Draugs izvairās no tuvības.

 
Reitings 3
Reģ: 14.06.2017
Sveikas meitenes!
Ir pieņemts, ka parasti vīrieši seksu grib vairāk nekā sievietes, liekas ka piedzīvoju pretējo. Esot attiecībās jau ilgāk nekā pāris gadus, esmu saskārusies ar situāciju, ka mans draugs izvairās no seksa...Nezinu ko vairs iesākt. Esmu izmēģinājusies visu, sākot ar jaunas, seksīgas apakšveļas pirkšanu un beidzot ar to, ka pati mēģinu izplānot kaut ko romantisku kas beigās varētu novest pie tā, bet nekā.Nevarētu arī teikt, ka mums būtu garlaicīgi kopā. Nejūtu to, ka viņš mani vairs gribētu, viņš necenšās... man trūkst ideju.
Sekss man bija vairāk pat tad,kad nebiju attiecībās. :-/
Ir diezgan bezjēdzīgi ar viņu par to runāt, jo viņš tā neuzskata, nedomā ka mums ir problēmas ar to.. (t)
Problēma- Gribētu saņemt kādus ieteikumus ko darīt šādā situčaijā. Es viņu ļoti mīlu tāpēc gribu atrast risinājumu.
14.08.2017 14:16 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Dakota, iemeslu var būt simtiem. Te Tev neviens neko prātīgu nepateiks. Runā ar savu vīrieti. Izstāsti, kā jūties, iedrošini viņu runāt un izstāstīt, ja ir kāda problēma.
14.08.2017 21:15 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
pagājušajā mēnesī bija 3 reizes

Puisim, kurš ir attiecībās tas noteikti ir par maz.
Bet Tu tomēr parunā ar savu puisi, jo te Tev neviens nepateiks ko un kā labāk darīt šajā situācijā.
14.08.2017 21:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!