Ticība un attiecības/sekss

 
Reitings 2
Reģ: 19.08.2017
Ieinteresēja Jūsu uzskati un domas par dažādām ticībām, kurās kā grēks tiek uztverts dzimumattiecības pirms kāzām un kā mūsdienās tiek ievērots šis ''noteikums''. Zinu, ka starp kristiešiem šis ir ļoti izplatīti, bet vai realitātē tas tiek pildīts un nav tikai pliki solījumi? :D
Es personīgi pazīstu pāris jaunietes, bez attiecībām (ļoti ticīgas apmeklē baznīcu, katru vakaru lūdzās) , kuras nodarbojas ar orālo un anālo seksu, domājot, ka tādejādi vēljoprojām ir godīgas savas ticības priekšā :-D
20.08.2017 14:15 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
A kāpēc viņa domā ka viņa ar sastapto vīrieti būs līdz mūža beigām? Vīrietis var ātri aizmukt uzzinot ka līdz viņam meitenei nav bijis neviens puisis.

Iemesli daudz dažādi, visus zem vienas skalas mērīt? Ja visi džeki sāks laisties pie pirmās mīziena pazīmes tad ko pa mums vispār var padomāt! :-D
20.08.2017 15:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu ja tie ir 40 gadīgi, nevainīgi memmes dēliņi, tad es piekritīšu.

Tas domāts 40 gadīgi un nevainīgi? :D Es reāli atstāstu normālu, veselīgu, sakarīgu vīriešu teikto. Ar tādu uztveri, kā tev, šajā jautājumā neredzu ar ko plātīties. A kā tu zināsi interesanti, randiņosi ar super meiču, gatavs jau dzīvot kopā domās, proti, redzi kopīgu nākotni, a ups, atklājas pēc pus gada (piemēram), ka nevainīga? Pateiksi šos pašus pretīgos teikumus un pametīsi?
Tiešām - no kura gala vērtē un ar kuru galu tad veido tās attiecības laikam.
20.08.2017 15:49 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Tad es pieņemu, ka tu esi gājis aptaujāt random džekus?

Nezinu kā sievietēm, bet puišu kompānijās skaitās pilnīgi normāli parunāt par seksu kopumā, sievietēm un seksu ar sievietēm. Man ir gadījies pabūt tādās kompānijās un neviens nav nekādā "starā" par neveinīgām meitenēm.
man tas neliekās nekas raudāšanas vērts, ja vien tā ir meitenes normāli pamatota doma un vēlme

Nevainību pieaugušā vecumā ne ar ko nevar pamatot.
Ja tev šķiet, ka seksuālās pieredzes trūkums ir tik svarīgs, ka neviens neprecēs un negribēs būt kopā, un ka par to jāraud, man tevis biskin zel

Nē, mani žēlot nevajag, vajag žēlot tos, kuriem galvā ir "trash" un dēļ tā viņi nedzīvo savu dzīvi, nebauda to, bet dzīvo pēc citu cilvēku izdomātiem noteikumiem.
20.08.2017 15:50 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nedod Dievs man satikt 26 gadīgu, nevainīgu meiteni, es neesmu pelnījis tādu sodu.

Bez nosodījuma, tikai dēļ pārsteiguma - Tu tiešām tā domā? Resp., ja Tu satiktu fantastisku meiteni (vizuālajā un rakstura ziņā Tavs ideāls), randiņotu un tad viņa Tev atklātu, ka ir nevainīga, Tu viņu pamestu?
20.08.2017 15:53 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Nav vel tā bijis, ka meitenes salīdzinot dzīvē vērtība aug automātā vienīgi tām kurām vairāk :-D :-D:-D
20.08.2017 15:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vīrietis var ātri aizmukt uzzinot ka līdz viņam meitenei nav bijis neviens puisis.

Nu gan baigā slimība no kā mukt. No tevis ar muka visas, vai tomēr zaudēji to nevainību kait kad? :D Man liekas nenormāli stulbi, ka jaunas meitenes saklausās un salasās šādus tekstus, neklausa savai sirdsbalsij, vēlāk grauž pirktos un nožēlo. Katram būtu jādara, kā vēlas. Es neko sliktu tur nesaskatu. Nenormālumu drīzāk saskatu šādos uzskatos.
20.08.2017 15:53 |
 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
tad varbūt lielais atrisinājums uz tavu dzīves galveno problēmu ir kļūšana par kristieti?

Tas ka tas ir fuck fests nenozīmē ka neglītus čaļus tur gaida. Neglītajiem nav iespēja dabūt seksu vai mīlestību vai kaut simpātijas nekādā veidā.
---------------
xanax ir vnk izjārēta sučka, jo vīriešiem patīk sievietes ar mazāku pieredzi. No tā sievietei vērtība tikai ceļas. Vīriešiem ir otrādi - jo mazāk pieredzes jo sūdīgāks.
20.08.2017 15:54 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Tas domāts 40 gadīgi un nevainīgi?

Jā, tieši tā.
A kā tu zināsi interesanti, randiņosi ar super meiču, gatavs jau dzīvot kopā domās, proti, redzi kopīgu nākotni

Aaa, nu ja runa ir par jūtām, tad te ir pavisam cits stāsts. Ja tā notiktu, tad gan man nāktos iejusties seksa instruktora lomā.
Duujaa, bet šito es nesapratu:
ups, atklājas pēc pus gada (piemēram), ka nevainīga

Kāds pus gads? Tagad no pirmā randiņa līdz gultai paiet maksimums pus mēnesis.
20.08.2017 15:56 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
vajag žēlot tos, kuriem galvā ir "trash" un dēļ tā viņi nedzīvo savu dzīvi, nebauda to, bet dzīvo pēc citu cilvēku izdomātiem noteikumiem

Tu taču saproti, ka tie tavi izdomātie noteikumi? :D
Nevainību pieaugušā vecumā ne ar ko nevar pamatot.

Kas par bulshitu.
20.08.2017 15:59 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Ai, nu beidz, protams, ka var pamatot - ja satikusi tikai tādus čaļus kā tevi, kam ne vēlāk ksā pēc divām nedēļām vajag seksu, un kurš uz meiteni skatās kā uz vagīnu, nevis personību, tad loģiski, ka uz seksu nevelk.
20.08.2017 16:01 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
xanax,
Kāds pus gads? Tagad no pirmā randiņa līdz gultai paiet maksimums pus mēnesis.

tev pagāja viens vakars bārā,lai jau paliktu uz paklāja ar manu suni:-D
Bet ja nopietni,man arī ir vienalga,ko cilvēki dara savā gultā.Es neesmu ginekoloģe-psihiatre,lai klausītos tos murgus/problēmas par seksu:-D
20.08.2017 16:01 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
xanax ir vnk izjārēta sučka

q7 pirms sākt ar mani komunicēt un man "braukt augumā" lūdzu esi tik laipns, iebāz savā d*rsā vibratoru, ieslēdz 5 ātrumu, jo beidzot ir pienācis laiks arī Tev zaudēt nevainību.:-D
20.08.2017 16:03 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kāds pus gads? Tagad no pirmā randiņa līdz gultai paiet maksimums pus mēnesis.

Atkal tavas iedomas, pus gads bija piemērs un arī nekas nosodāms vai ārkārtīgi rets, ne visi tiekas katru dienu, negrib, ne vispār iespējas. Arī ja domā, ja negrib skriet, kāda starpība, normāls laiks. Vīrieši gan citur saka citus termiņus, mēnesis ir ātri un ok, iespējams mazu puišu kompānijās gribas padižoties, neies jau atklāt, cik ilgi ir sanācis pēc tikšanās un ka pieredzes nav.
20.08.2017 16:04 |
 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
q7 pirms sākt ar mani komunicēt un man "braukt augumā" lūdzu esi tik laipns, iebāz savā d*rsā vibratoru, ieslēdz 5 ātrumu, jo beidzot ir pienācis laiks arī Tev zaudēt nevainību.

Es nekur nebraucu, es vnk saku kā ir - tu esi izlietota meiča kas uzdodās par vīrieti, jo tavi neksti neatbilst ne krutam, ne parastam ne lūzeram (kā es). Tie atbilst tam kā sieviete iedomātos vīrieši uzskata, vai kā viņa gribētu lai vīrieši uzskatītu.
20.08.2017 16:06 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vispār puiši kaut kā mēdz lielīties tieši par dabūtajām nevainīgajām. Un ne jau uz vienu nakti tikai, bet arī attiecībās pieņemu, ka forša sajūta, ka esi vienīgais katram, abiem kopā kas īpašs, neviens vēl tik tuvu nav bijis, ne fiziski, ne morāli. Neredzu par ierēkt.
20.08.2017 16:07 |
 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
*teksti
20.08.2017 16:07 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Paga meičas, jūs mani nesaprotat. Nevajag visus manus vārdus "līmēt" klāt arī man. Gan pagaidīt es būtu gatavs, gan uz meitenēm neskatos kā uz vagīnām. Es tikai tā, skatos no malas uz situāciju un cenšos to salīdzināt ar mūsdienu realitāti.;-)
20.08.2017 16:09 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
esi izlietota meiča kas uzdodās par vīrieti

Esi to pārbaudījis? Man novilkt bikses, nofočēt visu un nosūtīt Tev, lai Tu pārliecinātos ka neesmu meiča?
tavi neksti neatbilst ne krutam, ne parastam ne lūzeram (kā es)

Mana domāšana ir ārpus pieņemtajiem rāmjiem un "sistēmas".
20.08.2017 16:12 |
 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
Esi to pārbaudījis? Man novilkt bikses, nofočēt visu un nosūtīt Tev, lai Tu pārliecinātos ka neesmu meiča?

Jā, bet ieliec linku te.
Mana domāšana ir ārpus pieņemtajiem rāmjiem un "sistēmas".

Nē, tava domāšana atbilst perfekti tam kā sieviete gribētu lai vīrieši domā.
20.08.2017 16:14 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Esi to pārbaudījis? Man novilkt bikses, nofočēt visu un nosūtīt Tev, lai Tu pārliecinātos ka neesmu meiča?

Jā, bet ieliec linku te.

Ak jā, es biju pavisam aizmirsis, vienreiz Tu gribēji pārliecināties ka neesmu meiča un man nācās iebāzt Tev pa taisno mutē, tieši tā kā Tev patīk. 8-)
Nē, tava domāšana atbilst perfekti tam kā sieviete gribētu lai vīrieši domā.

Oj, tādi komplimenti no q7. :-D
20.08.2017 16:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits