Vai Jūs būtu kopā ar tādu?

 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Vai Jūs piekristu būt kopā ar vīrieti, kurš savos pāri pa 30 gados dzīvo pie vecākiem un savu mājokli negrib, kā arī auto nav un nevajag. Darbs normāls, pat varētu teikt, ka labs.
12.08.2017 22:32 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
esmu precējusies un spriežu par dzīvi kā tādu tagad. Un jā, draugs ir potenciālais vīrs un bērnu tēvs.

Kā tas ir,ka esi precējusies un draugs ir potenciālais vīrs? :-D
13.08.2017 17:58 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
esmu precējusies un spriežu par dzīvi kā tādu tagad. Un jā, draugs ir potenciālais vīrs un bērnu tēvs.

Tas taču kopā nebija domāts. Tagad ir jau precējusies, bet sākot tikties draugs ir tas potenciālais vīrs un bērnu tēvs.
13.08.2017 18:00 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu ka tagad esmu precejusies, bet kad tikai tikos, vins bija potencialais virs un bernu tevs. Vismaz es netiekos ar viriesiem sporta pec. Nu varbut pusaudzu gados :-D
13.08.2017 18:01 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Vismaz es netiekos ar viriesiem sporta pec.

Ugu, ja puisis staigā pa meičām, tātad viņš ir brunču mednieks, bet ja meitene staigā pa puišiem, tas skaitās kā sports.
13.08.2017 18:43 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Viss taču nav burtiski jāuztver (t)
13.08.2017 18:47 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Man liekas, ka Nightsky pareizi savu domu noformulēja. Es arī nebūtu kopā ar vīrieti, ja negribētu ar viņu nākotni (kāzas, bērnus, kopīgu mājokli).
13.08.2017 18:57 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
57days
Man patīk patstāvīgi un ambiciozi vīrieši, tāpēc šī atbilde ir par mani. Gan jau kādai aizies :D
Es arī varētu ar savu vest, bet ilgtermiņā tas būtu dīvaini. Protams, saejot kopā, ja abiem ir mašīnas, var lemt par labu vienai, ja dzīvesvieta un apstākļi nespiež,bet tomēr labprātāk izbaudu, ka vīrietis man brauc pakaļ, nevis es viņam, ka varu iedzert un nav jāsēžas pie stūres. Kaut vai "patinot" pēdējo mēnesi atpakaļ, apmeklētas 2 sporta spēles (meklēt, kas aizvedīs vai ar telti/guļammaisiem un visu pārējo ar sab tr?), kāzas (2diennieks ārpus rīgas - arī meklēt kam astē lekt vai ar čemodānu saviem spēkiem izbraukt rīga- baznīca- svinību vieta, cool :D ) un vēl pāris ātrie lēmumi lekt mašīnā un aizlaist uz igauniju un lietuvu ar pieturvietām, kur sagribās un ko no tripadvisora izvēlamies. Vai es gribētu no tā atteikties - nope 8-) cilvēki ir dažādi, katram savs.
P.s. Uz darbu lieliski tieku ar sabiedrisko, bet parasti priecājos, ka pēc darba braucam mājās kopā ar mašīnu, operatīvi Rimchikshoppings un prieks, ka sporta soma gaida mašīnā, nevis jāstiepj pašai. Sīkums, bet patīkami.
13.08.2017 23:10 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
lexxie, man draugu lokā ir divi vīrieši, kam nav auto, un kas tādu arī negrib. Vienam ir tiesības (brauc ar taxi), otram nav tiesības (brauc ar velosipēdu vai sabiedrisko). Atļauties auto finansiāli abi var.
.
Šie divi konkrētie indivīdi ir brīnišķīgi cilvēki, kuru personība tādu nieku kā ērta auto trūkumu (priekš potenciālās brūtes, kam tādu gribas), manuprāt, atsver pilnībā.
.
So, secinājums no manas pieredzes - pilnīgi varu iedomāties, ka vīrietis bez auto var būt tik foršs, ka es būtu gatava viņu vest gan uz jūru, gan darbu, gan Rimi.
.
Atkal jau, ja man sava auto nebūtu, tad varbūt arī vairāk satrauktu doma, ka mani neviens nekur nevarētu aizvest.
13.08.2017 23:19 |
 
Reitings 238
Reģ: 23.07.2017
Piekristu būt kopā ar tādu vīrieti. Ja man vīrietis patīk, tad man viņš patīk viņa paša dēļ, nevis tā, kas tam ir vai nav.
13.08.2017 23:25 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Piekritīšu Sybilai. Ja man tiešām patīk cilvēks, tad praktiskas ērtības/neērtības mani neapturētu.
P.S. Ne par tēmu, bet man dzīve ir iegrozījusies tā, ka mašīna ir reāla nepieciešamība (tāpēc ir arī darba auto), bet citādi labprāt iztiktu bez.
13.08.2017 23:32 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
57days
Nenoliegšu, situācijas un cilvēki ir dažādi. Man gan zem idejas, ka negrib ne savu dzīvesvietu, ne auto neslēpjas tikai mantiskais- kuram vairāk, bet gan perspektīva. Ja vīrietim ir pie 30, tad loģiskā (man) variantā saistītu ar viņu kādus nākotnes plānus, gribētu nopietnas attiecības. Es augstāk minēju, kāds dzīves ritms ir man, attiecīgi bez mašīnas galīgi nebūtu ērti un es esmu par ērtu dzīvesveidu. 20 gados man arī bija fantastisks draugs- ne romantiskā nozīmē, kuru vadāju es, jo slinkoja ar tiesībām, bet tas bija tad, kad nebija tiiiik svarīgi - bija draugi, kas paķer un finanses mašīnai ne visai. Tagad ir labs amats, tiesības un mašīna. Cilvēks aug un attīstās. Bet , kā jau teicu - tas ir man, es vairāk kā 10 gadus ar tiesībām un apkārt no tiem pašiem 18 pašai/draugiem/paziņām bija mašīnas, līdz ar to izjūtu diskomfortu, ja situācija prasa lietot sabiedrisko. Pagājušajā nedēļā man nebija mašīna, ne arī vīrietis mājās, izbaudīju rimi pusgroza atstāšanu veikalā, jo man tak pašai maiss jāstiepj, plus vēl pēc 22iem sabiedriskajā braucot no sporta arī kaifa bija maz :D :D neminot, ka tajā dienā iztērēju pie 7 eur par visām braukāšanām, kas galīgi nešķiet maz, ņemot atmosfēru kādā uzturējos un neērtības.
14.08.2017 23:55 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Protams, tad ir koks ar 2 galiem, jo nedzīvoju pilsētas centrā. Tikko iedomājos, ka ideāli iztiktu bez mašīnas, dzīvojot lāčplēša ielā pie galerijas riga - rimchiks ir, kafenes apkārt, sporta zāles kādas 3 apkārt un darbs 10 min gājienā. Nu kādu tur mašīnu, tikai weekendu izbraucieniem ;-):-P
14.08.2017 23:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!