Vienīgā mīlestība un ko man ar to iesākt.

 
Reitings 28
Reģ: 13.08.2017
Gribas aprunāties. Dažreiz šķiet, ka esmu savā situācijā unikāla, bet varbūt kāda ir piedzīvojusi ko līdzīgu?
..
Pirms vairākiem, nu jau varētu teikt – daudziem, gadiem satiku vīrieti. Tiri, piri, attiecības veidojās sasteigti, un tikpat sasteigti, pēc aptuveni gada kopābūšanas arī noslēdzās. Nebijām vairs pusaudži, abiem ap 25, šobrīd attiecīgi pāri 30. To, ka mīlu tā, ka acīs cērtas, tā pa īstam sapratu tikai pēc šķiršanās. Līdz tam – bieži sadzīves kašķi, katram savi priekšstati par brīvā laika pavadīšanu, bieži jutos pamesta novārtā. Nu, izšķīrāmies. Jau drīz vien atsākām komunicēt, sākumā par visādiem ikdienas sīkumiem. Pa laikam sanāca satikties kopīgu darīšanu dēļ. Darīšanas beidzās, tas mums netraucēja arī turpmāk vienam otru uzmeklēt. Sākumā tikai garām sarunām, vēlāk arī seksam. Attiecību mums nebūs.
..
Ar laiku es sāku pamanīt, ka dzīvoju vien kampaņveidīgi. Acis iemirdzas un ķermenī ieplūst dzīvotgriba tikai tad, kad norunāta tikšanās. Tad uzpucēju ārieni, domāju priecīgas domas, esmu produktīvāka darbā un atvērtāka visam tam lieliskajam, ko dzīve uz šīs zemes piedāvā. Kad atgriežos no tikšanās, nedēļu dzīvoju asarās, lai gan, ja par raudāšanu, to daru arī citkārt. Ja kādreiz varēju parakstīties zem „Laiks visu dziedē”, tad tagad... Tagad ik pa laikam pārsteigta sev jautāju: „Nu, kā var nepāriet?” Ir pagājuši septiņi gadi, bet iedomājoties, ka mēs kopā negatavosim vakariņas, aizkustinātiem ģīmjiem neucināsimies pie bērna gultiņas un tālos pārbraucienos skaļi nekliegsim līdzi mīļākajām dziesmām, mani pārņem tāds izmisums, ka grūti paelpot. Apskrienas dūša, un viss šķiet bezjēdzīgs.
..
Ikdienas dzīve pamatīgi buksēja apmēram pusgadu. Darba pienākumus izpildīju formāli, sabiedrībā izgāju reti, vakaros ēdu neveselīgu pārtiku (sākumā neēdu vispār, pēc tam kuņģis sāka prasīt savu, bet gatavošana joprojām nebija prātā), dzēru vīnu – dažreiz divas glāzes, citreiz pusotru pudeli, mirku asarās. Nereti sāku raudāt, jau izejot no darbavietas, un mitējos tikai tad, kad mani vēlu pēc pusnakts pārņēma miegs. Pēc tam saņēmos (jo sapratu, ka par spīti skumjām, kuras ar neapskaužamu neatlaidību ir ieķērušās man stērbelē, tomēr gribu dzīvot, nevis eksistēt). Sāku vakaros piestaigāt pie uzticamas draudzenes, braucu un lidoju ceļojumos, sāku papildus mācīties, ar lielu degsmi metos darbā. Un ik pa laikam viņš uzrakstīja. Ne vienmēr uzreiz sekoja „randiņš”. Bet asaras acīs, ieraugot viņa ziņu, bija vienmēr. Es zinu, ka man ieteiks sākt sevi cienīt, sūtīt viņu lasīt sēnes, neskriet tikties, līdz ko vecim „ieniezas”. Bet (vai šādi domājam mēs visas?) tur ir kas vairāk. Mēs mēdzam tikties arī, lai parunātos. Man gan tās reizes, kurās ir arī sekss, patīk labāk.
..
Netikties vispār – pusotru gadu mēģinājām. Murgs, ne gads.
Attiecības es pāris reižu esmu mēģinājusi veidot. Tukšs numurs. Un bez liekas dramatizēšanas – nav tā, ka nebūtu kopīgu interešu vai es nespētu naktīs atdoties kādam citam. Tas viss notiek. Bet es nespēju šos cilvēkus redzēt kā savus dzīvesdraugus. Kā draugus uz mūžu. Toties viņu varu. Ar visu mocīšanos. Un viss.
..
Viņam kādu laiku bija draudzene. Krāpušies neesam, tajā laikā pāris reižu tikāmies sarunām. Lieta tāda, ka man šķiet, ka es krāpju sevi. Viņš man ir kā zāles un inde vienlaikus. Un es esmu totāli atkarīga. Ja viņa kādu laiku nav (nevienā no realitātēm – virtuālajā un īstajā), es slīgstu „Kāda visam jēga?” riņķa dancī. Formāli mazgāju traukus un grīdu, formāli eju uz darbu un formāli valkāju dežūrsmaidu.
..
Laikam jau visvairāk es vēlētos dzirdēt pieredzes stāstus – vai no šāda stāvokļa ir iespējams atgūties? Rakstīt drīkst (un komentāri būs tiešām gaidīti) arī tās, kuras prot dzīvot normāli.
14.08.2017 00:10 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
hanna!, par tevi es personīgi uztraucos vismazāk - jau pēc tekstiem vien ir skaidrs, ka tev viss būs labi un tu ļoti skaidri apzinies savu situāciju, vnk negribi pagaidām (!) neko darīt vēl, bet jau zini, ka darīsi kaut kad un noteikti izdzīvosi. Ar tevi viss būs labi! ;-) Tava nostāja, tavas domas ju liecina par to, ka esi spējīga sevi izdziedēt. Turpretī aitores gadījums ir diezgan skumjš un pat biedējošs.
15.08.2017 21:25 |
 
Reitings 156
Reģ: 08.11.2016
Nuss, daudzi komenti šeit ir labi un padomi arī ir labi! :) Patīk macaw Atbildes un domāšana, lai gan man ir līdzīgi kā Hannai! Gribas pierādīt, ka es varu dabūt visu ko es gribu, bet tad es sapratu, ka vienīgais kam ir kaut kas jāpierāda ir esi tu pats!
Cik noprotu mana bijusī baigi fokusējās uz savu nākotni, studijas ārzemēs utt..
Bet nu labi, bet es savukārt izpildīšu savu misiju, kuru vēlos ilgi tas ir braukt prom no Latvijas! :)
15.08.2017 21:51 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
hanna!
Ja ir radies tāds ūdens liešanas iespaids, tad tas noteikti ir tāpēc, ka nejēdzu izteikt vārdos visādi citādi jēdzīgu domu, tā, lai citi saprastu. :) Bet gan jau ar laiku izdosies, ja jau tagad ir reizes, kad izdodas. :)
15.08.2017 22:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
nerātnā, gribi ieteikumu? Lai izvairītos no ūdens - centies rakstīt īsus teikumus un maz teksta kopumā. Izsakies lakoniski, citiem vārdiem sakot. Palīdz sakoncentrēt domu un piedomāt pie pareizā vārdu salikuma.:-P Man dažreiz palīdz...
15.08.2017 22:48 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
taylor, danke. 8-) :-D
vienīgais kam ir kaut kas jāpierāda ir esi tu pats
Šis iedvesmojošs citāts/doma vispār. :-)
16.08.2017 00:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Teorētiski jau viss vienmēr ir loģiskāk un vienkāršāk nekā realitātē.. saskaroties ar problēmu :) Esam galu galā cilvēki, ne roboti :)
16.08.2017 00:29 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Esam galu galā cilvēki, ne roboti

Tas jau fakts, tāpēc salūstot robots nedarbojas vispār, bet cilvēks var pārvarēt sevi un atjaunoties, sasniedzot ko jaunu. :-)
16.08.2017 00:35 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Diskusijas autore - es Tevi pilnībā saprotu...
18.08.2017 16:22 |
 
Reitings 28
Reģ: 13.08.2017
miss_grape,varbūt vēlies padalīties? Var publiski, var vēstulē.
..
Un vēl - kā jūs remdējat sāpes mīļotā prombūtnes laikā vai kā esat sevi dziedējušas šķiroties? Neatrodu sev vietu.
18.08.2017 17:39 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Privāta vēstule :)
18.08.2017 18:09 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
Un vēl - kā jūs remdējat sāpes mīļotā prombūtnes laikā vai kā esat sevi dziedējušas šķiroties? Neatrodu sev vietu.

daru, jo visa pasaule neapstāsies tikai tāpēc, ka man šķiršanās / nesanāk tikties ar draugu tik bieži, cik vēlētos.
18.08.2017 19:38 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Tava pasaule nedrīkstētu apstāties neviena kundziņa dēļ. ;-):-)
19.08.2017 18:42 |
 
Reitings 300
Reģ: 10.06.2016
Un ko darīt un kā pārdzīvot to, ka tava mīlestība (kurā esi līdz sirds dziļumiem iemīlējusies) īstenībā ir totāls jāklis un uz katra soļa viņam ir cita, un viena par otru labāka ( un bez sirdsapziņas pārmetumiem) ?
19.08.2017 18:51 |
 
10 gadi
Reitings 3483
Reģ: 05.08.2013
Nopērc suni! Labāk divus!
Neļauj sev domāt par viņu, nedzer vīnu!
Nobloķē viņa telefona nr.
Tici man, es zinu, kā tu jūties!
Es tiku tam pāri!
Principā te ir 3 varianti, paņem lapu un pieraksti katra varianta plusus un mīnusus.
1. Aizmirst viņu.
2. Būt kopā.
3. Turpināt kā līdz šim.
19.08.2017 19:10 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Man šīs diskusijas tēma arī ir sāpīga, bet nevēlos celt augšā savas sāpes.
Tikai gribēju pateikt, ka par Hannu un Vakardienu (man šķiet, arī radoša personība pēc tekstiem) es ne mirkli nebrīnos, jo, manuprāt, radošām dvēseles sāpes piedien. Varbūt tikai stereotips, nezinu, bet tieši mans priekšstats ir šāds. Grūti iedomāties, ka, piemēram, meitene, kas diskusijā nosauca citas par latvju cietējām vai nepieaugušām tīnēm, varētu būt rakstniece, gleznotāja, aktrise vai tml.
19.08.2017 20:10 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Atceros, ka izlasīju sen sen atpakaļ vienu rakstu un kaut kā šādi laikam izveidojies mans tēls par latviešu radošo personību - sievieti
https://www.diena.lv/raksts/pasaule/krievija/es-visu-muzu-milejusi-esmu-12135950
19.08.2017 20:22 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
es ne mirkli nebrīnos, jo, manuprāt, radošām dvēseles sāpes piedien. Varbūt tikai stereotips, nezinu, bet tieši mans priekšstats ir šāds. Grūti iedomāties, ka, piemēram, meitene, kas diskusijā nosauca citas par latvju cietējām vai nepieaugušām tīnēm, varētu būt rakstniece, gleznotāja, aktrise vai tml.

Kas par *****? Kā var pateikt, ka sāpes kādam piedien (tas nozīmē, ka šiem cilvēkiem vajag sāpes, it kā kas tāds piedzīvojams būtu kas superīgs). Mierīgi var izteikties arī skarbāk, ne jau tikai gleznotāja pateiks - ak, sirdī plūst vēja gars un putnu vēsmas kliedzienu spars. Ja ko piedzīvo, ja ir par sevi pastāvēšanas spējas tā arī pateiks pa tiešo. Riktīgs stereotips.
19.08.2017 20:25 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Labāk nedzirdēt, kā jaunās 'aktrises' lamājas un iet pa dzīvi. :D
19.08.2017 20:33 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Kas par *****? Kā var pateikt, ka sāpes kādam piedien (tas nozīmē, ka šiem cilvēkiem vajag sāpes, it kā kas tāds piedzīvojams būtu kas superīgs). Mierīgi var izteikties arī skarbāk, ne jau tikai gleznotāja pateiks - ak, sirdī plūst vēja gars un putnu vēsmas kliedzienu spars. Ja ko piedzīvo, ja ir par sevi pastāvēšanas spējas tā arī pateiks pa tiešo. Riktīgs stereotips.

Es to nedomāju negatīvi, bet tiešām lasot latviešu literatūru, skatoties latviešu filmas, lasot jau ielikto rakstu par Ārijas Elksnes vai Austras Skujiņas pašnāvībām (ar pēcnāves zīmīti - "ja nevar ticēt ne draudzībai, ne mīlestībai, tad dzīvot nav vērts") un citām, kuras tagad nenosaukšu, jā, man tiešām šķiet, ka sāpes ir dzinulis, ko var izmantot savā labā.
Lai nu kā, nebija domāts negatīvi, bet kā piezīmīte laikam Neona teiktajam, ka par sakarīgo Hannu nobrīnījās, ka viņu piemeklē cilvēciskās mīlas likstas.
19.08.2017 20:35 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Macaw, es īsti ar jauniem rakstniekiem un jaunām aktrisēm nedraudzējos, nav manā stilā.
19.08.2017 20:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits