Ja KEDAS, tad obligāti Converse?

 
Reitings 76
Reģ: 10.05.2017
Ar ko, piemēram, ir sliktākas šīs no sportsdirect?

Ir šad tad pieķerti greizi skatieni uz manām neConverse kedām, biežāk no jauniešu puses.
Nav tā, ka mani tas baigi uztrauktu, gumija arī Āfrikā paliek gumija, bet neviļus sāku aizdomāties, varbūt tiešām izskatos pēc lētākās tirgus modes ģērbta dēļ tā, ka apavi nav "firmas".:-D
Vai jūs nēsājat kedas un vai tās vienmēr ir Converse?
12.08.2017 10:24 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Vasaras sākumā nopirku savas pirmās kedas pa 20euro :-D un ne brendīgās,jo man vienkārši vienalga. Esmu jau vairākas reizes mazgājusi veļasmašīnā,jo patīk,ka baltas kedas ir baltas nevis pelēki netīras. Bet par spīti savai vienaldzībai pret brendu lietām,roka stiepjas pēc oriģinālajiem Converse :-D patīk,ka vasaras sezonā var pievilkt gandrīz praktiski pie visa. Un pilnīgi vienalga,kas citam kājās,tiešām,pavisam nopietni.
13.08.2017 13:25 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Pēdējo reizi converse nēsāju videnes laikā, kad tas vēl bija kaut cik aktuālāk, nu kā krutāks telefons vai kas tur. Nu jau daudz gadus kā ir vienalga, ka tik ērti un smuki, jo neredzamāki uzraksti, jo labāk.
13.08.2017 13:55 |
 
Reitings 72
Reģ: 06.05.2017
Es drīzāk teiktu, ka kedas nav modes lieta, bet nepieciešamība tiem, kam ir platās pēdas un negrib padirst savu dzīvi, stundām ilgi vazājoties pa veikaliem, meklējot kaut vienu apavu pāri, kas nespiestu līdz asarām.
Piekrītu. Šī laikam būs mana mūžīgā tēma. Esmu priecīga, ka uz manām milzīgajām un platajām pēdām vēl tās pašas kedas var atrast.
21.08.2017 23:19 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Man Po.P šķiet neadekvāti dārgs mazajiem, jo es tajās drēbēs neredzu neko wow vai ekstra ka būtu tāda cena, bet cilvēki pērk un viņiem patīk, un kas mums pa daļu.
Pati apavus cenšos iegādāties firmīgus, jo nemaz jau tik dārgi viņi nav(adidas, converse, nike), bet ir krietni ērtāk, esmu nopirkusi arī nefirmīgus un lai arī izmērs īstais, viņi nav ērti, jūt kaut kur spiež kāju, kaut kas nav labi.
Converse ir super izturīgi apavi, bet garām pastaigām plānā, pkakanā zole nav piemērota, veselīgam pēdas novietojumam jābūt pēdai aukstākai.
22.08.2017 09:04 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nedomāju, ka kedu dēļ varētu būt greizie skatieni (t) Un ja tā ir, tad cilvēku seklums nav jāņem vērā. Nepievērs uzmanību! Pati sūtu Converse replikas Ali, jo patīk dizains, kā izskatās, bet ja kāds pajautā, nekad nestāstu, ka tie ir īstie :)
Pērku converse jo kalpo ilgāk un veļasmašīnā ir izdzīvojušas vismaz 10 reizes, ne converse pārdzīvo labi ja 1 mazgāšanas reizi

Manai draudzenei tieši otrādi. Viņai īstie un veļasmašīnā pēc 2 vai 3 mazgāšanas reizēm izjuka. Tāpēc es pērku Ali, jo gumija un audums manā izpratnē ir gumija un audums.
***
Nav kedas, bet patīk arī NB, tie gan man īstie ādas apavi, bet atkal.. tos pirku izpārdošanā par nepilniem 40 EUR, ap simtu toč nemaksātu. Man apavi ir tikai apavi, ja runājām par brīvā laika apaviem. Kurpēm, zābakiem u.c. ir cita runa
22.08.2017 09:13 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Man jau 3 gadus ir Converse vienas kedas, esmu mazgājusi velenē ui, ui, un it nekas nav noticis, nelieku uz maksimāliem apgriezieniem, vienīgais ar laiku paliek neatmazgājamas, vīrietim tas pats, pirkām reizēm un mazgājam kopā :-D
22.08.2017 09:27 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Man bija pakaļdarinājums no ebay. Converse nēsātājas man stāstīja metodes kā tīra savas kedas. Manas bija netīras un neviena metode nelīdzēja.. beigās ieplīsa gumijas locījumu vietās. Vienu vasaru nonēsāju, bet viņas bija tiešām nekvalitatīvas. Nesen iegādājos converse, pāris reizes esmu vilkusi, ērtas, foršas, baigi patīk.(l)
22.08.2017 09:28 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Reibumā, pa tumsu, iekāpu māla smiltīs, tai brīdī bija vienalga, nākošajā rītā ieraudzīju, izskatījās, ka pa būtu bridusi cauri upes gultnei, neatmazgājamas :-D
22.08.2017 09:32 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Man ir melnas ādas Converse, ideāli brīvā laika apavi. Lai gan esmu vilkusi arī tāpat ikdienā, ja nav bijusi nepieciešamība pēc klasiskiem apaviem kājās. Droši var pievilkt arī pie svārkiem, kleitām.
Converse salīdzināt ar ne converse gan varu, jo noname kedas ātrāk iesvīst, briesmīga gumijas smaka, gumijas zole neizturīga un ātri plaisā, audums neizmazgājams.
22.08.2017 10:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nekas nav obligāti. :-)
22.08.2017 12:26 |
 
Reitings 252
Reģ: 10.08.2014
Man bija kādus 3 gadus Just Hype kedas, cena bija tāda standarta, laikam kkur 20eiro, bet man patika un nēsājās diezgan labi. :-D
22.08.2017 12:43 |
 
Reitings 96
Reģ: 10.12.2016
Esmu arī sūtījusi un teikšu vienu, ja tie ir conversi, bet nav oriģināli, ko bieži vien var atšķirt, tad par to iesmej, ja vēl Tu to reklamē, ka Tev ir it kā "kruti conversi" , bet patiesībā fake. Tāpēc man ir parastas kediņas,bez "krutajiem " zīmoliem, un neviens nepiesienas, bet ir arī Vans, Converse, Adidas, bet jau oriģināli.
22.08.2017 13:06 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tāpēc man ir parastas kediņas,bez "krutajiem " zīmoliem, un neviens nepiesienas,

Nu, pie manis arī neviens nepiesējas :D Kaut arī pakaļdarinājums.. nez.. un par to atšķiršanu nepiekritīšu..salīdzināju ar draudzenes īstajiem Convers - mats matā. Par kvalitāti neko nevarēšu pateikt, jo apmierina esošā: kājas nesvīst, apavi neplīst un mazgājot pāris reizes veļenē, +/- OK... par cik es tās kedas valkāju salīdzinoši reti, tad neko nemazgāju - izmetu un ja sagribēšu, pirkšu jaunos.
22.08.2017 13:11 |
 
Reitings 96
Reģ: 10.12.2016
Meksikanka, tev paveicās:-D:-DMan bija fake Vans. Nu skolā ieraudzīja un nolika tā, it kā būtu sliktākais cilvēks uz pasaules :-D:-D:-DBet nekas tāds jau nav. Kvalitāte īpaši neatšķiras
22.08.2017 13:19 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
zemeniteeee, nu pusaudži tagad advancēti :D
22.08.2017 13:37 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man ir conversenes. Nēsāju diez gan bieži - pavasaris/rudens katru otro dienu, vasara ~2xnedēļā, mazgāju vidēji reizi mēnesī (veļenē uz 40 min, 60 grādos un pirms veļenes vēl 30 min balinātājā paturu), ielocījumu vietas ir mazliet ieplaisājušas.
Kalpo jau 3 gadus, izskatās, ka kalpos vēl vismaz divus noteikti. Manuprāt, ļoti izdevīgs pirkums. Pirku pa 60, ta nu var paskaitīt cik man gadā viņas izmaksātu, it īpaši, ja tiešām nokalpos 5 gadus (es esmu pat par to pārliecināta).. domāju, ka padjobkas pa 10-20 eur ar manu galīgi nesekošanu kā/kur eju un mazgāšanas paradumu, neizturētu pat pusgadu.
22.08.2017 15:07 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Mēdzu ikdienā staigāt kedās (ne katru dienu. bet diezgan bieži). Esmu pirkusi dažādus apavus, bet, tomēr, konstatēju, ka converse, nike, adidas, new balance un tt. ir daudz ērtāki un kvalitatīvāki. Pēdējās kedas galīgi izjuka pa 4 gadiem (Le Coq Sportif pirktas outletā par salīdzinoši nelielām naudām) un baigi ātri vajadzēja, tāpēc nopirku H&M kedas pa 10 eur. Nu izskatās labi, bet daudzas vietas (papēža stiprinājuma vieta, apavu malas augstums un zoles rievojums) ir nepārdomātas. Protams, tas ir viens konkrētais pāris, bet vispār mana pieredze ar lētiem apaviem nav diez ko iepriecinoša. Jo tādi lētie zīmoli (kā arī zīmoli, kas nespecializējas apavu ražošanā(Mango, zara, stradivarius un tt) vairāk domā par apavu vizuālo izskatu, nevis nēsāšanas ērtumu un kalpošanas ilgumu. Atceros, ka nopirku vienas zara kurpes un vīrs ilgi par mani smējās, ka par plāksteriem samaksāju vairāk, nekā par tiem apaviem :D Labāk uz atlaidēm nopirkt kvalitatīvus apavus un nēsāt vairākas sezonas vai pat gadus, nekā katru sezonu pirkt jaunus ne tik labus.
22.08.2017 15:28 |
 
Reitings 19
Reģ: 15.08.2017
Man ir trīs pāri converses, kalpo labi, bet vienīgi baltās converses ļoti ātri paliek netīras.
Šobrīd esmu nedaudz kritusi uz vansiem, precīzāk, old skool - daudz vieglāk kopjamas un stilīgākas, vismaz šobrīd:-D
22.08.2017 18:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits