Ko no tā mācīties?

 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Pirms kāda laika iepazinos ar vīrieti. Labi vārdi par izskatu, pamudinājumi, flirts, vēl pāris satikšanās, kino un nonācām pie viņa mājās. Lieliski pavadīts laiks, līdz bija jautājums, kāpēc gan nevarētu būt sekss. Pieredze man maza, it kā apjautu, ka tās būs nenopietnas attiecības, bet līdz galam laikam jau nesapratu, ko tas nozīmē, jo tādas iepriekš nav bijušas. Tas arī nākamā reizē notika. Viss negāja gludi, sākās problēmu risināšana gultā. Ar ko pēc laika tas tika pārtraukts. Nebiju ar to mierā, nedomāju, ka tas tā beigsies, jo mīlēšanās nav laba – lai gan teica, ka arī ar lielisku nekas neturpinātos. Zināja, ka man maza darīšana ar to un ne visai patīkama bijusi. Bet ko tad bārstīja komplimentus, veda uz to visu. Ja nevaru apmierināt uzreiz vīrieti, tas ir milzīgs mīnuss meitenei, ja nevar būt labs sekss, tad nevienam nebūšu puisim vajadzīga. Es kaut kā iedomājos, ka ar laiku pieslīpējas, ka puisis sapratīs, ka pieredze nav liela, ka kopā daudz ko atklāt varēs un būs riktīgi forši. Viņš esot gulējis aiz līdzjūtības un žēluma, ka tas nāks par labu tai lietai. Vienīgi nevarēju uzreiz atraisīties, visu izmēģināt, visu darīt un zināt, kas un kā. Man vajagot darīt tā, lai ir otram interesanti. Zinu, ka pati gan piekritu, pati braucu pie viņa, viņš arī sāka un virzīja visu uz priekšu. Pēc tā visa izbeigšanas no viņa puses tika runāts, ka varu kādreiz uzrakstīt, parunāt. Es viņam biju stāstījusi, ka jūtos tā, kā pēc šķiršanās no drauga, kas man bija, izmantota, pamesta, bet es pati visu esot gribējusi un viņš palīdzējis tikt galā ar problēmām seksā, principā man laikam būtu jāpasakās viņam par to.
Ko mācīties no visas situācijas? Vai tāda sava veida mānīšanās, izprovēšana ar mani notikusi? Kā savākt sevi kopā no tās visas izmantošanas sajūtas, kas man sasaucas ar iepriekšējo draugu?
18.08.2017 22:13 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
P.S. Piekrītu Neona komentāram.
19.08.2017 18:51 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Neons - paldies, gan jau ar laiku, pamazām. :)
Pasadena - hm, kā no tā mainās situācija?
19.08.2017 19:03 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Sāk jau likties, ka vīrietis ir precējies vai iesaistījies ar nepilngadīgo un, lai meitenīte neskrietu sūdzēties, ir ieņēmis tādu interesantu pozīciju.
19.08.2017 19:05 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Ā, precējies nav, draudzene nebija, brīvs, vecāks par mani, bet esmu jau pilngadīga.
19.08.2017 19:07 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Tas normāli, ka neko negribas īsti? Nu ja nav pārliecības, ka tur kaut kas sanāktu labs.
19.08.2017 20:18 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Pasadena - hm, kā no tā mainās situācija?

Gribēju ieteikt kādu laiku koncentrēties studijām (vai kam citam) - tas varētu palīdzēt aizmirst šo pieredzi (vismaz daļēji), lai nākošreiz, kad satiksi kādu normālu vīrieti (un tādu ir pietiekoši daudz, tici man), Tu, cerams, nedomātu par tiem murgiem ko šis Tev ir mēģinājis iestāstīt.
19.08.2017 20:28 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Pasadena - ā, jā, tam es koncentrēšos, vēl darbu gribu vienu dabūt, redzēs, vai sanāks. :) Atšuvu gan vienu puisi, gribēja izvilkt ārā (bez nekādām tālejošākām lietām), bet negribas kaut kur skriet. Vai varbūt nāktu par labu?
19.08.2017 20:30 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Baigā vēlme pēc vizuālām pārmaiņām arī, tas nenomaskēs to, ar ko patiesībā jātiek galā vai dos stimulu?
19.08.2017 21:28 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es personīgi ar randiņošanu nesteigtos, ja nu vienīgi kāds tiešām simpātisks vīrietis uzaicinātu (tāds, ka vēderā tauriņi :-)). Bet vizuālās pārmaiņas, kāpēc nē? Tas varētu būt diezgan izklaidējoši.
19.08.2017 21:35 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Pasadena - paldies par atbildi. :-)
19.08.2017 21:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mācīties sekojošo:
.
1. Negulēt ar cilvēku, kas tevi un Tavas izjūtas neciena
.
2. Necensties nevienam neko pierādīt
.
3. Meklēt mīlestību, nevis seksu
19.08.2017 21:52 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Piekrišana ciemos nenorādot, ka viņš to gribējis - ja es nebūtu gribējusi, nekas nebūtu noticis. Labi, nekas, jātiek atpakaļ uz takas.
20.08.2017 12:07 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
57days - paldies! :-) Ja vēl plašāk par ieguvumiem no šiem punktiem un kādas likstas atkristu pastāstītu, būtu pavisam labi. Un kā to atpazīt cilvēkos?
20.08.2017 12:08 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
IwillI, nu pārgulēji ar cilvēku, kas tavas izjūtas neciena, un tagad jūties kā ar sūdiem aplieta. Tu tāda un šitāda, uzmācīga kā muša, gultā garlaicīga, neko nemāki, nekad nevienam ar tevi labi nebūs... No tava haotiskā izstāsta sapratu, ka tās bija vairākas reizes, attiecīgi, atļaušos pieņemt, ka jau pirmajā un otrajā reizē bija skaidrs, ka viņš nav diezko noskaņots piedomāt pie tā, lai arī tev ir patīkami, gan fiziski, gan morālajā plānā.
.
Patin filmu atpakaļ un padomā, kurā brīdī viņš sāka izrādīt pazīmes, ka tā tas beigies, un, attiecīgi, nakamreiz šajā brīdī kāp no gultas laukā, saki "atā un paldies par kopā pavadīto laiku", un būs tev neizkompostretas smadzenes.
.
Otrajapunktā, nu, skrēji tu pie viņa vēl un vēl, centies satrenēt erotiskās filmās redzētas darbības, lai tik viņam vairs nebūtu pamata teikt, ka neesi gana laba. Nu un kā tas beidzās? Bija tavai centībai rezultāts? Tātad ne jau pozās un darbībās bija vaina, bet nepareizajā cilvēkā.
.
Nu un pēdējais, ja cilvēks tevi mīl, tad būš ieinteresēts, lai tev arī seksa jomā būtu patīkami. Sevišķi jau, ja tev pašai libido šobrīd nav augsts, nu priekš kam tev sekss seksa pēc? Tas nav olimpiskais biatlons, kur ik dienu jātrenējas, lai zelta medaļu dabūtu. Ja nav īštais cilvēks, ar kuru sajūtas ir WOW, nu tad priekš kam tev, ja tev tāpat diezko negribas?
20.08.2017 21:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits