Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļošana vienatnē

 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2017
Sveikas! :-) Tā nu ir sanācis, ka rudenī plānoju apmeklēt koncertu Zviedrijā un neviens no draugiem nevar vai negrib braukt līdzi. Līdz šim nekad neesmu tālāk par Baltijas valstīm ceļojusi vienatnē un tas mani drusku satrauc. Zin kā - jaunai sievietei jau neesot droši kaut kur vienai doties utt. Tātad jautājums tām, kuras ir ceļojušas vienas - ar ko rēķināties? Ar ko nodrošināties, lai būtu drošībā? Negribu atstāt radīt zaķpastalas iespaidu, bet kā saka - better safe than sorry. Un papildus jautājums - kā sagatavoties pirmajam lidojumam lidmašīnā? Tā kā nekad neesmu lidojusi, tas mani drusku mulsina un biedē. :) Paldies jau iepriekš!
16.08.2017 21:40 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kāds koncerts? :)
Par lidojumiem gan jau daudz informācijas var atrast.
16.08.2017 22:06 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Cosmo ir daudz diskusiju par pirmajiem lidojumiem :)
16.08.2017 22:09 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Lidojums šajā gadījumā mani uztrauktu vismazāk. Uz cik ilgi laiku lidosi?
Man bija doma arī doties uz koncertu kaut kur Eiropā, bet koncertā dienā izlidot un nākamajā atpakaļ, bet drusku par sālītu viss kopā sanāk.
16.08.2017 22:24 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Esmu daudz ceļojusi viena savulaik, bet vēl arī pirms gada biju viena uz koncertu Vācijā. Pirms tam visu smalki izpētu kartē - kur koncerta vieta, kur mana viesnīca, kā tikt no lidostas uz viesnīcu, uz koncerta vietu utt. Otrajā dienā man bija visa diena brīva (tā bija svētdiena, tāpēc shopping izpalika), un man patiesībā bija diezgan neomulīgi vienai, jo nesen bija notikuši n-tie terorakti Eiropā...
16.08.2017 23:21 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.11.2015
Nevajag uztraukties, it sevišķi dodoties tepat uz pilsētu Eiropā. Es parasti šādos gadījumos sev stāstu, ka neviens taču bez manis nezin, ka neesmu vietējā, bet tūrists. Izceļota visa Eiropa šurpu/turpu, parasti gan izpētu kartē, kur man jābūt, ar kādu transportu jābrauc, līdz ar to visādi pārsteigumi izpaliek. Ja es varu viena aiziet uz konci Rīgā, nekādu problēmu to darīt Stokholmā, pilsēta kā jau pilsēta, par drošību jārūpējas akurāt kā tepat.
16.08.2017 23:37 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Pameklē koncerta mājaslapā How To Get Here vai kaut kā tamlīdzīgi. Tad izpēti kā no viesnīcas tikt līdz koncerta vietai (man patīk Google Maps). Pieļauju, ka uz vietas, ir iespējams komunicēt angliski, ja ir vajadzïba (tomēr Zviedrija). Tad, kad ceļoju viena, agrāk un tagad, neblandījos bez vajadzības apkārt pēc tumsas iestāšanās (vai vēlāk par 21:00), kā arī parasti pieturos pie tūristu iecienītiem rajoniem. Trip Advisor, manuprāt, ir labs saits, lai apjaustu galamērķi, piem., atrastu vietas, kur paēst, ko apskatīt utt.
Atceries ierasties laikus lidostā. Es parasti ierodos 2 stundas pirms lidojuma, bet, drośības pēc, ierodies ātrāk (tikai ieteikums, lai 'sirds mierīga'). Parasti lidostās ir izpalīdzīgs personāls un nevajag kautrēties paprasīt viņiem uz kurieni jādodas.
17.08.2017 00:05 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
Mans svarīgākais noteikums ir interneta pieslēgums, lai strādātu google maps. Tad arī visu var atrast :) bet iesaku jau iepriekš visu izpētīt, lejupielādē google earth un virtuāli "izstaigā" maršrutu līdz koncertzālei.
17.08.2017 00:15 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.08.2017
Macaw, neērti atzīties, bet gribētos reizi dzīvē Lady GaGu dzirdēt dzīvajā, so...:-D Neapēdiet mani bez sāls manas muzikālās gaumes dēļ. :-D
Azalea, nu tāpat kā tev - koncerta dienā turp un nākamajā atpakaļ.
Virdzinija, man vēl joprojām neomulīgi ir teroraktu dēļ, jo nekad nevar zināt kur un kad būs nākamais. :-((t)
Milzīgs paldies par padomiem! :)
17.08.2017 02:24 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Viena pati aizbraucu uz niderlandi. In ari asv. Nenozeloju me mirkli. Pati tiku galaa ar lidojumiem,vilcieniem. Ja or laba anglu valoda tad nav problem uzjautaat citizens,vilciens be,celu utt.
19.08.2017 23:05 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Es vienmēr ceļoju tikai vienatnē. Un savulaik apceļotas dažādas valstis - Lielbritānija, Francija, Spānija. Kā jau te meitenes minēja, galvenais, lai ir labs interneta pieslēgums. Arī valoda noder, jo neskaidrību gadījumā vienmēr var palūgt padomu cilvēkiem. Galvenais - kārtīgi izpēti kā tikt uz koncerta vietu, kā pēc tam nokļūt naktsmītnē utt., tad, domāju, problēmām nevajadzētu rasties. Novēlu veiksmi! Malace, ka nebīsties no ceļošanas vienatnē! Bieži vien tieši vienatnē sanāk tie labākie ceļojumi! :)
19.08.2017 23:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits