Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur pērkat kvalitatīvas drēbes?

 
Reitings 50
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, dāmas!
Man personīgi diezgan nepatīk laiku pavadīt veikalos, tādēļ lūgšu palīdzību un pieredzi tām, kam tas ir hobijs (l)
Kur var nopirkt skaistas, kvalitatīvas kleitas un topus, ko uzvilkt pie svārkiem par saprātīgu cenu? Nu tā, lai kleita nezaudē formu, neizskatās pēc lupatas un neizstaipās pēc pāris mazgāšanām? Turklāt vēlams košākas par brūnu/pelēku/baltu/melnu. Gribētos konkrētus veikalus, lai var uzmērīt, bet der arī internetveikali.
Esmu sūtījusi aliexpress, tur bilde parasti skaista, dzīvē tikai mājām der vai arī viss par īsu, kaut arī esmu vidusmēra auguma ap 172cm.
Paldies!
18.08.2017 10:15 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Kāda stila meklē?
Par kvalitāti nezinu, bet krāsainas kleitas var atrast guntina.com
Man pašai patīk ZIB, kvalitāte apģērbam ļoti apmierina.
18.08.2017 10:20 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
No zīmoliem, kuri ir koši, man personīgi patīk Ted Baker - parasti ļoti labi izskatās uz mana auguma. Ja vēlies piemērīt un Tev nepatīk 'vazāties' pa veikaliem, es ieteiktu doties uz Stockmann, jo tur var atrast daudz variantu un dažādas cenu kategorijas (+/-).
Internetā esmu sajūsmā par Outnet (nekad nav gadījies nekas sliktas kvalitātes), bet tā kā tas ir outleta veikals, var būt pagrūti, ja centies atrast kaut ko specifisku. Jautājums gan, kādās cenās skaties?
18.08.2017 11:01 |
 
Reitings 50
Reģ: 29.01.2009
Paldies,
interesē vairāk casual stils darbam, kā arī ikdienai. Vēlos par saprātīgu samaksu, esmu gatava pirkt arī par dārgāku cenu, ja kleita tiešām patīk un kvalitāte atbilst cenai.
18.08.2017 13:00 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Lacoste, Hugo Boss, Reiss, Tommy Hilfiger, French Connection, Vivienne Westwood.
18.08.2017 13:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits