Ko no tā mācīties?

 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Pirms kāda laika iepazinos ar vīrieti. Labi vārdi par izskatu, pamudinājumi, flirts, vēl pāris satikšanās, kino un nonācām pie viņa mājās. Lieliski pavadīts laiks, līdz bija jautājums, kāpēc gan nevarētu būt sekss. Pieredze man maza, it kā apjautu, ka tās būs nenopietnas attiecības, bet līdz galam laikam jau nesapratu, ko tas nozīmē, jo tādas iepriekš nav bijušas. Tas arī nākamā reizē notika. Viss negāja gludi, sākās problēmu risināšana gultā. Ar ko pēc laika tas tika pārtraukts. Nebiju ar to mierā, nedomāju, ka tas tā beigsies, jo mīlēšanās nav laba – lai gan teica, ka arī ar lielisku nekas neturpinātos. Zināja, ka man maza darīšana ar to un ne visai patīkama bijusi. Bet ko tad bārstīja komplimentus, veda uz to visu. Ja nevaru apmierināt uzreiz vīrieti, tas ir milzīgs mīnuss meitenei, ja nevar būt labs sekss, tad nevienam nebūšu puisim vajadzīga. Es kaut kā iedomājos, ka ar laiku pieslīpējas, ka puisis sapratīs, ka pieredze nav liela, ka kopā daudz ko atklāt varēs un būs riktīgi forši. Viņš esot gulējis aiz līdzjūtības un žēluma, ka tas nāks par labu tai lietai. Vienīgi nevarēju uzreiz atraisīties, visu izmēģināt, visu darīt un zināt, kas un kā. Man vajagot darīt tā, lai ir otram interesanti. Zinu, ka pati gan piekritu, pati braucu pie viņa, viņš arī sāka un virzīja visu uz priekšu. Pēc tā visa izbeigšanas no viņa puses tika runāts, ka varu kādreiz uzrakstīt, parunāt. Es viņam biju stāstījusi, ka jūtos tā, kā pēc šķiršanās no drauga, kas man bija, izmantota, pamesta, bet es pati visu esot gribējusi un viņš palīdzējis tikt galā ar problēmām seksā, principā man laikam būtu jāpasakās viņam par to.
Ko mācīties no visas situācijas? Vai tāda sava veida mānīšanās, izprovēšana ar mani notikusi? Kā savākt sevi kopā no tās visas izmantošanas sajūtas, kas man sasaucas ar iepriekšējo draugu?
18.08.2017 22:13 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Sāk jau likties, ka vīrietis ir precējies vai iesaistījies ar nepilngadīgo un, lai meitenīte neskrietu sūdzēties, ir ieņēmis tādu interesantu pozīciju.
19.08.2017 14:21 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Es esot dabūjusi, ko gribējusi un viss bijis taisnīgi, pelnīti, visa mana vaina, mana uzprasīšanās, gribēšana, tad nu rezultāts tāds esot.
Es kaut kā gribēju, lai pieņem manas sajūtas, bet tas viņam nav jādara, lai jūtot, ko gribot. Un kas manās sajūtās gan varot traucēt. Un es mēģinu piešūt atbildību par neko, jo ne jau viņš aicināja ciemos.
Nesaprotu neko.
Kā šito visu aizmirst, nobeigt, ko paturēt prātā turpmāk zināšanai?
19.08.2017 15:48 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Atvaino,būšu skarba,bet šķiet,ka ar sienu runāt būtu lielāka jēga:-/, tev saka,ka nav visa vaina jāuzņemas uz sevi,bet tu kā sabojāta plate atskaņo vienu un to pašu"es pati vainīga,es uzprasījos,es gribēju,es skrēju pakaļ ,tikai es,es,es."(t)
19.08.2017 15:57 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Dažreiz ir vērts ieklausīties, ko otrs saka, bet ne šajā gadījumā, jo viņš apzināti saka lietas, lai Tevi sāpinātu un pazemotu. Jo ilgāk 'cietīsi', jo sliktāk Tev pašai (ja nu vienīgi tas ir tas, kas Tev patīk). Tev vienkārši gadījās sastapt ķēmu (lielas iespējas, ka ne pēdējo reizi dzīvē), aizmirsti un fokusējies uz savu dzīvi, kādu gribi TU to veidot. Ir skaidri redzams, ka viņš Tevi izteikti ietekmē (un ne jau pozitīvā ziņā), tāpēc uzskatu, ka visvieglāk būtu pilnībā pārtraukt kontaktu.
19.08.2017 16:05 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Labi, tad atbildība ir jāuzņemas abiem, vienalga, kāds rezultāts, kas notika, par ko kasīšanās utt.?
19.08.2017 16:09 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Es jau neko sliktu negribēju, saklausījos, gribēju atrisināt problēmu, jo bez seksa normāla, ar nevienu nekas ilgi nebūs, labi pavadīt laiku. Un jūtos kā pēc šķiršanās kā no iepriekšējā puiša. Citādāk jau būtu, ja būtu ieradusies pie viņa un ar varu likusi runāt, darīt. Es jau uzņemos atbildību, ka gribēju un gāju, tāpat būtu it kā jābūt pretī, pat ja tikai pieļāva, nu piekrita šai lietai. Man esot jātiek vaļā no kompleksiem un jāatbrīvojas, jāpastrādā ar sevi, citādi gultā nekā no seksa nav un tas man vēlāk traucēs izveidot attiecības.
Kādai varbūt līdzīga pieredze (cerams jau nav)?
19.08.2017 16:27 |
 
Reitings 81
Reģ: 16.08.2017
Kāpēc domā, ka esi slikta gultā? :D Jo tas puisis tā teica? :D Nu gan, atradīsi tādu kuram patiksi, bet nu izklausās, ka tas čalīts vienkārši kaut kāds dīvains :D, nedomāju, ka ar Tevi, kas vainas, vienīgais tas, ka pati jūties vainīga par kaut kādiem sviestainiem izteicieniem. ;-)
19.08.2017 16:34 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Jo ar pirmo reizi viss nesanāca, viņa kļūmi pat nepieminu un neatļāvos izvirzīt, kā baigo point. Nedomāju, ka uzreiz visi ir baigi perfektie, visu dara, atļaujas utt. Vainīga par visu sāku justies, ko arī man cenšas parādīt, nesajēdzu, kāpēc vainīgumu nevar dalīt uz abiem. Stulbums, ka viss tā sanāca. Laiks varbūt saliks visu pa vietām.
19.08.2017 17:23 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Varbūt kāda var privāti parunāt, būtu jauki? Nav ko te vairs diskutēt.
19.08.2017 17:24 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Kā ir, tā ir. Jātiek tālāk abiem un jāatstāj vēsturei.
19.08.2017 17:25 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Meitene, tev ar galu nav viss kārtībā, nevis ar kājstarpi! Saproti?... Ja tev būs problēmas izveidot attiecības, tad ne jau tāpēc, ka pieredzes gultā pamaz, bet tāpēc, ka ar tavu domāšanu kaut kas nav ok. Tas tavs vīrietis ir pilnīgs idiots! Tur pat nav ko diskutēt un runāt vēl par to. Tev nevajadzēja viņam skriet pakaļ, klausīties viņa murgos un vēl gulēt ar viņu. Nu ok, kas izdarīts - izdarīts. Tagad saņemies, aizmirsti visu, ko šis jampampiņš sarunājis, sāc beidzot sevi cienît un dzīvo tālāk. Tev viss būs labi, ja beigsi iespringt uz neveiksminiekiem.
19.08.2017 17:47 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Ja tev būs problēmas izveidot attiecības, tad ne jau tāpēc, ka pieredzes gultā pamaz

Bija domāts, ar tādu, kurai sāp un kurai nekas nepatīk, ne to darīt, ne to it kā es negribot un nepatīkot - ko es teicu, nevaru uzreiz, pakāpeniski, nav tā, ka man nepatiktu, bet likās, ka vajag ilgāku laiku, lai pierastu pie visa. Nu stulbi. :-) Ja ar domāšanu nebūs, jā, tad viss cauri, jo manos uzskatos, ja vēlas, tur var visu iemācīties, attīstīt, palīdzēt ar gluži pretēju metodi, citādi sajūtos tā, ka kompleksus, neatraisīšanos grib piešūt un ārstēt ar līdzjūtību, žēlastību, kā pēc tam paziņoja, negribēja nemaz vairs gulēt. Nu pirmā reizē nebiju droša, ātra vai kā to vēl nosaukt, jo nezinu jau, kas un kā, sāpju mazināšana bija svarīgāka daļēji, vispār paprovēšana uz sajūtām, kā labāk, bet ne jau tāpēc sēdēju un neko nedarīju. Vai arī satikšu kādu, kur pat nepaspēšu iedomāties neko, kad viss jau būs pilnās burās. :D
19.08.2017 17:59 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Paklau, n-tām sievietēm sāp vēl ilgi pēc pirmās reizes. Vīrietim ir jābūt iejūtīgam, uzmanīgam un saprotošam, nevis maukt pa savam, vainot sievieti un uzspiest kaut ko gultā darīt, ko viņa negrib vai nevar. Tava vaina šajā visā, ka atļāvi viņam sevi pazemot un izrīkot! Tu esi sieviete - viņš ir tas, kuram no biskēm jālien ārā, lai tev izpatiktu, nevis otrādi. Iekal to beidzot savā prātā!
19.08.2017 18:05 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Fiziski jau rupjš un cietsirdīgs nebija, runājām, kā ir. Pārmetumi, ka neesot gribējusi/nepatīkot noteiktas lietas, pati savā sāpju jautājumā neko nedarījusi, bet gaidījusi, ka viņš visu izdarīs, skrēju, uzbāzos un dabūju, ko prasīju. Tas viss emocionāli man vairāk kaut kā sasāpējis, par ko teica, ka nesaprot, nav jāsaprot un kāpēc man vispār kaut kas traucējos radušajās sajūtās. Es pat minēju piemēru, ka apgrieztā situācijā es satiktos, parunātu, pat ja domātu visu tā, pateiktu, ka ļaunu ar to jau negribēju, nevajadzēja tā teikt, nepadomāju, ka morāli var tas ietekmēt vai jebko citu, bet nesaprata to salīdzinājumu.
19.08.2017 18:12 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
traucējošs
19.08.2017 18:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tev ir tiesības uz to, ka kaut kādas lietas tev negribās/ir nepatīkamas/nav pieņemamas. To neviens tev nedrīkst pārmest. Ja viņam tas nepatīk - tā ir viņa problēma, ne tava. Un ko gan tu sāpnu jautājumā vari darīt? Tev nekas nebija un nav jādara - sāpes pāries ar laiku pašas par sevi. Tā dabā iekārtots. Bet es jau izteicos - tev ar domāšanu ir problēmas, nevis ar prasmēm gultā. Sevi tu pavisam necieni, pašlepnuma nav nekāda, sajēgas par to kas ir kas un kā ir jābūt - 0. Tikai klausies kaut kāda idiota "gudrā" pļerkstēšanā, apvainojumos un tici uz vārda... Naivuma kalngals! Zini kā saka, bērniem ar sexu nav jānodarbojas. Ja nemāki un nezini kā jāuzvedas gultā - pagaidi vēl dažus gadus, pieaudz prātā. ;-) Piedod, ka tik skarbi!
19.08.2017 18:23 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Tev nekas nebija un nav jādara - sāpes pāries ar laiku pašas par sevi. Tā dabā iekārtots.

Turpinot nekas tur nevarējis mainīties, bet izskaidrot, kāpēc beigās jau gandrīz nesāpēja, arī nevarēja. Tur jau nebija nepatīkamas lietas, bet laikam nebija tā, kā viņam patika mani mēģinājumi vai kas.
Kā strādāt ar savu pārliecību, iebīdīt domāšanu vietā, atjaunot pašlepnumu?
19.08.2017 18:37 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Varbūt kādas grāmatas labas, filmas, no kā var iedvesmoties? Vai kā man pašai savā prātā salikt visu pa vietām?
19.08.2017 18:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vnk ieborē sev, ka ar tevi viss ir kārtībā. Tev pagadījās briesmīgs/i vīrietis/ši.
Iemaņas gultā nāk ar laiku, kad divi mīloši cilvēki mīlējas - dara to mīlestības dēļ, baudot katru sīkumu - glāstu, skūpstu u.tml.; nevis "treniņa nolūkos" atstrādājot kaut ko. Neliecies gultā ar kuru pagadās tikai tāpēc, ka gribi kaut ko pierādīt. Pagaidi un pavēro vai tas cilvēks ir tā vērts, lai dalītos ar viņu pašos īpašākos mirkļos. ;-)
19.08.2017 18:45 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
IwillI, Tu mācies skolā, strādā vai studē?
19.08.2017 18:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits