Draugs izvairās no tuvības.

 
Reitings 3
Reģ: 14.06.2017
Sveikas meitenes!
Ir pieņemts, ka parasti vīrieši seksu grib vairāk nekā sievietes, liekas ka piedzīvoju pretējo. Esot attiecībās jau ilgāk nekā pāris gadus, esmu saskārusies ar situāciju, ka mans draugs izvairās no seksa...Nezinu ko vairs iesākt. Esmu izmēģinājusies visu, sākot ar jaunas, seksīgas apakšveļas pirkšanu un beidzot ar to, ka pati mēģinu izplānot kaut ko romantisku kas beigās varētu novest pie tā, bet nekā.Nevarētu arī teikt, ka mums būtu garlaicīgi kopā. Nejūtu to, ka viņš mani vairs gribētu, viņš necenšās... man trūkst ideju.
Sekss man bija vairāk pat tad,kad nebiju attiecībās. :-/
Ir diezgan bezjēdzīgi ar viņu par to runāt, jo viņš tā neuzskata, nedomā ka mums ir problēmas ar to.. (t)
Problēma- Gribētu saņemt kādus ieteikumus ko darīt šādā situčaijā. Es viņu ļoti mīlu tāpēc gribu atrast risinājumu.
14.08.2017 14:16 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Varbūt draugs daudz strādā un viņam vienkārši trūkst spēka?
Grūti spriest par to virspusēji. Kāda ir jūsu ikdiena? Abi strādājat? Kādas attiecības ir ikdienā, ja neskatās uz dzimumdzīvi? Vai ir kādas citas izmaiņas manītas?
14.08.2017 14:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vinam ir cita. Ar tevi erti vienkars but kopa, un vai nezin ka tik valaa. Tu kssa pusi rekinus, karto maju, gatavo., kaut kas pagaidam notur ...
14.08.2017 14:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits