Smieklīgi atgadījumi/neveiklas situācijas

 
Reitings 140
Reģ: 01.09.2016
Iedvesmojoties no šodienas beztēmas, nolēmu izveidot šādu diskusiju.
Pastāstiet par saviem smieklīgākajiem atgadījumiem un neveiklākajām situācijām, un pie reizes arī par tokā tikāt galā, kā tiekat galā ar neveiklām/neērtām situācijām. :-)
Man paziņu lokā ir daži tādi cilvēki, kuriem patīk, ja cilvēki jūtas neērti. :-D
Kā ir ar jums?
14.08.2017 19:54 |
 
Reitings 140
Reģ: 01.09.2016
Man arī gadījies tā pamatīgi iebraukt stabā ar riteni :-D
15.08.2017 11:55 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Esmu braukusi ar riteni, kad biju ļoti, ļoti nogurusi un maršrutā Mārupe-Imanta-Mārupe es paspēju 3 bikšu pārus saplēst (somā bija 3), piemājas milzīgā peļķē iekrist ar visu riteni un iebraukt miskastē :D Bet es vispār esmu diezgan neveikla un man daudz tādu situāciju :D
Ziemassvētkus pavadīju ar drauga ģimeni, attiecīgi, brālēniem, tanti, onkuli. Bijām atnākuši pie viņiem,pēc visi jau bijām krietni iedzēruši - smējāmies. Ar draugu un viņa brālēnu skatijāmies vecas bildes no arhīva ar cilvēku, kuram zeme piederēja pirms viņiem. Viss skaisti un pēkšņi ieraugu zirnekli. Protams, man sākās panika - iebļāvos - fuj, zirneklis. A drauga brālēns dzirdēja : "fuj, preteklis!" un zirnekli nepamanīja. Sāka man teikt, ka tik pretīgs taču tas zemes īpašnieks nebija, es riktīgi vēl apjuku :D
15.08.2017 13:05 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Atcerējos, pavisam nesen bija, pavasari! Āra līst, riebīgs un dublains, nesos, lai paspētu uz metro un tieši pie durvīm nolikos garšļaukus.. visi iekšā sēž un skatās, tāds kauns. Vēl briesmīgāk bija, kad iekāpt ta paspēju, bet braucu mājas visa novārtījusies dubļos ka bomzene..tāds kauns bija.
15.08.2017 13:10 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es 3klasē ziemā izdomāju, pie mājas ari ar riteni pabraukāt, braucu lejā no kalna, un sajaucu bremzes,man priekšējās bremzes bija kā aiZmugures,un aiZmugures kā priekšējās bremzes, gribēju spiest aiZmugures, bet tās bija priekšējās un pārlidoju pāri riteņa stūrei, protams bez sekām neiztikt, lauzta roka bija. Bet tas skats varēja būt labs no malas:-D
15.08.2017 13:18 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
pārlidoju pāri riteņa stūrei

Es arī esmu amizanti lidojusi pāri stūrei :D Tikai man ieķērās lietussargs spieķos :D
Tagad nekad nebraucu ar riteni, ja ir lietussargs :D
15.08.2017 14:06 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
* Neatceros kāpēc, bet nebija jāiet uz 1. lekciju, citiem vajadzēja gan. Eju uz nākamo lekciju, mana klase sēž un mācās. Es eju, vēl draudzenei pamāju un bladāc - nolikos garšļukus visas klases un pasniedzējas priekšā. Nodarbība notika pirmajā stāvā, lieli logi un es tā smuki izklājos uz ledus segas :D
* Bija mums klasē viens tāds patizls jau uz sabrukšanas robežas krēsls. Neatceros vairs, kāpēc pirms stundas to nesamainīju, bet nu fakts.. stundas laikā skolotājas teikto pārtrauca skaļais krākšķis un es piezemējos uz grīdas :D
* Tas bija vēl pamatskolā, kādā 3. klasē laikam.. mums plānojas tējas dzeršana un man, sīkajai, tas šķita wow notikums.. pienācu pie skapja, lai paņemtu krūzi un .. nākamo brīdi vairs neatceros, jo man uz galvas nokritis puķupods un es atslēdzos. Skolotāja izsauca mammu, gribēja laist mājās, bet es tik ļoti vēlējos palikt uz tējas dzeršanu, ka pat liels puns mani nav apturējis :D
* Kad vēl gāju uz solāriju, kādi pāris gadi atpakaļ... ok, pasauļojos un sāku ģērbties.. paņēmu krūšturi (jāpiebilst, ka krūšturi es velku kā džemperi, sākumā saāķēju un tad caur galvu).. nu re.. laikam nedaudz sasvīdu no solārijā + telpā karsts + krēma paliekas vēl bija, un nevarēju tā veikli uzvilkt krūšturi.. velku, velku un hopā, priekšā krūšturis ir saplīsis un man bļodiņas rokā palika :D Lieki teikt, ka mugurā man bija puscaurspīdīga šifona blūzīte
* Kaut kad trakajos tusēšanas laikos aizbraucām svinēt draudzenes dz. dienu. Tuvāk pusnaktij daudzi jau bija pārdzēruši jēgu, es tik nedaudz iedzēru, jo alkoholu īsti nelietoju. Pienāk draudzenes puisis un kaut ko nesakarīgi murmina, it kā viņam slikti. Es labu gribēdama, izdomāju, ka viņam jānomazgā seja, mož vieglāk kļūs, bet ūdens nav! Viņš saka, ejam pie dīķa... Nu, pateikts - izdarīts. Kamēr turēju un stuķēju viņu - nākamajā brīdī iekritu ezerā.. vāks.. pārbijos līdz kaulam :D
****
Nu, par tādiem sīkumiem, ka izkrišana no tramvaja dubļos vispār nav vērts pieminēt :-D
15.08.2017 14:08 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Aaa atcerējos notikumu darbā :-D:-D:-D
Mums ir tāds sekretariāts uz diez gan augsta pacēluma. Es savācu visus nepieciešamos dokumentus (kaudzīte paprāva bija) un neaprēķināju soli līdz pakāpienam uz leju. Es, protams, nolikos garšļaukus līdz pat zeme no tā pakāpiena, visi papīri pa gaidu (papīra sniedziņš bija :D).
Viss sīkums, bet tas viss notika novērošanas kameru priekšā un vakarā ejot mājās, visi apsargi ļoti ļoti smaidīgi bija, kad gāju garām :-D:-D:-D
15.08.2017 14:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits