Vienīgā mīlestība un ko man ar to iesākt.

 
Reitings 28
Reģ: 13.08.2017
Gribas aprunāties. Dažreiz šķiet, ka esmu savā situācijā unikāla, bet varbūt kāda ir piedzīvojusi ko līdzīgu?
..
Pirms vairākiem, nu jau varētu teikt – daudziem, gadiem satiku vīrieti. Tiri, piri, attiecības veidojās sasteigti, un tikpat sasteigti, pēc aptuveni gada kopābūšanas arī noslēdzās. Nebijām vairs pusaudži, abiem ap 25, šobrīd attiecīgi pāri 30. To, ka mīlu tā, ka acīs cērtas, tā pa īstam sapratu tikai pēc šķiršanās. Līdz tam – bieži sadzīves kašķi, katram savi priekšstati par brīvā laika pavadīšanu, bieži jutos pamesta novārtā. Nu, izšķīrāmies. Jau drīz vien atsākām komunicēt, sākumā par visādiem ikdienas sīkumiem. Pa laikam sanāca satikties kopīgu darīšanu dēļ. Darīšanas beidzās, tas mums netraucēja arī turpmāk vienam otru uzmeklēt. Sākumā tikai garām sarunām, vēlāk arī seksam. Attiecību mums nebūs.
..
Ar laiku es sāku pamanīt, ka dzīvoju vien kampaņveidīgi. Acis iemirdzas un ķermenī ieplūst dzīvotgriba tikai tad, kad norunāta tikšanās. Tad uzpucēju ārieni, domāju priecīgas domas, esmu produktīvāka darbā un atvērtāka visam tam lieliskajam, ko dzīve uz šīs zemes piedāvā. Kad atgriežos no tikšanās, nedēļu dzīvoju asarās, lai gan, ja par raudāšanu, to daru arī citkārt. Ja kādreiz varēju parakstīties zem „Laiks visu dziedē”, tad tagad... Tagad ik pa laikam pārsteigta sev jautāju: „Nu, kā var nepāriet?” Ir pagājuši septiņi gadi, bet iedomājoties, ka mēs kopā negatavosim vakariņas, aizkustinātiem ģīmjiem neucināsimies pie bērna gultiņas un tālos pārbraucienos skaļi nekliegsim līdzi mīļākajām dziesmām, mani pārņem tāds izmisums, ka grūti paelpot. Apskrienas dūša, un viss šķiet bezjēdzīgs.
..
Ikdienas dzīve pamatīgi buksēja apmēram pusgadu. Darba pienākumus izpildīju formāli, sabiedrībā izgāju reti, vakaros ēdu neveselīgu pārtiku (sākumā neēdu vispār, pēc tam kuņģis sāka prasīt savu, bet gatavošana joprojām nebija prātā), dzēru vīnu – dažreiz divas glāzes, citreiz pusotru pudeli, mirku asarās. Nereti sāku raudāt, jau izejot no darbavietas, un mitējos tikai tad, kad mani vēlu pēc pusnakts pārņēma miegs. Pēc tam saņēmos (jo sapratu, ka par spīti skumjām, kuras ar neapskaužamu neatlaidību ir ieķērušās man stērbelē, tomēr gribu dzīvot, nevis eksistēt). Sāku vakaros piestaigāt pie uzticamas draudzenes, braucu un lidoju ceļojumos, sāku papildus mācīties, ar lielu degsmi metos darbā. Un ik pa laikam viņš uzrakstīja. Ne vienmēr uzreiz sekoja „randiņš”. Bet asaras acīs, ieraugot viņa ziņu, bija vienmēr. Es zinu, ka man ieteiks sākt sevi cienīt, sūtīt viņu lasīt sēnes, neskriet tikties, līdz ko vecim „ieniezas”. Bet (vai šādi domājam mēs visas?) tur ir kas vairāk. Mēs mēdzam tikties arī, lai parunātos. Man gan tās reizes, kurās ir arī sekss, patīk labāk.
..
Netikties vispār – pusotru gadu mēģinājām. Murgs, ne gads.
Attiecības es pāris reižu esmu mēģinājusi veidot. Tukšs numurs. Un bez liekas dramatizēšanas – nav tā, ka nebūtu kopīgu interešu vai es nespētu naktīs atdoties kādam citam. Tas viss notiek. Bet es nespēju šos cilvēkus redzēt kā savus dzīvesdraugus. Kā draugus uz mūžu. Toties viņu varu. Ar visu mocīšanos. Un viss.
..
Viņam kādu laiku bija draudzene. Krāpušies neesam, tajā laikā pāris reižu tikāmies sarunām. Lieta tāda, ka man šķiet, ka es krāpju sevi. Viņš man ir kā zāles un inde vienlaikus. Un es esmu totāli atkarīga. Ja viņa kādu laiku nav (nevienā no realitātēm – virtuālajā un īstajā), es slīgstu „Kāda visam jēga?” riņķa dancī. Formāli mazgāju traukus un grīdu, formāli eju uz darbu un formāli valkāju dežūrsmaidu.
..
Laikam jau visvairāk es vēlētos dzirdēt pieredzes stāstus – vai no šāda stāvokļa ir iespējams atgūties? Rakstīt drīkst (un komentāri būs tiešām gaidīti) arī tās, kuras prot dzīvot normāli.
14.08.2017 00:10 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Man arī (pēc savas pieredzes) šķiet, ka vislabāk palīdz būšana viszemākajā punktā.
Es pašlaik dzīvoju dzīvi "pēc tam", dzīva esmu.
28.08.2017 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Neaizmirst, wow, nu it kā aprakstīji manu situāciju! Un fantastiski, ka izdevās aiziet! Tiešām WOW ar lielajiem burtiem un cepures noņemšanu!!!!!!
Liels paldies, ka padalījies!
29.08.2017 14:41 |
 
Reitings 57
Reģ: 09.06.2015
Es Tavā/Jūsu vietā, laikam gribētu mēģināt vēlreiz ... Jums ir tāda pieķeršanās, kapēc tā jāmocās :/ (es protams nezinu kāds stāsts Jums ir apakšā, kādēļ nevarat būt kopā).
Nu vismaz mēģināt ... man šķiet, ja jau cilvēkam ir apziņa, ka tur nekas nevar sanākt - tad jau arī nemaz nevelktu pie otra, nu vismaz ne tik ilgi ..
Es esmu tā jutusies agrāk, bet man aptuveni pēc gada vai diviem pārgāja ... bet Jūsu gadījumā ievilcies pamatīgi ilgi!
Tur kaut kam ir jābūt!
29.08.2017 15:00 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Interesants point, sheila, bet nu laikam jau nav perspektīvu, ja tas otrs (vīrietis) tiešām negrib.. :(
29.08.2017 16:22 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Mēģināt vēlreiz, protams, var, bet kopdzīve tomēr prasa saskaņu sadzīviskajā ziņā. Varbūt ir emocionāla pieķeršanās, bet ja katram priekšstats par to kā ir jādzīvo krasi atšķiras un visu laiku notiek strīdi par sīkumiem kā trauku mazgāšanu, dzīves vietas uzkopšanu utt., tad ir divi varianti: vai nu ar laiku pieslīpēsies viens otram, vai arī sāks viens otru ēst bez sāls un mīlestība tādā veidā tiks nobeigta. Tas ir tikai mans skatījums un pieredze.
29.08.2017 16:33 |
 
Reitings 22
Reģ: 03.07.2017
Tikpat jocīgi arī ar sievietēm, attiecības ''itkā'' negrib, bet pašas ar nespēj visu nocirst pie saknes un atkāpties maksimāli tālu. Zin, ka tas nabadziņš neatlaidīsies un to nedarīs.
29.08.2017 20:15 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Neaizmirst
Paldies par Tavu stāstu un apsveikumi Tev no manis, ka tik veiksmīgi no tā visa karpies laukā, plusā vēlējumi, lai izdodas līdz galam. :)
.
It viss, ko te rakstīji, ir taisnība, iebildīšu tikai pret vienu Tavu domu ;)
Un, jā, tagad, no laika distances, es varu arī teikt, ka tā ir mīlestība.
Nav gan. :-P Un ļoti labi zinu, ka nav gan tāpēc, ka arī tieši tādām sajūtām (tieši sajūtām, ne notikumiem) esmu gājusi arī pati cauri. Tas, ko Tu (un šādās situācijās arī pārējās meitenes un puiši arīdzan, cita starpā) uzskati par mīlestību, ir tas, kas piemīt Tev pašai un ko Tu nesaskati pati sevī, bet redzi savā 'mīlas objektā'. Kad Tu (un arī pārējās meitenes tādā pašā situācijā no šīs diskusijas) ieraudzīsi sevī to, ko pati sev esi noslēpusi, tad sapratīsi, ka nekā tāaaaaada šajās attiecībās nav. :)
.
Man pašai bija tā, ka sen, oi, cik sen 'saļubījos' vienā vīrietī. Mums nebija seks vai randiņi, vai nez kādi attiecību plāni. Pat lāga sarunu mums nebija. Nekas no tā mums nebija. Man bija tikai nezkur radušās iedomas un, ahhhh, 'sajūtas', ka mīlu viņu. :D Un, jā, tā nebija laba diena, ja netiku viņu redzējusi vai kā citādi manījusi savā dzīvē, bet pārējās dienas bija vnk norakstāmas. Tomēr kaut kur dziļi iekšā saklausīju savas intuīcijas kluso čukstu, ka nekā tur tāda nav, ka tas nav pa īstam, un, lai arī pie viņa nežēlīgi vilka, laidu ļekas vaļā ikreiz, kad bija iespēja veidot ar viņu ko vairāk par 'tikai gadījuma paziņas'. Jā, tā bija atkarība, mocījos pretrunās, mušīju sevi nost ar iedomām un sapņiem par kaut ko cēlu, skaistu un kādu tik vēl ne, kas starp mums valda. Un meklēju padomu, ko darīt - un tas gan bija prātīgākais solis no manis šai situācijā. Jo meklējot un rokot, atradu to, ko sevī nebiju saskatījusi, bet kas visā krāšņumā mirdzēja viņam, un, atradusi šo sevī pašas noslēpto pērli, savā 'mīlas objektā' pamanīju ne jau to jaukāko skatu - bezmaz viss pārējais viņā izrādījās tāds, kādu noteikti nevēlos redzēt savā dzīvesbiedrā. :) Un visa lielā mīla pret viņu pačibēja kā nebijusi, viņu pēc tam nejauši vēl dažas reizes pēdējo gadu laikā sastapu - nulle emociju.
.
Pēc tam vēl ir bijušas dažas reizes dzīvē, kad ir bijusi iespēja veidoties atkarībai no 'mīlas objekta', bet, izslimojusi šo reizi, ar nākamajām tiku arvien vieglāk un ātrāk cauri. |-) Bet, lai nu kā tur būtu, jebkuru atkarību (ne tikai atkarīgām attiecībām, tas attiecas uz jebkuru atkarības 'objektu') raksturo tas, ka ārpus sevis saskata to, ko neredz un neizmanto pats sevī. Un tas ceļš, kas ved prom no atkarības, ir lūkot sevī tos bezgalīgi skaistos dārgumus, ko pats sev ir noslēpis. ;) 8) To arī Tev, Neaizmirst un visām pārējām meitenēm iekš šīs diskusijas MsFaithfull, hanna!, miss_grape, petunijayyy, Vakardiena,(KuruVēlEsmuAizmirsusi? (t)) no visas sirds novēlu. :)
29.08.2017 23:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet vai tā ir mīlestība? Vai vienkārši nespēja samierināties ar zaudējumu? Šajos skumjajos stāstos viss tik ļoti koncentrēts uz ES.. pārdzīvojumi, sāpes utt. Bet man šķiet, ka mīlestība ir kas vairāk.. kur arī ir nenorāli svarīgas tā otrā cilvēka sajūtas..
29.08.2017 23:05 |
 
Reitings 22
Reģ: 03.07.2017
nerātnā
Bet ja problēma slēpjas abos? Ņemsim variantu, ka sieviete ap 30, bet puisis jauns un dulls, patīk riskēt ar savu jaunību un dzīvību, bet viņa nespēj tomēr tam atrauties un muļķo nabadziņu. Dodot cerību uz brīdi un raidot atkal prom pēc brīža. Abiem ir jūtas, abi grib būt viens otra apskāvienos, bet bailes nosit visu. Ko lai dara tādi cilvēki? Tiekoties viss ir burvīgi, tiklīdz šķirās atkal auzas. Gadu starpība ar jauc visu ellē.
29.08.2017 23:10 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nerātnā
Mmm, ko te puiši nesaprot par mīlestību? Var vēlreiz un lielākiem burtiem? :D
Tātad, ko šis zemāk nozīmē:
Tas, ko Tu uzskati par mīlestību, ir tas, kas piemīt Tev pašai un ko Tu nesaskati pati sevī, bet redzi savā 'mīlas objektā'.

Pareizi saprotu, ka tavuprāt mēs redzam savā "mīlas objektā" to, kas patiesībā piemīt mums pašiem, bet mēs to neapzinamies? Tavuprāt, tieši tāpēc ir šī iemīlēšanās sajūta?
Un ja mēs ieraudzīsim, kas tas, kas piemīt tam mīlas objektam, patiesībā ir mums pašiem, tad ar to brīdi "iedomātā mīla" pazudīs?
Es itkā neesmu dumjš, bet man nesanāk uztvert tavu dziļo domu...
29.08.2017 23:16 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Bet vai tā ir mīlestība? Vai vienkārši nespēja samierināties ar zaudējumu?

cormeum, es noteikti neapgalvotu, ka tā ir mīlestība. Man, piemēram, ir bijušas aizraušanās, kas arī beidzās ar tiem ''es, es, es'', kur otram bija citādākas sajūtas, kamēr man daudz iedomu un jaunu izjūtu. Un jā, nespēja atlaist, negribēšana prātam un sirdij likt saprast, ka viss, let's move on.
29.08.2017 23:22 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Pareizi saprotu, ka tavuprāt mēs redzam savā "mīlas objektā" to, kas patiesībā piemīt mums pašiem, bet mēs to neapzinamies? Tavuprāt, tieši tāpēc ir šī iemīlēšanās sajūta?
Un ja mēs ieraudzīsim, kas tas, kas piemīt tam mīlas objektam, patiesībā ir mums pašiem, tad ar to brīdi "iedomātā mīla" pazudīs?
Caloo, Tu esi ārkārtīgi precīzi uztvēris manu domu. :) Ar piebildi, ka īstas mīlas gadījumā sevi (un otru) atklāj un atklāj arvien vairāk un vairāk un abpusējā mīlestība no tā tikai kļūst skaistāka un spēcīgāka. :)
.
Neiecietiga
Ļoti maz esi par situāciju pastāstījusi, bet laba recepte tādos (un jebkurā sarežģījumu gadījumā) ir rakt pēc atbildēm 'ko darīt?' sevī, nevis gaidīt (vai pat pieprasīt) no otra vai jebkura cita, ka tas varbūt visu atrisinās. :)
.
cormeum, manuprāt tie 'es, es, man, man' ir paša cilvēka pamatīgi uzaudzētā ego nelabā brēkšana. Māksla ir iemācīties saprast, kas ir ego kvieciens, un kas ir intuīcijas klusais čuksts. ;)
29.08.2017 23:33 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Piem takā šeit forumā, maza iespēa, ka pāri, kas komunicē starp visiem? Parsvarā ja ne visi ir vai nu viena vai otra puse kas šēit uzturas, padiskutē. :-D neitralākā savādakā vietā atkal tas būtu norm :-D
29.08.2017 23:35 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nerātnā
Ar piebildi, ka īstas mīlas gadījumā sevi (un otru) atklāj un atklāj arvien vairāk un vairāk un abpusējā mīlestība no tā tikai kļūst skaistāka un spēcīgāka. :)

Vari uzrakstīt kādu konkrētu, tipisko piemēru, normāli identificējot, kas ir tas, kas piemīt pašam (uz to brīdi nezinot), bet ko ieraugot otrā sanāk "iemīlēties", un tad redzot, ka patiesībā tas ir pašam, šī mīla pazūd?
29.08.2017 23:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pareizi saprotu, ka tavuprāt mēs redzam savā "mīlas objektā" to, kas patiesībā piemīt mums pašiem, bet mēs to neapzinamies? Tavuprāt, tieši tāpēc ir šī iemīlēšanās sajūta?

Nu es, piemēram, biju iemīlējusies tāpēc, ka mīlas objektā redzēju to, kas manī absolūti nebija (un nebija pieļaujums).. Tas šķita iespaidīgi un radīja to ilgstoši dzīvot nespējīgo taureni vēderā :D
29.08.2017 23:43 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
:-D Draudzeņu vīri?draugi nenāks lasīt pa savu pusīšu un parējo tur sieviešu lietām diži...
Tāpat ari tēmas jaātzīst nav tā, ka baigi vilktu vērt vaļā ja pats temats ir citu lieta :-D nezinu varbūt kāds lasa pa visām sieviešu lietām šeit utt, bet maz ticams jo pat neitrālā tēmā brīžiem interese vai vajadīžba var nebūt tik liela (t):-D
29.08.2017 23:43 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
KB-9, tas jau atkarīgs no apstākļiem un mērķa. :-D
30.08.2017 00:03 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Caloo
Atkarīgu attiecību gadījumā tas var būt jebkas no sērijas talanta iezīme, izkopta rakstura īpašība, kas, nedaudz piestrādājot, iemirdzas pašā, pašpārliecinātība un sevis mīlēšana (tieši mīlēšana, ne egocentriska patmīlība), kuru tik ļoti meklē dažāda tipāža slavenību fanātiskie pielūdzēji (fanātiska līdzjušana, kad dziedātājs, sportists utt. un viņa dzīve ir vienīgais, kādēļ fans dzīvo, ēd, guļ, strādā, ir atkarība), drošības sajūta (ļoti raksturīga atkarībai no mātes, jo māte nozīmē drošību). Alkohola ķīmiskā atkarība ir tad, kad organisms pārstājis ražot tam nepieciešamo alko devu, tāpēc prasa tikai uzņemt no ārpuses. Nesen uzgāju domu, ka viens no ceļiem, kā tikt vaļā no smēķēšanas ir iemācīties dziļi un mierīgi elpot (ko pīpmaņi dara, kad sastresojas un dodas uz smēķētavu nomierināt nervus) - un tam varu tikai piekrist, jo stresa gadījumos ļoti efektīvs veids nomierināties (un līdz ar to paskatīties uz sarežģījumiem ar svaigu aci), tātad vieglāk atrast risinājumu var, ja dziļi un mierīgi elpo.
.
Vai tagad kļuva skaidrāks? :)
.
cormeum
Toties Tev pašai piemīt tā 'ārkārtīgi Tev pašai nepieļaujamā' pretējība, vai ne? ;)
30.08.2017 00:12 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Jap :-) tik mēŗķi, nolūki var atķširties.
Tu vai cita jau nesmej pa paŗējām meitēnēm/sievietēm kas seit, tādēļ ka ir, tas norm, par pretējiem turpretim skats sievietēm šeit piesardzīgāks nu ko padrīs tāda vietne, :-D ka arī tas ir loģiski.
30.08.2017 00:14 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
nerātnā, uzskati, ka cilvēki ar līdzīgām lietām, talantiem, interesēm vai sauc, kā gribi (kas patiesībā ir arī sevī, kaut neapzinies), nevar izveidot normālas attiecības, nebūs ''īstas, patiesas'' mīlestības? Ka, atklājot sevī to, viss, beigas var būt tam visam? Jo vienā diskusijā minēji, ka tieši jāmeklē sava kopija vīrieša izskatā, tavuprāt, tad būs lielākā saticība, vēlāk jau tas tapa par to, ka jāmeklē trūkstošais, lai papildinātu, pēc tavām domām. Kaut kā peld viss šis tev. Katrā ziņā katram būs savs, lai gan šāda atkarība, nespēja dzīvot un sevis pazaudēšana bieži vien destruktīvi ietekmē visu apkārt esošo.
30.08.2017 00:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits