Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Indija

 
Reitings 34
Reģ: 02.05.2015
Sveiki visiem!
Ir plāns aizdoties uz Indiju šogad.
Vēlētos dzirdēt kāda cita pieredzi, jo internetā ir tik daudz, ka apjukt vien var :) kādas pilsētas būtu obligāti jāapskata vai tieši otrādi? Kā ir ar pārvietošanos ar sabiedrisko transportu? Un ēšanu? Un vispār - vai kultūršoks tiešām būs tiiiiiik liels? :D respektīvi, visu ko vien varat ieteikt ;)
15.08.2017 20:00 |
 
Reitings 33
Reģ: 23.07.2014
Biju Indijā 2015.gada pavasarī. Novembrī braukšu atkal. Es biju Udaipur un New Delhi. Udaipur tiek dēvēta par ezeru pilsētu. Diezgan krasi atšķiras no citām Indijas pilsētām ar zaļumu un daudzajām ūdenstilpnēm. New Delhi biju tikai 2 dienas, daudz ko neapskatīju.
Par sabiedrisko transportu nevaru neko pateikt, jo pārvietojos ar mašīnu, bet ceļu satiksme ir īsts haoss :D
Ēdiens ir ass. Viss ir ass, pat brokastu ēdieni. Jābūt ļoti uzmanīgam ar ēdiena izvēli, jo diemžēl ļoti bieži ārzemniekus piemeklē vēderproblēmas. Tāpat arī ar ūdeni - dzert tikai no nopirktas pudeles, kas nav bijusi atvērta. Es pat zobus mazgāju tikai ar tādu ūdeni.
Kultūršoks man nebija tik liels. Laikam biju morāli sagatavojusies braucienam :D
15.08.2017 20:45 |
 
Reitings 33
Reģ: 23.07.2014
Aizmirsu pateikt - nopietni apdomā kurā mēnesī braukt. Skaties internetā pēc laika apstākļu novērojumiem. Domāju, ka man ar karstumu nav problēmu, bet tur ir briesmīgs smogs. Un ja brauc vasarā, tad 40 grādi un smogs ir diezkas
15.08.2017 20:47 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Es ar zinu, ka ar ēdieniem uzmanīgi, jo piemeklē vēdersāpes u.t.t, ūdeni tikai pudelēs un nedzer neko no krāna :)
15.08.2017 21:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits