Kuram jājūtas vainīgam?

 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Ir tā, ka ar draugu tiekamies tikai brīvdienās. Esam kopā apmēram gadu un šādi tiekamies visu atriecību laiku. Viņš zina, ka es ļoti gaidu tikšanos, bet viņam tas laikam ir vienalga...
Viņš pateica, ka varētu mēs šoreiz tikties tikai 1 dienu nedēļas nogalē, jo viņam vajagot tikties ar draugiem, citādi viņi ir uz viņu dusmīgi, ka tā jau reti tiekas. Es teicu, ka nepatiktu, jo tā jau skaitu dienas līdz brīvdienām, kad beidzot redzēšu viņu. Viņš pateica "nu vai tad nevaru kaut 1 dienu patusēt ar draugiem?"
Un pie tā, kad pajautāju kas viņam nozīmīgāks, bija tas, ka it kā es, bet uzreiz sekoja BET. Tas mani apvainoja un tpc viņš beigās saorganizēja tā, lai tiek gan pie manis gan čomiem.
Par to uztaisīju apvainošanās scēnu, sapūtos un pateicu, ka viņš parādīja savas jūtas, pieļaujot variantu, ka, tā jau tiekoties 2 dienas nedēļā, viņš vēl šo laiku nozog un draugi ir svarīgāki. Vēl šaubījās - es vai viņi! (s)
Ko jūs domājat, kuram tgd ir jāsatraucas un jāapvainojas? Man ļoti sāp sirds, ka izrādās, ka viņam esmu otrajā vietā...vrb pat pēdējā. :'-(
17.08.2017 10:21 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
ne jau atnāca iepazīstina un šie uzreiz, nē vecīt mums viņa nepatīk!

:D
Man gan neizskatās, ka viņa uztrauktos - bet kremt un psiho, ka nebūs ar viņu pilnīgi visas brīvdienas. Tēmas pieteikums jau bija par to, tagad tiek meklēti kādi papildus apstākļi, lai puisi nomelnotu, ne jau ne tos vārdus piemeklēja. Un nav draudzeņu, tas taču viņai ir labi un viņas izvēle, jo netraucē tagad attiecībām, interesants veids, kā atsaukties uz to.
17.08.2017 16:13 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vispār, ja gribēs, nokrāps, ja gribēs, aizskries pie ex - ne tur ballīte, ne darbs, ne brīvdienas, ne citas dienas neaizturēs. :-) Ja vēl brīnumainā kārtā ir ar tevi, ko tu ārdies, it kā viņš būtu tev pielipis?
17.08.2017 16:16 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Un vai tas ir iemesls, lai rakstītu to ko augstāk minēju?
Ne jau stāsts ir par to, kāpēc nav draudzeņu.
17.08.2017 16:18 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Arī tā draudzeņu būšana - autore izvēlējās atteikties no draudzenēm attiecību labā. Tagad gaida no otra to pašu - lai puisis atsakās un tusiņiem ar draugiem un draugiem vispār - lai tikai katru nedēļas nogali varētu pavadīt ar draudzeni. Bet draugs neprotās - un tie draugi viņam ir vajadzīgi acīmredzot, kas arī kremt autorei, kas tad arī sāk šitos: "Un pie tā, kad pajautāju kas viņam nozīmīgāks, bija tas, ka it kā es, bet uzreiz sekoja BET. "
Tā nav nepareizu vārdu atrašana. Tas jau ir ultimāts - vai nu es vai draugi. Kad it kā tiek dota izvēle, bet patiesībā ir tikai viena pareizā atbilde.
17.08.2017 16:21 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Varbūt autore ne tos vārdus piemeklēja un tālāk jau no rakstītā Cosmo auditorejai patīk visu dramatizēt.

Pilnīgi iespējams.. bet... mēs jau viņu nepazīstam un vadāmies no tās informācijas, ko viņa esot pasniegusi. Un par draudzenēm jau izteicos n-tās redzes: autore pati atzinusi, ka tika no tām ļoti veiksmīgi vaļā pēc pašas iniciatīvas, lai viņas netraucētu viņai būvēt ideālās attiecības. Tikai, kā redzams, ne jau draudzenēs ir problēma
***
Un piekrītu viedoklim, ka alko puisim neviens ar varu nelej. Diemžēl tā ir viņa paša izvēle.
17.08.2017 16:25 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un vai tas ir iemesls, lai rakstītu to ko augstāk minēju?
Ne jau stāsts ir par to, kāpēc nav draudzeņu.

Viņas pašas domas par draudzeņu lietu un jā, ir iemels, lai saliek kopā visas darbības. Tas, ko ar to visu gribēju pateikt - šitā turpinot, ballītē tiešām puisis jutīsies labāk, brīvāk, foršāk nekā esot pie viņas. Vēl dažas reizes tādas un vismaz es viņa vietā saprastu, a kam man to? Smacē pie katra sīkuma, visam, par ko jādomā, tikai viņa u. c. Dzeršana uz katra paša atbildību, iespējas tikties, lekšana pie citas utt. Un atkārtošu, ja pēc visa vēl ir ar viņu, tad ko var ņemties?
17.08.2017 16:28 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Ja tāds bars metas virsū, tad domājams gan,ka var piemeklēt ne tos vārdus, viņa gribēja sevi aizstāvēt, varbūt pat iežēlināt, jo redz ka ir viena un sevi ziedoja puisim. Tas ir tas ko es redzu. Autore,ja gribēs pati paskaidos.
17.08.2017 16:28 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Nez pa lielam nav drauga problēma, ka viņa dēļ atteicies no savām draudzenēm un tagad viņam jādara gandrīz tapat? Takā ultimāti, terors ? Nu un, gan būs kāda persona, kas visu neupurēs kaut kā dēļ, jo vienemŗ pastāv risks ka ar otru ceļi vairs var nekrustoties toties draugi ir uz mūžu, nemaz nebrīnos kaut arī situācija tāpat tikai no mals neta tekstā :-D, tāpat tas ir pa daudz prasīts.
17.08.2017 16:30 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Autore,kad iepazinās ar draugu, nezināja kādi viņam draugi ir? Labi sākumā, iespējams nezināja,bet ar laiku tak. Viņam pirms tevis draugi nebija un tagad tik nesen viņi parādījās?
Ja mīl iedzert, to agrāk nezināji? :-)
17.08.2017 16:31 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
varbūt pat iežēlināt, jo redz ka ir viena un sevi ziedoja puisim

Ak tad ziedoja sevi puisim, ziedoja draudzenes, ziedoja normālumu, ok, es nedaudz ironizēju, bet tur ne jāžēlo, bet jāiepļaukā virtuāli, lai atveras acis.
17.08.2017 16:31 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
sevi ziedoja puisim

Nez vai viņš to gribēja :-D
Varu saderēt, ka šīs attiecības būtu daudz veiksmīgākas, ja autorei būtu ko darīt brīvajā laikā. Kāds hobijs un kaut kas, kur sevi izlikt, lai nav jāskaita dienas un jāziedo sevi kādam. Draudzenes, hobijs, kāda nodarbe... tas būtu svētīgi ilgtermiņā. ;-)
17.08.2017 16:34 |
 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Jā! Man ir aizvainojums uz viņu par to, ka viņš manus centienus nenovērtē - pagatavoju ēst, paldies pat nepasaka, nenovērtē nedz to, ka citreiz mēdzu pie viņa braukt, kad bija mācībās liela gūzma, bet mēģināju visu apvienot, nekad nevienu pasākumu, aktivitāti viņš neorganizē, seksu arī nekad pirmais nevēlas- līdz šim laikam attiecības ir idzīvojušas, pateicoties tikai maniem pūliņiem.
Par draugiem viņš gan vairāk uztraucās un pat uzpasē. Pret mani viņš nekādas rūpes sevišķi neizrāda. Laikam vnk esmu nogurusi no tā, ka viss jādara tikai man. Un ka pret draugiem viņš ir daudz uzmanīgāks.
17.08.2017 16:34 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Droši zini, ka ārpus brīvdienām viņam nav cita, sakarīga draudzene?
17.08.2017 16:35 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Man izskatās, ka viņš sen jau ir domās (cerams tikai) citur. Patur kā brīvdienu izklaidi vai ir tāds memļaks, ka nevar izbeigt, jo ērti šitā.
17.08.2017 16:38 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Tad varbūt ir laiks atslābt? Vienkārši ļauj viņam visu darīt. Tad arī redzēsi - cik bieži viņš patiesībā grib braukt pie tevis, cik bieži par tevi iedomāsies, uzrakstīs un cik bieži organizēs...
Te tev ir iespēja ieraudzīt kā ir patiesībā, kad uz katru viņa "tavuprāt, nepareizo lēmumu" nesekos tava pūšanās un scēnu taisīšana.
Un ja viņš neliksies par tevi ne zinis - tad kam tev tādu?
17.08.2017 16:39 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Nona - izskatās, ka puisis nemaz nav ieinteresēts šajās attiecībās:-/
17.08.2017 16:39 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Un tagad turpinat jau mest pagales no manis teiktā. Aij meitenes :-D, bet nu saskatīju es pareizi.
Nona, tad kam tev tādu draugu vajag?
17.08.2017 16:40 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
bet nu saskatīju es pareizi.

Ko pareizi, a kurš to visu paciestu? :D
*
Ko lai saka, iespējams aizbaidīji ar tām visām pārmērībām. Liec mierā un tad paskaties, kas notiek. :-)
17.08.2017 16:41 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Jā! Man ir aizvainojums uz viņu par to, ka viņš manus centienus nenovērtē - pagatavoju ēst, paldies pat nepasaka, nenovērtē nedz to, ka citreiz mēdzu pie viņa braukt, kad bija mācībās liela gūzma, bet mēģināju visu apvienot, nekad nevienu pasākumu, aktivitāti viņš neorganizē, seksu arī nekad pirmais nevēlas- līdz šim laikam attiecības ir idzīvojušas, pateicoties tikai maniem pūliņiem.
Par draugiem viņš gan vairāk uztraucās un pat uzpasē. Pret mani viņš nekādas rūpes sevišķi neizrāda. Laikam vnk esmu nogurusi no tā, ka viss jādara tikai man. Un ka pret draugiem viņš ir daudz uzmanīgāks.

Tad kādēļ vēl esi ar tādu kopā? Tu dari visu,bet viņam attiecības neko daudz nenozīmē.
Varbūt nav vērts ,šādi sevi ziedot,ja pat tik daudz nenovērtē.:-|
17.08.2017 16:41 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kuram jājūtas vainīgam?
Nona, ja Tu vēlies risināt situāciju, tad nav jājūtas vainīgam nevienam. Kamēr meklēsi vainīgos, tikmēr šajā nejēdzībā visu laiku malsies un malsies un no vietas nekas nekustēs.
.
A kas attiecas uz puiša iedzeršanu (piedzeršanos līdz bezfilmai) kopā ar draugiem - nevienam tiešām ar varu alko mutē nelej. Un Tu arī ar varu (ultimāts 'es vai draugi' arī ir varas pielietošana) savu puisi no alko neatturēsi, jo tā ir viņa izvēle - dzert vai nedzert un cik dzert, ja dzert.
.
Tas arguments 'es esmu atteikusies no visiem saviem draugiem, tāpēc viņam arī tas jādara', starp citu, arī ir varas pielietošana, precīzāk, manipulēšana. Nevienas mīlošas attiecības nevar uzbūvēt ar varas darbu palīdzību, vienalga - atklātu (piem., roku palaišanu) vai slēptu jeb manipulatīvu (piem., ultimāti, asaras ar mērķi iežēlināt, utt.).
17.08.2017 16:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!