Domas- viedokļi !?

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Vai jums liktos normāli ja sieviete ģērbtos ikdienā un tā kā SEREBRO tajos savos video ? Es konkrēti par Olgu tajos video.
VIDEO:
*https://www.youtube.com/watch?v=HEsX1FeZ25Y
*https://www.youtube.com/watch?v=nnoyFnaa_BI
Vnk es domāju tas , ka koši , smuki - vsp viņām noteikti ir sava stiliste, kas sakomplektē smuki un tā kā vajag?
18.08.2017 13:11 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
21.08.2017 19:46 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
(līdz ar to wiss, nav pat brīnums, ka esmu neglīta)

Tu saproti, ko runā? Pieminot gēnus - tas ir no vecākiem - neviena nedomā, ka viss, esmu neglīta, par to nebija runa. Tu tagad savas iedomas par neglītumu pamato ar gēniem, jo es teicu, ka nekādi strēlnieki to neietekmē, tik cik gēni veido cilvēku. Tu savus vecākus sauktu par neglītiem?
21.08.2017 19:48 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Dārgumiņ, bet vai tu pati ej klāt saviem vienaudžiem (skolā) , runājies, draudzējies, esi draudzīga un atvērta pret viņiem?
21.08.2017 19:48 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Dārgumiņ, bet vai tu pati ej klāt saviem vienaudžiem (skolā) , runājies, draudzējies, esi draudzīga un atvērta pret viņiem?

Es labprāt gribētu, bet līdz ar to , ka liekos kā tukša vieta, ar zemu pašnovērtējumu utt nedaru to. Es vēlos iegūt draudzenes kaut ko paralēl klases, bet nezinu kā un ko....
Nemāku es kontaktēties, sadraudzēties un būt atvērtai
Starpcitu, Zvaigznīt piedod par vakardienu!:-/ Es tā negribēju, vnk emocijas man brīžam ...:-/:'-( Es tiešām atvainojos!
21.08.2017 19:51 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
✰ ✰ ✰, vai varbūt tieši uzbāzīga un, ja uzvedas, kā šeit - šauj pretī tādos vārdos, izteicienos, gribētos teikt, neatbilstoši vecumam - tad nav brīnums. Un vēl ja jūt nedrošu, nepārliecinātu bērnu, tādus knābā skolā nost.
Un kāpēc tu gribi, lai citiem tu patiktu, ja pat sev tu nepatīc?
21.08.2017 19:51 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
ღGOOLDENღ
Nu jā... man ir slikti gēni

Drīzāk tev tā tikai liekas un nav tev nemaz nekas tik slikts
un jā arī ādas jaka būs labi ;-) Vienkārši, ja gribi kādu ķermeņa daļu apslēpt, tad mierīgi uzvelc kaut ko garāku
21.08.2017 19:55 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
ENdorFinn8, Ok, paldies!(l):-)
21.08.2017 19:58 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Es labprāt gribētu, bet līdz ar to , ka liekos kā tukša vieta, ar zemu pašnovērtējumu utt nedaru to.

Nu, ar tādu attieksmi tas arī nekad namainīsies
Pareizi Duujaa saka
kāpēc tu gribi, lai citiem tu patiktu, ja pat sev tu nepatīc?
21.08.2017 19:59 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Duujaa jā,tādēļ jau šo uzrakstīju,lai meitene sāk saprast,ka viņas vasaras raibumi,nav nekas neglīts kā viņa te to pasniedz. Cilvēki dzīvo ar vēl lielākām nelaimēm, par to meiteni, viņai tagad ir kādi 16gadi, tiešām jauka meitene, bet re ,kāda nelaime, rētas uz ķermeņa ir palikušas, padsmit operācijas ir pārcietusi, tad lūk padomā kā šī meitene jūtas! Vai bērniņi kas piedzimst ar deformāciju, rokām trūkst pirkstu, kājām ar. Vai tieši otrādi ir lieki pirksti un jā tā ir patiesība.
Pirms vairākiem gadiem, mazam puisitim 1g tika veikta operācija, kur tika replanteti kāju pirksti uz roku,jo rokai nebija . Taga viņam varētu būt 6/7 gadi, padomā kāda dzīve ir šim puisītim . Takā saukt sevi par neglītu,ja tev viss ir kārtībā, tikai redz nepatīk vasaras raibumi ir ļoti stulbi. :-/,bet tev laikam to nesaprast.
21.08.2017 19:59 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Es gribu sev patik, bet nezinu vai tas izdosies.... (s)(t):'-(:'-(:'-(
21.08.2017 20:02 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es gribu sev patik, bet nezinu vai tas izdosies....

ღGOOLDENღ, nosauc pa punktiem, ko dari, lai beidzot ieborētu sev, ka esi normāla? Kaut vienu no 7 punktiem, ko es gari, speciāli tev rakstīju (!), izpildi?
21.08.2017 20:04 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es sevi par neglītu arī uzskatu, jo vienaudžu vidū man neizrāda neviens simpātijas (visām kāds pievērš, ķīvējās , ņemās un es jūtos kā tukšums, kas nevienam nav vajadzīgs) līdz ar to tas apstiprina manas domas par manu neglītumu, ka nevienam nepatīku....

Gribi tev ko interesantu pateikšu?
Arī man 16gados skolā/klasē neviens puisis nepievērsa uzmanību,visām meitenēm klasē pievērsa uzmanību,man gan nē, jā tas mani sāpēja, bet zin kā tagad ir? Daudzas tās skaistās meitenes kam skrēja pakaļ, šobrīd ir palikušas vienas, kļuvušas resnas, ar bērnu uz rokām, un neviens vairāk nepievērš uzmanību, bet tās kam uzmanību nepievērsa ir.mīloši vīri ,draugi, pašas smukas palikušas, kāda jau ir ar bēniņu kada vēl plāno,cita ir stāvoklī. :-)
21.08.2017 20:06 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu, ar tādu attieksmi tas arī nekad namainīsies
Pareizi Duujaa saka
kāpēc tu gribi, lai citiem tu patiktu, ja pat sev tu nepatīc?

ENdorFinn8, to vienkārši jūt, arī izturēšanās ir citādāka, ja ir tā, kā apraksta viņa pati sevi.
21.08.2017 20:08 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Duujaa, Pastāsti šo sīkāk, noraksturo , lai es labāk saprotu Tavu domu?
21.08.2017 20:12 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Nu re, rekur ir tas noslēpums. Ja tu pati nerunāsi ar viņiem, nestāstīsi savus piedzīvojumus, smieklīgus notikumus, utt, viņi tev pakaļ neskries, pašai jābūt atvērtai :-)
Mani arī skolā apcēla un izsmēja, ka esmu neglīta, gurķi deguna vietā, neko neprotu, neviens ar mani nerunāja, blakus nesēdēja, biju bēdīgi slavena pa vairākām skolām.
Es darīju tāpat kā tu, tikai mēģināju attēlot Miley Cyrus, jo pusaudžu gados man ļoti patika Hannah Montana. Pēc visa beigās mani apcēla vēl vairāk. Lai 14 gados dabūtu lielas krūtis nēsāju divus krūšturus. Sporta stundā to pamanīja un smējās vēl vairāk. Liku uz galvas parūku, kura man stundā nokrita. Saņemu vel izsmieklu devu.
.
Vienkārši sakot tajā vecumā kurā šobrīd atrodies tu, man arī bija grūti. Es zinu, visas meitenes skolā izcelās, sāka krāsoties, nēsāt stilīgas drēbes, koķetēt ar zēniem, bet es biju nabadzīga, man nav vecāku, kuri to varēja nopirkt. Es to slēpu nearvienu nerunājot.
.
Protams, tas man atstāja sekas līdz 18 gadu vecumam cīnījos ar zemu pašvērtējumu, depresiju. Tagad man ir vairāk gadu un esmu pārkāpusi pāri gandrīz tam bērnības traumējošajam slieksnim un joprojām strādaju ar sevi lai neiekristu atkal dubļos. :-)
.
Ko es ar to gribu teikt? Es piemēram sāku ar uzrakstīšanu uz lapiņas lietas kuras man visvairāk patīk sevī un mēģināju to izcelt. Tici man, skaisto lietu izcelšana palīdz. Notušē defektus. Es lasīju, ka tev ir zilas acis un tumši brūni mati, tas taču ir skaisti. Gluži kā Meganai Foksai :-)
Izpēti savu tipu pēc gadalaikiem, pērc apģērbu kurš tev patīk!
Bet atceries, ka galvenais ir strādāt ar sevi iekšēji. Cilvēki jūt nepārliecību par sevi kā suņi kaulus un kož vissāpīgākajās vietās. ;-) tā vnk ir. Un jā, atrodi jaunus līdz šim neatklātus hobijus. Es sevi vislabāk varu izpaust hip hop dejās (s)
.
Mjā, mazliet garš koments iznāca, laikam divas mutītes no drauga alus dod savu :-D ok jokoju ;-)
21.08.2017 20:13 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
ღGOOLDENღ, tieši ko vēlreiz sīkāk?
21.08.2017 20:14 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Kamēr sevi neiemīlēsi,tikmēr arī apkārtējie cilvēki tevi nemīlēs.
21.08.2017 20:16 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
1. Izdzēs IG kontu, neseko kaut kādām ārzemju slavenībām, sievietēm, ne tavā vecumā, ne atbilstoši vecumam ģērbšanās stilam.
2. Nelasi (ok lasi, bet tīri izklaidei) rakstus par skaistumu, to parametriem, vērtējumu. Tāpat par horoskopiem vai vēl kādām ietekmēm.
3. Dzīvē nepārspīlē ar krāsošanos, ja to dari.
4. Koncentrējies skolai, centies tikt labā skolā, kur apkārt būs motivētāki skolēni, gribēsi pati tiekties ar vien augstāk.
5. Sāc apdomāt, kāpēc sauc sevi par neglītu, sūdiem uz sejas, pretīgu, nesmuku, neviena negribētu, nekam nederīgu utt. Tās ir iedomas, no kurām primāri ir jātiek vaļā. Tu ar laiku iemācīsies saskatīt un izcelt tieši savas īpašās lietas.
6. Iesaisties kādās ārpusklases, skolas aktivitātēs, hobijos, kas tevi nodarbinātu.
7. Visam dzīvē būs smags darbs, nekas nav pilnīgi viennozīmīgs, izdomā, varbūt gribi būt izcila mediķe, kas palīdz citiem cilvēkiem varbūt. Tam gan vēl ir laiks. Strādā ar savu iekšējo pasauli, pašapziņu, sevis pieņemšanu, akceptēšanu, respektēšanu utt., ja šis ieilgs, būs arvien grūtāk tālāk, kad nāks vidusskola, kad nāks augstskola, darbs un citas lietas.

Kaut vienu no šiem punktiem izproti, saproti? Mēģini darīt?
21.08.2017 20:30 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Duujaa, es labprāt izdzēstu ig kontu, bet problēma tā, ka es netieku viņā iekšā, jo esmu nezin kāpēc nobloķēta lai gan bildes pati neviena neesmu likusi vispār, man tur tukš visu laiku bija man parādās šāds teksts: (adminiem es rakstīju, bet no cita e-maila , jo to es esmu izdzēsusi un man neko neatbloķē :( )ko lai es daru? Profilu atstāt negirbu
21.08.2017 20:35 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
rekur- https://failiem.lv/u/a8k4zzxn#_ TAS KAS PĀRĀDĀS ieejot
21.08.2017 20:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits