pateicu, ka sekss būs pēc kāzām (man arī bija img gredzens, viņš pajautāja par to - izstāstīju). sākumā šis domājis, ka tas joks un ka nav nopietni, bet kādā brīdī pielecis, ka ir gan :D
nu ko, gaidīja un sagaidīja. jaukākais tas, ka izrādījās, ka mēs viens otram esam pirmie un tā sajūta ir dikti, dikti forša. (l)
nekad negribētu seksu vēl ar kādu.
21.08.2017 08:33 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Par kristiešiem nezinu,bet man klasē agrāk gāja jehovietis,kas nedrīkstēja uzsākt intīmās attiecības kamēr nebija apprecējies. Līdz ar to jau 18gados apprecējās.

Mnaā paziņu lokā, starpcitu arī ir ticīgo pāris,kam sekss drīkst būt tikai pēc kāzām. Rezultātā - kāzas ļoti ātri iepazīšanās un tikko sasniedzot 20 gadus.
Domāju,ka šie - "sekss tikai pēc kāzām" nereti apprecas ātri.
21.08.2017 08:53 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
Domāju,ka šie - "sekss tikai pēc kāzām" nereti apprecas ātri.

cik skatās ātri?
mums pagāja 2 gadi.
bet kopumā es piekrītu šai tendencei.
arī zinu pāri, kur ātri apprecējās, meitenei knapi 19 gadi. dažus gadus nodzīvoja laulībā, nu jau šķīrušies. stulbi tā.
21.08.2017 09:52 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Man zināmie pāri apprecas pēc pusgada, nepilna gada utt. Bez kopdzīves, ātri vien pēc satikšanās.
21.08.2017 10:16 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
ļoti gribās to seksu tak! :-D
21.08.2017 17:51 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
ļoti gribās to seksu tak!

apšulapa gribas? Palīdzēt?
Būtu vai ir? No tā neko navar saprast xanax, uzreiz jāsaka ir vai nav savādi, ne tā kā būtu ja būtu it kā nemaz nebūtu.

Ja čalim nevajag tikai seksu, tad viņš tiešām novērtēs nevainīgu meiteni.

Te puiši izteicās, ka negribētos apmācīt nevainīgu meiteni. Līdz ar to rodas jautājums - kam apmācīt? Kaut kādām īpašām pozām vai tantriskajam orgasmam?

Ja vīrietis satiek sievieti īslaicīgām attiecībām, tad protams grib gūt baudu no procesa, nevis kļūt par seksa instruktoru.
Nav nekādu problēmu satikt meiteni, vienā brīdī uzzināt ka viņa ir nevainīga un tad viņu pamācīt, pie nosacījuma ka viņa ir jauna.
---
Pavisam cits variants ja piemēram vīrietis stiek sievieti ap 30, kura ir nevainīga. Jebkuram normālam cilvēkam līdz 30 veidojas attiecības ar pretējo dzimumu, tāpēc sekss ir dabiska attiecību sastāvdaļa. Bet ja sieviete līdz tiem 30 gadiem ir palikusi nevainīga, tad var secināt ka viņa nav bijusi spējīga izveidot attiecības ar vīriešiem un tas jau ir skaļš zvaniņš, kas liecina ka iespējams dāmai kaut kas nav kārtībā. Jo nu tas pats ir ar vīriešiem, nezinu nevienu sieviete, kura būtu starā, ja satiktu nevainīgu 30 gadīgu puisi.
Man, ja es būtu vīrietis

Edie kam Tev iztēloties sevi kā vīrieti, ja te diskusijā jau tā ir vīrieši, kuri ir skaidri izteikuši savu konsolidēto vīriešu pozīciju.
---
Un tā frāze "neesmu satikusi īsto", kas tas ir, varētu konkrētāk un vēlams ciparos? Man tas liek domāt ka daudzas meitenes uzliek prasību latiņu līdz griestiem un tad kā ar "širmu" aizsedz tādas prasības, lai neviens neko sliktu nepadomā.
21.08.2017 21:00 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
pie nosacījuma ka viņa ir jauna

A kad beidzas jaunība?
kam Tev iztēloties sevi kā vīrieti, ja te diskusijā jau tā ir vīrieši, kuri ir skaidri izteikuši savu konsolidēto vīriešu pozīciju

Tāds īsto vīriešu birums. :D Un to, ko paudi tu, nevienu citu vīrieti te to sakām, neredzēju. Turklāt, kas ir viens, divi vīrieši šajā forumā pie tam.
21.08.2017 21:09 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
A kad beidzas jaunība?

Es teiktu ka būt nevainīgai 20 vēl ir OK un nav OK tādai būt 30.
21.08.2017 21:18 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es teiktu ka būt nevainīgai 20 vēl ir OK un nav OK tādai būt 30.

A kas pa vidam? Un kāpēc nav ok tieši - pasludini tādu meitenei par nenormālu?
21.08.2017 21:56 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Lasot šo visu nevainības diskusiju un uzbrukumus xanax domām, meitenes, jūs gribētu sev tagad, šajā vecumā, kādā esat, jūsu vienaudzi vai vecāku vīrieti - nevainīgu? Es nevēlētos, tāpēc nenosodu/saprotu xanax viedokli. No vienas puses forši, jo jākļi man nepatīk, no otras puses, nevēlētos biklumu, kautrīgumu, neprasmi, nesapratni, ko vēlas sieviete šajā ziņā. Protams, tāds var būt arī "vainīgs" puisis, tomēr lielāka iespēja, ka tāds būs nevainīgs. Man vislabāk patiktu, ja pirms manis kāda, kādas būtu, bet ne puspagasts, protams. :D un tas, ka vīrieši novērtē nevainīgu meiteni kā savu partneri, ir mīts, manuprāt, vai tas ir tām meitenēm, puišiem, kuriem pirmās reizes kā filmās - svecītes, romantika un nekādu sāpju, uzreiz bauda. Reāli jau tā nav, nu vismaz man nebija viss kā pa diedziņu, tāpēc nezinu, kur mana nevainība manam pirmajam puisim bija dāvana, tas pat man vairāk bija kā slogs. :D
Es nemaz nerunāju par to morālo pusi - vai man šķistu vai nešķistu jocīgs cilvēks tik un tik gados nevainīgs, bet tieši par fizisko pusi šai lietai.
21.08.2017 22:13 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
A kas pa vidam?

Tas bija teikts tā, apmēram, lai var saprast manu domu.
Un kāpēc nav ok tieši - pasludini tādu meitenei par nenormālu?

Es jau rakstīju kāpēc.
21.08.2017 22:13 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
xanax, es domāju, kas notiek, nezinu 21, 23, 25 gados. Tas taču kā kuram.
un tas, ka vīrieši novērtē nevainīgu meiteni kā savu partneri, ir mīts, manuprāt, vai tas ir tām meitenēm, puišiem, kuriem pirmās reizes kā filmās - svecītes, romantika un nekādu sāpju, uzreiz bauda

Mīts nav, pēc dzīves saku. Nav runa tikai par fizisko, bet par emocionālo labsajūtu un apziņu - nezinu, iespējams labāk būt pirmai, ne simtu pirmai.
21.08.2017 22:19 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Par morālo pusi - piekrītu xanax, ka, ja cilvēks līdz 30 gadiem nav bijis vismaz kaut kādās nebūt attiecībās, tad tas *ir* rādītājs tam, ka ar cilvēku kaut kas nav kārtībā. Tā var būt gan neprasme kontaktēties ar cilvēkiem, gan egoisms, gan kautrība, gan darbaholisms. Respektīvi tam nav jābūt kaut kādai novirzei, bet kaut kas ir, piemēram, raksturā vai kompleksos. Kādam tad var šķist normāli un viņš veidos attiecību ar tādu cilvēku, bet personīgi es, tāpat kā xanax, lūkotos ar aizdomām un meklētu zemūdens akmeņus, kāpēc nav spējis pirms manis saprasties ar kādu citu sievieti. Bet, kā jau teicu, runāju par vīriešiem 30+. Ja runa ir par tīņiem, jauniešiem (piemēram, tikko izdomāju, ka man personīgi tas būtu vecums līdz 25, bet redzi, es ar tik jauniem neveidoju attiecības, tā kā man šī problēma atkrīt) tad skaidrs, ka viss citādāk, neko jocīgu, protams, nedomātu.
Izskatās, ka domāju kā vīrietis, haha. :D
21.08.2017 22:25 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Uz vīrieti, kurš speciāli meklē sev nevainīgu meiteni, skatītos kā uz biki creepy tāpat kā uz 30 gadīgu nevainīgu sievieti. Jau iepriekš esmu izteicies par to, ka nevainība nav nekāda dāvana (kā sievietēm reizēm patīk iedomāties) un tai pašā laikā, tas nav nekāds grēks vai trūkums.
Ļoti apšaubu, ka kāds (vienalga čalis vai meitene) savu pirmo reizi atcerās ar sajūsmu.
21.08.2017 22:28 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
*šī vecuma nospraušanas robežas problēma
***
Par citu guļamistabām, kuras neskar mani, neinteresējos, ja tieši nejautā viedokli. Skaisti, ja var gaidīt līdz kāzām, apprecēties un laimīgi dzīvot kopā. Es tā nevarētu, jo man atšķiras pārāk daudz domu šajos jautājumos (piemēram, negribētu precēties agrā vecumā), bet, ja citiem sanāk tā, forši. :)
21.08.2017 22:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man ļoti patika pirmā reize :D
21.08.2017 22:30 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
xanax, es domāju, kas notiek, nezinu 21, 23, 25 gados. Tas taču kā kuram.

Man liekas ka 20-21-22 gados sākās sarkanā robeža. Kā jau teicu, ja meitene piemēram tajos pašos 25 gados vēl ir nevainīga, tad var sākt domāt ka viņa nav bijusi spējīga izveidot attiecības un ja cilvēks nav bijis spējīgs līdz tādam vecumam iemācīties komunicēt ar prētējo dzimumu, tad nākas aizdomāties vai viss ir kārtībā.
Un petunijayyy uzdeva ļoti labu jautājumu:
meitenes, jūs gribētu sev tagad, šajā vecumā, kādā esat, jūsu vienaudzi vai vecāku vīrieti - nevainīgu?
21.08.2017 22:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits