Ko no tā mācīties?

 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Pirms kāda laika iepazinos ar vīrieti. Labi vārdi par izskatu, pamudinājumi, flirts, vēl pāris satikšanās, kino un nonācām pie viņa mājās. Lieliski pavadīts laiks, līdz bija jautājums, kāpēc gan nevarētu būt sekss. Pieredze man maza, it kā apjautu, ka tās būs nenopietnas attiecības, bet līdz galam laikam jau nesapratu, ko tas nozīmē, jo tādas iepriekš nav bijušas. Tas arī nākamā reizē notika. Viss negāja gludi, sākās problēmu risināšana gultā. Ar ko pēc laika tas tika pārtraukts. Nebiju ar to mierā, nedomāju, ka tas tā beigsies, jo mīlēšanās nav laba – lai gan teica, ka arī ar lielisku nekas neturpinātos. Zināja, ka man maza darīšana ar to un ne visai patīkama bijusi. Bet ko tad bārstīja komplimentus, veda uz to visu. Ja nevaru apmierināt uzreiz vīrieti, tas ir milzīgs mīnuss meitenei, ja nevar būt labs sekss, tad nevienam nebūšu puisim vajadzīga. Es kaut kā iedomājos, ka ar laiku pieslīpējas, ka puisis sapratīs, ka pieredze nav liela, ka kopā daudz ko atklāt varēs un būs riktīgi forši. Viņš esot gulējis aiz līdzjūtības un žēluma, ka tas nāks par labu tai lietai. Vienīgi nevarēju uzreiz atraisīties, visu izmēģināt, visu darīt un zināt, kas un kā. Man vajagot darīt tā, lai ir otram interesanti. Zinu, ka pati gan piekritu, pati braucu pie viņa, viņš arī sāka un virzīja visu uz priekšu. Pēc tā visa izbeigšanas no viņa puses tika runāts, ka varu kādreiz uzrakstīt, parunāt. Es viņam biju stāstījusi, ka jūtos tā, kā pēc šķiršanās no drauga, kas man bija, izmantota, pamesta, bet es pati visu esot gribējusi un viņš palīdzējis tikt galā ar problēmām seksā, principā man laikam būtu jāpasakās viņam par to.
Ko mācīties no visas situācijas? Vai tāda sava veida mānīšanās, izprovēšana ar mani notikusi? Kā savākt sevi kopā no tās visas izmantošanas sajūtas, kas man sasaucas ar iepriekšējo draugu?
18.08.2017 22:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Hahahaaahah! Vīriesi apmierināt ir vieglāk kā mazu bērnu. Nav tā nekāda māksla! Toties vai pati biji apmierināta? Vai viņš visu darīja, lai tu justos labi? Ne tev tur bija akrobātiski vingrojumi jāveic, lai tik vecim iepatiktos, bet gan viņam. Un iegaumē to uz visu mūžu! Protams, nav jābūt beigtai zivij, bet nu nekās tiiiiiiik ļoti īpašs arī nav jādara. Vīrieši beidz un viņiem ir labi no vienkārša iekšā-ārā. Lai nekarina tev makaronus uz ausīm. Moš viņam kādas sexuālas problēmas, kuras slēpj aiz pazemojumiem. Nākotnei - neesi tik lētticīga! Tu esi īpaša tāda kāda esi, ar savu mazo pieredzi. Kāds par to tikai priecāsies!
18.08.2017 23:08 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
ok, tu esi stulba, bet viņš gan malacis - sniedzis mācību stundu seksa mākslā -, riktīgs malacis! to tu gribi no mums gribi dzirdēt vai ko?(t)
18.08.2017 23:09 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Man izklausās pēc konkrēta bullshita un ieteiktu īpaši neklausīties viņā. Izklausās pēc reāla 'smadzeņu skalotāja'.
18.08.2017 23:09 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Labojums - ieteiktu vispār vairs nekomunicēt, nevis tikai īpaši neieklausīties.
18.08.2017 23:11 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Nu nezinu, vai aizstāvēt, bet pati jau gribēju tā kā, nu jā, līdz galam neatteica, to tad varēja izdarīt, bet mana vaina tad jau, ja aicināju tikties, ne jau viņš skrēja pakaļ.
18.08.2017 23:15 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka neatteica. :D Ja čalim bikses ciet neturas, tad neatteiks nevienai izlīdzēt pamācīties seksa mākslā, tik vajag uzprasīties. :D :)
18.08.2017 23:18 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Viņš tev tak ir smadzenes aizskalojis prom:-/,nu kā var vēl pēc tā visa aizstāvēt to mērkaķi? Ja būtu tik slikta, i ne stāvētu,i ne beigtu, takā beidz aizstāvēt šo.
Viņš tevi pazemo, bet tu vēl skrien viņa rīcību attaisno:-/(t)
18.08.2017 23:21 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Paga tu gribēji lai tev pasaka, zini man tev jāatsaka, nesanāk tev(t),ja viņam bija iespēja dabūt seksu,tad kāds vēl atteikums?
18.08.2017 23:24 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
bet pati jau gribēju tā kā, nu jā, līdz galam neatteica, to tad varēja izdarīt, bet mana vaina tad jau, ja aicināju tikties, ne jau viņš skrēja pakaļ.

Tas, ka Tu gribēji, nozīmē, ka nevar teikt, ka viņš Tevi izmantojis, bet tas, ka jūs abi izlēmāt iesaistīties, nozīmē, ka viņš arī gribēja. Teikt, ka ir gulēts ar kādu aiz žēluma ir zemiski, bet iestāstīt jaunai meitenei (?), ka viņai gultā ir jāfokusējas tikai uz vīrieša vēlmēm un viņa nebūs nevienam vajadzīga ir, atvainojos, kretīniski.
18.08.2017 23:44 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Nu par līdzjūtību, žēlumu un citām lietām, nu tā esot, tāpēc teicis godīgi un kam gan melot vajadzējis. Varēja to neteikt vai tad kā savādāk pasniegt.
19.08.2017 00:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Viņš ir pelnījis kārtīgu spērienu starp olām! Ja jau ir Tāds specs.. kur palika Tavi O.?
19.08.2017 12:31 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Nu tas viss notika ilgākā laika posmā, pirms tam pieredze faktiski 0 man bija, tāpēc sekss neesot bijis kā sekss. Pati jau skrēju, pati uzprasījos, esot speciāli manipulējusi, lai iežēlinātu un tiktu tur. Arī kad viņš teica, ka nezina, vai turpināt, arī tad nepārstāju rakstīt, līdz viņš piekritis. Kā saka, pati jau līdu, tur taisnība. Tikai kaut kā cilvēcīgi attieksmi gribējās citu pēc tam un ne tādus komentārus, kā tad es tagad vispār saņemšos uz to, ja jau esmu norakstīta.
19.08.2017 12:37 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
IwillI
Pamosties un 10x izlasi, ko rakstīja Neons.
19.08.2017 12:40 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nu kāda velna pēc ņem un attaisno, viņš jau neko,es pati, ko tad viņš ,es jau skrēju. Nu i? Viņam prāta nepietika, jau laicīgi pateikt,ka nevēlas, viņš zināja,ka nēesi pieredzējusi ,takā ne jau pimo reizi viņš no tevis to dzirdēja.
Šķiet,ka tu vēlies,lai te visas aizstāv viņu,bet sevi par vainīgo pataisīt vēlies. Ja viņam bikses ciet neturejas ,tā nav tava vaina! Tu viņu piespiedi vai? Nē! Tad sāc saprast ,ko tev meitenes raksta:-/
19.08.2017 12:47 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Oh, c`mon... ja viņš tiešām domātu, ka Tu neko nespēj un nevari, tad būtu nobloķējis, nebūtu atbildējis vai arī būtu teicis, ka tādā veidā satikties vairs negrib. Tad, varbūt, vēl varētu mēģināt attaisnot, ka sarunāja visu ko nepatīkamu. Bet, ja pats tam piekrita (pilnīgi vienalga vai aiz žēluma, vai tādēļ, ka pats gribēja), tad arī viņš 50% tajā visā bija iesaistīts. Ja viņam kas nebija labi, tad tā ir viņa problēma. Ja Tev nebija labi, tad Tava problēma, jo viņam to nepateici. Nepatika, var godīgi pateikt, ka turpinājuma tam visam nebūs un dzīvot tālāk.
Šobrīd viņš Tev raksta melus, jo redz, ka Tu tam tici. Tiklīdz sapratīs, ka tas vairs neiet cauri, sāks rakstīt ko citu.
19.08.2017 12:50 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Es gāju, pat tad, kad viņš vairs neesot gribējis. Nu teica, ka domā, ka šādas attiecības nav priekš viņa, pārdomu stadijā, bet tad jau varēja neko nedarīt it kā. Es neko neesmu gribējusi risināt gultā, lai būtu labāk, kas gan vispār atrisinājās, bet tas tā. Lieta tāda, ka pirms viņa 1x tikai sekss bija. Bija sāpīgi tas process. Es skaidroju, ka tas nebija tā, nu ka negaidīju, ka viss būs lieliski uzreiz, ka neizmantoju viņu tam - domā, ka bēgu no sava drauga pie viņa, lai iemainītu un izliktos, ka viss atrisinās pats no sevis. Arī te sākumā bija sāpīgi, tad visi teksti, ja pati netikšu galā ar to, neviens puisis ar to nesamierināsies un nerisinās manā vietā. Beigās jau gandrīz vispār nesāpēja. Esmu manipulējusi, iežēlinājusi, lai viņš vēl parakstītos uz to.
19.08.2017 12:55 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Esmu manipulējusi, iežēlinājusi, lai viņš vēl parakstītos uz to.

Kamēr vien viņš piekrīt piedalīties, ir pilnīgi whatever, kādēļ. Viņš uzņemas pusi atbildības par procesu. Kā jau teicu, ja viņam kaut kas nepatīk, tā ir viņa problēma. Tava problēma ir tikai tur, ja Tev pašai kaut kas neapmierināja un nedarīji neko, lai to mainītu.
19.08.2017 12:59 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Es gribēju, lai nesāp protams, dažādi izmēģināju, beigās bija ok. Viņš zināja, ka ir sāpējis un arī ka tad sāpēja, informēju.
Lielākā nesaprašanās laikam par to, ka esmu uzbāzusies, tāpēc viss bija pelnīti. Nu ja nekas nesanāk, tad nesanāk, nevienam bez normāla seksa mani nevajadzēs, tāpēc laikam iespringu uz to visu. Žēlums, līdzjūtība, kā teica, kāpēc pēc maniem daudzajiem mēģinājumiem, ko sarunāt, esot padevies un tas noticis vēlreiz.
19.08.2017 13:08 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Kamēr vien viņš piekrīt piedalīties, ir pilnīgi whatever, kādēļ. Viņš uzņemas pusi atbildības par procesu.

Man pašai arī šitā likās.
19.08.2017 13:10 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Beidz viņā klausīties un ataisnot riebīgos izteikumus. Man arī pusaudžu gados bija negatīva pieredze ar seksu, gadās. Tici man, šis vīrietis nav tā vērts, kad nāks "īstais" cilvēks, tad viņam būs pilnīgi vienalga par pieredzi, jo Tu būsi svarīgāka par visu. :-)
19.08.2017 14:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits